Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

iPhone 14 Plus Screen Repair

Cena standardowa: 2349zł
Cena promocyjna: 2199zł

Profesjonalna wymiana ekranu w iPhonie 14 Plus to najlepsze rozwiązanie wszelkich problemów z wyświetlaczem: od migotania, ciemnych pasków i plam aż po niesprawny dotyk. Dlaczego warto zlecić usługę właśnie nam? Klienci cenią iHospital za szybki czas realizacji oraz atrakcyjny cennik, ale naszym największym atutem jest bez wątpienia skuteczność. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, części najlepszej jakości i doskonale znamy technologię Apple. W naprawianiu Jabłek pomaga nam też doświadczenie. Dzięki temu masz pewność, że Twój iPhone 14 Plus nie mógł trafić lepiej, a wymiana wyświetlacza przebiegnie bezproblemowo. Jeśli chcesz, by ekran w Twoim Jabłku znowu działał bez zarzutu, skontaktuj się z nami – przywrócimy mu sprawność niezależnie od charakteru usterki!

Szybka i skuteczna wymiana ekranu iPhone 14 Plus w pięciu miastach

Wymiana tylnej szybki, naprawa głośnika, zepsuty aparat w iPhone 14 Plus? Bez względu na usterkę już dziś umów się na wizytę w naszym profesjonalnym serwisie Apple. Dzięki nam Twoje Jabłko odzyska pełną sprawność i fantastyczny wygląd. Dodatkowo możesz liczyć na porady dotyczące użytkowania iPhone’a, aby cieszył Cię swoją sprawnością jeszcze bardzo długo. Umów się na naprawę w jednym z pięciu miast: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Gdańsku. Zawsze możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej, jeśli wizyta w serwisie jest niemożliwa z powodu odległości. Wybór serwisu Twojego Jabłka w iHospital to pewność, że naprawa iPhone 14 Pro Max będzie profesjonalna i sprawna.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 14 Plus znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 14 Plus? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 14 Plus od ręki w super cenach.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 14 Plus w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 14 Plus potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Jak wygląda wymiana ekranu iPhone 14 Plus?

W iHospital nie działamy po omacku – korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym naprawiliśmy już tysiące Jabłek. Dzięki temu Twój iPhone 14 Plus jest bezpieczny na każdym etapie serwisu, a wymiana ekranu przebiega sprawnie. Zobacz, jak pracujemy, a w razie wątpliwości zadzwoń do nas lub napisz – uwielbiamy rozmawiać na jabłkowe tematy i z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Oddanie iPhone 14 Plus do naprawy

Przynieś urządzenie do serwisu lub wyślij je do nas kurierem. Po przyjęciu iPhone’a 14 Plus skonsultujemy z Tobą zakres, cenę i czas usługi oraz wypełnimy formularz serwisowy. Wszystko po to, by warunki naprawy były dla Ciebie jasne i satysfakcjonujące.

Oddanie iPhone 14 Plus do naprawy

Przed wymianą uszkodzonych części sprawdzimy stan techniczny smartfona i ustalimy przyczynę problemów z wyświetlaczem. Dzięki temu masz pewność, że na etapie naprawy nie pominiemy żadnego szczegółu.

Naprawa iPhone 14 Plus

Po demontażu uszkodzonych części starannie zamontujemy nowy ekran. Dzięki naszej precyzji iPhone będzie wyglądał i działał jak po zakupie.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Plus

Po zakończeniu prac serwisowych poddamy Twoje Jabłko testom w naszym laboratorium. Zaprosimy Cię po odbiór, gdy potwierdzimy, że wyświetlacz jest w pełni sprawny. Otrzymasz od nas gwarancję na wymienione komponenty.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Plus

Wymiana wyświetlacza iPhone 14 Plus

Zalanie, zbity wyświetlacz iPhone'a 14 Plus i inne uszkodzenia mechaniczne mogą spowodować poważne problemy z działaniem ekranu. Na szczęście rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy przekazać nam smartfona. Wymiana wyświetlacza iPhone'a 14 Plus to szybka i atrakcyjna cenowo usługa, dzięki której znowu będziesz korzystać ze wszystkich możliwości Jabłka. Bez irytujących pasków i plam na ekranie, bez migotania i bez problemów z dotykiem. Zapraszamy!

Jeśli urządzenie nie wyświetla prawidłowo obrazu, nie reaguje na dotyk lub ma inne defekty, naprawa iPhone jest konieczna.

Zajrzyj do cennika dostępnego na stronie, by poznać aktualną cenę usługi.

Czas realizacji zależy od dostępności części – zadzwoń do nas, by uzyskać więcej informacji.

Na dwa sposoby: osobiście, w wybranym oddziale, lub za pośrednictwem kuriera.

Możesz skorzystać z naszej pomocy w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

Umiemy Apple, rozumiemy potrzeby i obawy naszych klientów, naprawiliśmy już tysiące iSprzętów. Dzięki temu masz pewność, że iPhone 14 Plus wróci do Ciebie w idealnym stanie wizualnym i technicznym.

Twój iPhone 14 Plus ma zbity wyświetlacz, zepsutą baterię lub inną usterkę? Jasne, że pomożemy! Nasze usługi obejmują serwis nowszych i starszych modeli iPhone’ów, iPadów, MacBooków oraz zegarków Apple Watch.