Naprawa suwaka wyciszenia iPhone 12 Pro

Jabłko szwankuje? Bez obaw – naprawa suwaka wyciszenia w iPhonie 12 Pro to usługa, którą realizujemy szybko, a co najważniejsze skutecznie. Dodatkowo zapewniamy atrakcyjny cennik, więc nie musisz się martwić o duże wydatki. Wybierając nasz serwis Apple, możesz liczyć na najwyższe standardy bezpieczeństwa: korzystamy z najlepszych części, specjalistycznych narzędzi, a nasi serwisanci mają duże doświadczenie w pracy z iSprzętem. W iHospital nie ma więc mowy o przypadkowych działaniach czy pomyłkach. Wymiana suwaka wyciszenia sprawi, że znowu będziesz korzystać z iPhone`a 12 Pro bez przeszkód, a przełączanie trybów głośności będzie tak proste, jak w dniu zakupu urządzenia. Odwiedź jeden z naszych oddziałów lub wyślij do nas sprzęt kurierem i don`t worry – be HAPPLE!

Skorzystaj ze wsparcia ekspertów

Kawa, herbata, naprawa iPhone? W iHospital możesz czuć się jak u siebie! Aby umówić się na wizytę w serwisie, napisz do nas lub zadzwoń – na pewno znajdziemy dogodny termin. A jeśli nie jest Ci do nas po drodze, wypełnij formularz dostępny na stronie i zamów darmowego kuriera, który dostarczy nam Twój sprzęt.

22000
20000
Śróbek

Wymiana suwaka wyciszenia iPhone 12 Pro – jak wygląda proces?

Wymiana suwaka wyciszenia w iPhonie 12 Pro nie musi być stresująca – wystarczy wybrać doświadczony serwis Apple! W iHospital doskonale rozumiemy obawy związane z naprawą iSprzętu i wiemy, jak zadbać o komfort klientów. Kiedy zgłosisz się do nas z problemem, skonsultujemy z Tobą zakres działań, ich koszt oraz czas realizacji. Odpowiemy też na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości związane z naprawą. Dzięki temu, zamiast martwić się o swoje Jabłko, skupisz się na tym, co sprawia Ci przyjemność!

Oddanie iPhone 12 Pro do naprawy

Po przyjęciu iPhone`a do serwisu uzupełnimy formularz, w którym znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące naprawy.

Oddanie iPhone 12 Pro do naprawy

W ramach diagnozy sprawdzimy, dlaczego suwak wyciszenia nie działa i dowiemy się, jak poważna jest usterka.

Naprawa iPhone 12 Pro

Dzięki specjalistycznym narzędziom i precyzji naszych serwisantów suwak wyciszenia w Twoim Jabłku będzie działał jak nowy, a iPhone nie będzie nosił śladów naprawy.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro

Poddamy Twojego smartfona testom, by mieć pewność, że naprawa suwaka wyciszenia rozwiązała problem. Kiedy iPhone 12 Pro będzie gotowy do wydania, zaprosimy Cię w nasze progi – mailowo lub SMS-em.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro

Naprawa suwaka wyciszenia – iPhone 12 Pro

Przełącznik trybu dzwonka/cichego uległ uszkodzeniu? Do środka dostał się pył lub piasek? Rozgryziemy problem z Twoim Jabłkiem! Jeśli zależy Ci na sprawnej realizacji, niskiej cenie i dbałości o bezpieczeństwo urządzenia, naprawa iPhone 12 Pro w naszym serwisie spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu.

Skorzystaj z naszych usług, jeśli suwak wyciszenia nie działa prawidłowo.

Zajrzyj do naszego cennika i koniecznie sprawdź aktualne promocje.

Przyjdź do wybranego oddziału iHospital lub skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Jesteśmy w Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Warszawie i Gdańsku.

Bo nasza pasja do sprzętu Apple przekłada się na zaangażowanie w każdą naprawę! Dzięki temu masz pewność, że zrobimy wszystko, by dać Twojemu Jabłku drugie życie. Opinie na temat iHospital to najlepszy dowód, że warto nam zaufać.

Problemy z iPadem? MacBook szwankuje? A może Apple Watch potrzebuje nowej szybki? Jesteś we właściwym miejscu – pomożemy!