Naprawa iPhone 7 Plus

Naprawa mikrofonu iPhone 7 Plus

Nawet chwila nieuwagi może sprawić, że konieczna będzie wymiana mikrofonu iPhone 7 Plus. Jak dochodzi do usterki? Najczęściej poprzez uszkodzenia mechaniczne, takie jak zabrudzenie czy zalanie. Ale naprawa mikrofonu w iPhone 7 Plus może być konieczna również ze względu na zbyt dużą eksploatację telefonu. Pierwszy sygnał, który powinien zwrócić Twoją uwagę, to uciążliwe przerywanie w trakcie rozmowy. Z czasem mikrofon może zupełnie przestać działać. Warto więc zareagować od razu. Posiadasz iPhone 7 Plus i masz problem z mikrofonem? Nie czekaj – odwiedź nasz serwis Apple i oddaj telefon w ręce specjalistów. Znajdziesz nas w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Krakowie. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Pomożemy Twojemu Jabłku!

Serwis iPhone 7 Plus – naprawa mikrofonu

22000
20000
Śróbek

Naprawa mikrofonu iPhone 7 Plus - jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Możesz oddać telefon do naprawy w jednym z naszych serwisów. Na miejscu sporządzimy protokół zawierający szacunkowy czas i koszt prac. Możesz też bezpłatnie wysłać do nas telefon kurierem.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

W ramach diagnozy sprawdzimy, jak poważna jest usterka mikrofonu w Twoim telefonie. Dzięki temu masz pewność, że skutecznie zidentyfikujemy problem.

Naprawą mikrofonu iPhone 7 Plus zajmują się specjaliści. Nie musisz więc martwić się o jakość użytych części ani bezpieczeństwo Twojego telefonu.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Przed wydaniem telefonu zawsze upewniamy się, czy jego naprawa przyniosła oczekiwane efekty. Kiedy mikrofon w Twoim Jabłku będzie działał poprawnie, wyślemy Ci maila lub SMS, że jest gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Masz dość problemów z mikrofonem podczas rozmów telefonicznych? Nie możesz swobodnie korzystać z dyktafonu? Skontaktuj się z nami, a korzystanie z Jabłka znowu stanie się przyjemnością. Zajmiemy się wymianą mikrofonu w Twoim iPhone 7 Plus. Dzięki sprawnej obsłudze zaoszczędzisz czas i sporo nerwów. Zadbamy też, by nie dotknęły Cię żadne zbędne koszty. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Naprawa mikrofonu iPhone 7 Plus jest konieczna, gdy mikrofon nie działa prawidłowo lub można z niego korzystać jedynie w trybie głośnomówiącym.

W iHospital naprawimy Twój mikrofon w atrakcyjnej cenie 400 zł.

Przynieś telefon do naszego serwisu lub wyślij go kurierem.

Nasze punkty serwisowe znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Jesteśmy doświadczonymi fachowcami, a jakość naszych usług potwierdzają zadowoleni klienci i liczne pozytywne opinie.

iHospital to naprawa iPhone 7 Plus, a także Apple Watch, iPad, iPhone i MacBook.