iPhone 14 Pro Max naprawa

Pech może spotkać każdego: iPhone 14 Pro Max upada z wysokości, mikrofon przestaje działać, głośniki odmawiają posłuszeństwa? Ale w tym nieszczęściu to na szczęście jest iHospital. Jeśli Twoje Jabłko uległo awarii lub spotkał je pechowy wypadek nie wahaj się i odwiedź nasz profesjonalny serwis iPhone 14 Pro Max. Znajdziesz nas w pięciu miastach w Polsce: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Jeśli nie mieszkasz w żadnym z miast zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej naprawy wysyłkowej. Nie tylko przywrócimy Twojemu Jabłku doskonały wygląd, ale przede wszystkim pełną sprawność. 

Jak naprawimy Twoje urządzenie? Najpierw wykonamy dokładną diagnostykę, żeby nie pominąć żadnej usterki. Każda naprawa iPhone w naszym serwisie jest realizowana przy pomocy profesjonalnego sprzętu, oryginalnych części i jest objęta gwarancją. A jeśli masz pytania przed naprawą - zadzwoń do nas, chętnie Ci doradzimy. I… don’t worry, be Happle!

Kilka kroków, które ułatwią Ci oddanie sprzętu do naszego serwisu:

  • Odszukaj problem, który trapi Twoje urządzenie.
  • Znajdź konkretną naprawę w cenniku. 
  • Wybierz serwis iHospital, w którym chcesz dokonać naprawy.
  • Zarezerwuj termin wizyty lub wyślij do nas Jabłko kurierem.

Znajdź swój problem z Jabłkiem

iPhone 14 Pro Max - poznaj szczegóły naprawy

Problem z iPhone 14 Pro Max Oferowana naprawa iPhone 14 Pro Max Czas naprawy Cena naprawy Cena promocyjna
Zbita szybka w iPhone 14 Pro Max Wymiana zbitej szybki iPhone 14 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 1 899zł 1 249zł
Wylany, czarny ekran iPhone 14 Pro Max Wymiana ekranu + zbitej szybki iPhone 14 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 2 849zł 2 699zł
iPhone 14 Pro Max słaba bateria, problemy z baterią Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 499zł 399zł
Pęknięte tylne szkło iPhone 14 Pro Max Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 14 Max Do ustalenia telefonicznie 1 149zł 849zł
iPhone 14 Pro Max pęknięte szkło w aparacie Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 14 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 449-699zł 349-599zł
iPhone 14 Pro Max kamera tylna nie działa, obraz jest zamazany Naprawa kamery tył iPhone 14 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 1 149zł 999zł
iPhone 14 Pro Max nie słychać rozmówcy Naprawa głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 519zł 419zł
iPhone 14 Pro Max problem z ładowaniem Naprawa złącza ładowania iPhone 14 Pro Max Do ustalenia telefonicznie 529zł 429zł

Odszukaj swój problem z Jabłkiem

Cennik naprawy iPhone 14 Pro Max na skróty

Naprawa: Wymiana zbitej szybki iPhone 14 Pro Max
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  1 899 zł
Cena po promocji: 1 249 zł 
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana zbitej szybki + ekranu, dotyku iPhone 14 Pro Max
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena: 2 849 zł
Cena po promocji: 2 699 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana baterii iPhone 14 Pro Max
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  499 zł
Cena po promocji: 399 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

 

Naprawa: Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 14 Pro Max
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  1 149 zł
Cena po promocji: 849 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

 

Naprawa: Naprawa kamery tył iPhone 14 Pro Max
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  1 149 zł
Cena po promocji: 999 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Naprawa głośnika rozmów iPhone 14 Pro Max
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena: 519 zł 
Cena po promocji: 419 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Naprawa złącza ładowania iPhone 14 Pro Max
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  529 zł
Cena po promocji: 429 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

 

Wybierz swój serwis Apple

Naprawa iPhone 14 Pro Max w pięciu miastach w Polsce

Niezbędna jest wymiana tylnej szybki, naprawa głośnika lub wymiana baterii w Twoim iPhone 14 Pro Max? Już dziś umów się w jednym z naszych sześciu serwisów niezależnie od usterki. Odwiedzisz nas w pięciu miastach: Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Warszawie. Możesz także skorzystać z opcji bezpłatnego kuriera zamawiając naprawę wysyłkową. Wybór iHospital to pewność, że naprawa iPhone 14 Pro Max będzie skuteczna, szybka i w atrakcyjnej cenie.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 14 Pro Max znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 14 Pro Max od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim Apple? W naszym serwisie iPhone 14 Pro Max w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 14 Pro Max w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 14 Pro Max potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Za co kochają nas klienci

Oceny z Google i Facebooka
Odpowiedzialność

"Fachowa i miła obsługa. Wizyta z nastawieniem na wymianę taśmy okazała się jej tylko ponownym przymocowaniu po poluzowaniu. Szybka naprawa, a iPhone znowu w pełni sprawny. Mogę zdecydowanie polecić."

 Jakub M. 

Profesjonalne podejście

"Niestety musiałem zawitać jakiś czas temu z mała awaria w telefonie. Polecam ze względu na miłą atmosferę, naprawdę dobre ceny i fajne podejście do klienta. Jeżeli niestety będę musiał znowu naprawiać coś od Appla to napewno wybiorę się tutaj"

Marcin

Czas naprawy
"Jestem bardzo zadowolony. W konkurencyjnym serwisie powiedziano, że naprawa jest nieopłacalna. iHospital naprawił telefon, taniej niż konkurencja prz okazji poprawiając parę niedoróbek z poprzednich napraw (konkurencji). Szybko, dobrze, tanio."

Adam S.

FAQ

Nasze serwisy spotkasz w pięciu miastach: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Jeśli jednak odległość do każdego z nich jest zbyt duża i przez to naprawa iPhone utrudniona, możesz skorzystać z bezpłatnego kuriera.

Wpadnij do któregoś z naszych serwisów (możesz wcześniej umówić się na naprawę wypełniając formularz kontaktowy, wysyłając maila lub kontaktując się z nami telefonicznie, wówczas Twoja naprawa przebiegnie jeszcze sprawniej). Jeśli dzieli Cię zbyt duża odległość od serwisów nic się nie martw – zawsze jest opcja bezpłatej wysyłki. Zepsuty iPhone 14 Pro Max zostanie odebrany od Ciebie przez kuriera i trafi bezpiecznie w nasze ręce.

Naprawa Apple to nasza domena. Dlatego możesz się do nas zgłosić nie tylko z awarią iPhone’a. Serwis MacBook, iPad i Apple Watch to także nasza codzienność. Przed wizytą zawsze możesz sprawdzić cennik poszczególnych napraw, a jeśli masz pytania zadzwoń do nas, chętnie Ci pomożemy.

10 lat doświadczenia w naprawie urządzeń Apple mówi dużo, ale lubimy oddawać głos przede wszystkim naszym Klientom. Sprawdź opinie na temat naszej pracy, które otrzymaliśmy od nich na przełomie ostatnich lat. Na dodatek nasz zespół to ludzie pełni pasji do Apple, dlatego możesz się czuć bezpiecznie oddając iPhone’a 14 Pro Max w nasze ręce.