Wymiana szybki Apple Watch 3

Apple Watch 3 Screen Repair

Silne uderzenie lub upadek na twardą powierzchnię to główne przyczyny uszkodzenia szkła w smartwatchu. Wymiana szybki w Apple Watch 3 przywróci mu wygląd i funkcjonalność, a Tobie pomoże zaoszczędzić - nie musisz od razu wymieniać urządzenia na nowe, wystarczy, że zgłosisz się do iHospital, a naprawimy w nim uszkodzoną szybkę (zadrapania, pęknięcia i wióry) - profesjonalnie i przy użyciu specjalistycznych narzędzi.

Działamy stacjonarnie w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Jednak gdziekolwiek mieszkasz, możesz skorzystać z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej. Nasz serwis Apple ma wszystko, co potrzebne, by przeprowadzić kompleksową naprawę Twojego Apple Watcha w ciągu 7 dni roboczych w korzystnej cenie.

Wymiana szybki Apple Watch 3 w iHospital

Umów się na wizytę telefonicznie, mailowo, poprzez formularz na iHospital lub wybierz opcję naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie darmowego kuriera. Zapewniamy pełen profesjonalizm, sprawdzone, specjalistyczne narzędzia oraz najwyższej klasy komponenty, na które otrzymasz gwarancję.

Sprawdź, jak wymieniamy szybkę w Apple Watch 3 w iHospital

Chcesz wiedzieć, jak wygląda u nas naprawa Apple Watch? Jako doświadczeni specjaliści wiemy, jak bezpiecznie, a zarazem skutecznie usuwać usterki w sprzęcie Apple. Naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy urządzeń z logo Jabłka, dlatego możesz w pełni nam zaufać.

Oddanie Apple Watch 3 do naprawy

Uzupełnimy formularz naprawy, w którym zapiszemy niezbędne informacje, w tym szczegółowy opis usterki oraz przewidywany czas i koszt jej usunięcia.

Oddanie Apple Watch 3 do naprawy

Ustalimy przyczynę zbitej szybki w Twoim Apple Watch 3. Zdiagnozujemy, czy zbita szybka nie spowodowała innych uszkodzeń w smartwatchu oraz zaproponujemy optymalny sposób i koszt naprawy.

Naprawa Apple Watch 3

Starannie usuniemy uszkodzoną szkło, folię polaryzacyjną, ramkę i moduł podświetlenia oraz wymienimy je na nowe. Taka naprawa wymaga ogromnej precyzji i staranności, dlatego orientacyjny czas jej wykonania to 7 dni roboczych.

Naprawa Apple Watch 3

Testowanie i wydanie Apple Watch 3

Przetestujemy smartwatcha i poinformujemy Cię, kiedy będzie gotowy do odbioru. Wraz z nim otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję na wykonaną naprawę.

Testowanie i wydanie Apple Watch 3

Wymiana szybki w Apple Watch 3

Apple Watch 3 ma skomplikowaną i niespotykaną wśród innych marek konstrukcję, dlatego wszelkie związane z nim naprawy, oddaj w ręce specjalistów. Źle wykonana naprawa lub użycie tanich zamienników mogą spowodować dalsze uszkodzenia urządzenia. Zgłoś się do iHospital, a doświadczeni serwisanci wymienią zarysowaną lub zbitą szybkę i zapewniają Ci pełny komfort korzystania z urządzenia. Na nowo będziesz mógł z nim monitorować treningi, jakość snu czy przychodzące powiadomienia i być ciągle na bieżąco. W naszym serwisie wykonujemy również naprawę iPhone, iPad i MacBook - zapraszamy!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

W Twoim Apple Watch 3 zbiła lub zarysowała się szybka? Nie możesz przez to efektywnie z niego korzystać? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy kompleksową naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Naprawę szybki w Apple Watch 3 wykonujemy w cenie promocyjnej 580 zł. Aktualne koszty usług i promocje zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce: cennik. Otrzymasz od nas bezcenne wsparcie także w okresie gwarancji po serwisie.

Staramy się działać sprawnie, a jednocześnie profesjonalnie. W większości przypadków wymianę szybki w Apple Watch 3 realizujemy w ciągu 7 dni roboczych.

To proste – możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Polecamy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Wystarczy, że zamówisz go na naszej stronie internetowej, a odbierze od Ciebie urządzenie i dostarczy do jednego z naszych serwisów.

Nasze usługi oferujemy w 4 miastach w Polsce – w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Jednak możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz. Wystarczy, że wybierzesz wygodną opcję naprawy wysyłkowej.

Tak jak Ty kochamy wszystkie sprzęty Apple, a do tego znamy się na nich doskonale. Przekręciliśmy już w nich niemal milion śrubek i naprawiliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń. Wyróżniają nas profesjonalizm i rzetelność naprawy. A poza tym, w naszych serwisach możesz liczyć na pozytywną atmosferę.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy Macbook. Wyróżniamy się doświadczeniem i precyzją, dlatego naprawa u nas jest tak skuteczna! Chętnie zajrzymy do Twojego urządzenia i wykryjemy w nim wszelkie usterki!