Naprawa iPhone 6s Plus

Wymiana szybki iPhone 6s Plus

Rozbity ekran w smartfonie wygląda mało estetycznie, ale przede wszystkim utrudnia korzystanie z urządzenia. Jeśli w Twoim Jabłku przyda się wymiana szybki iPhone 6s Plus, wybierz iHospital. Nasz serwis Apple to miejsce, w którym wymienimy ekran w niecałą godzinę, a Ty zyskasz pełny komfort korzystania z urządzenia. Działamy stacjonarnie w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Dla Twojej wygody oferujemy również naprawę wysyłkową z darmowym kurierem

Kompleksowa naprawa iPhone to nasza specjalność. Najpierw wykonujemy staranną diagnozę Jabłka, a następnie usuwamy usterkę. Korzystamy przy tym tylko z najlepszej jakości narzędzi, bezpiecznych nawet dla najmniejszych części Jabłek. Sprawnie i rzetelnie wymienimy ekran w Twoim iPhone na nowy. Otrzymasz również gwarancję na przeprowadzony serwis
Wymiana szybki iPhone 6s Plus to iHospital atrakcyjna cena

Naprawa szybki iPhone 6s Plus w pięciu miastach w Polsce

Potrzebna Ci wymiana szybki iPhone 6s Plus? W iHospital skutecznie i szybko poradzimy sobie z Twoim problemem. Doradzimy też jak najlepiej dbać o sprzęt Apple. Umów się na wizytę w jednym z sześciu serwisów telefonicznie, mailowo lub przez formularz dostępny na stronie. Pomagamy miłośnikom z całej Polski dzięki naprawie wysyłkowej, więc jeśli nie mieszkasz w okolicy naszego serwisu zawsze możesz skorzystać z tej opcji i zamówić darmowego kuriera.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 6s Plus znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance oraz Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 6s Plus? W naszym serwisie iPhone w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy iPhone 6s Plus właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 6s Plus w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 6s Plus potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Po odebraniu smartfona uzupełnimy formularz serwisowy, w którym m.in. opiszemy usterkę oraz przewidywalny czas i koszt wymiany szybki iPhone 6s Plus.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Starannie zdiagnozujemy, czy uszkodzona szybka nie spowodowała innych uszkodzeń smartfona. Następnie powiadomimy Cię o planowanym sposobie, czasie i koszcie naprawy iPhone 6s Plus.

Wymiana szybki iPhone 6s Plus

Z największą precyzją zdemontujemy uszkodzony wyświetlacz i wymienimy go na nowy. Większość takich napraw zamykamy w 30 minut.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Poinformujemy Cię, kiedy naprawa iPhone 6s Plus dobiegnie końca. Otrzymasz także gwarancję na przeprowadzony serwis.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

iPhone 6s Plus wymiana ekranu

Zbita szybka w smartfonie to częsta usterka właścicieli Apple. Nie zwlekaj z jej naprawą - uszkodzone szkło może powodować kolejne, bardziej kosztowne usterki. Poza tym, wraz z nową szybką zyskasz piękny wygląd Twojego smartfona, niczym prosto po wyciągnięciu świeżo zakupionego modelu z opakowania. Wymiana szybki iPhone 6s Plus to naprawa, którą realizujemy “od ręki” i zwykle już tego samego dnia naprawiony telefon trafia do właściciela (w przypadku naprawy stacjonarnej).

Jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale również pasjonatami sprzętu Apple. Naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy urządzeń z logo jabłka, w tym najbardziej skomplikowane usterki na płycie głównej. Mamy wiedzę, precyzję, doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt do naprawy, dlatego możesz być pewien, że Twój smartfon w naszych rękach będzie w pełni bezpieczny. Do zobaczenia w iHospital!

Jeśli pęknięty ekran iPhone 6s Plus uniemożliwia Ci korzystanie ze smartfona i obawiasz się, że uszkodzeniu mogą ulec również wyświetlacz i panel dotykowy, zgłoś się do naszego serwisu.

Wymiana ekranu iPhone 6s Plus to cena promocyjna 299 zł.

Wymiana wyświetlacza w iPhone 6s Plus zajmuje nam zwykle do 60 minut.

Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście, przekaż za pośrednictwem kuriera (bezpłatnie) lub nadaj przesyłkę w najbliższym Paczkomacie.

Mamy serwisy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Realizujemy również naprawę wysyłkową dla miłośników Jabłek w całej Polsce.

Jesteśmy dokładni i profesjonalnie podchodzimy do każdej naprawy – używamy tylko bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję.

Kompleksowo usuwamy różne usterki Apple. Naprawiamy m.in. uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio.