Wymiana złącza ładowania iPhone 11 Pro

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro to naprawa, którą warto zlecić jak najszybciej. Uszkodzenie złącza ładowania to spory problem - brak możliwości naładowania telefonu i połączenia go z komputerem uniemożliwiają normalne korzystanie ze smartfona. W iHospital naprawimy usterkę, korzystając z naszego cennego doświadczenia, precyzyjnych specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części Apple.

Problem złącza ładowania może pojawić się wskutek:

• uszkodzenia mechanicznego styków (czyszczenia telefonu za pomocą ostrych nieprzeznaczonych do tego narzędzi lub upadku telefonu z dużej wysokości),
  • zabrudzenia lub zalania złącza.

Wybierz nasz serwis Apple w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku, wymienimy gniazdo ładowania, a Ty znów będziesz mógł naładować swój smartfon. Jeśli wolisz, skorzystaj z usługi naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera.

Wymiana złącza ładowania iPhone 11 Pro w iHospital

Umów się na wizytę w iHospital: telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie. Możesz również przesłać telefon do wybranego punktu iHospital przy pomocy darmowego kuriera lub Paczkomatu. Tylko tyle wystarczy, by sprzęt trafił w nasze ręce, a my profesjonalnie i kompleksowo zajęli się w nim naprawą złącza ładowania.

Sprawdź, jak wymieniamy gniazdo ładowania w iPhone 11 Pro w iHospital

Brak możliwości naładowania telefonu w jakikolwiek sposób uniemożliwia korzystania z urządzenia. Nie zwlekaj, zgłoś się do iHospital, a postaramy się szybko i rzetelnie rozwiązać problem. Jak wygląda naprawa iPhone11 Pro?

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Na początku wypełnimy formularz oddania sprzętu do naprawy w iHospital, w którym znajdą się niezbędne informacje, w tym szczegółowy opis usterki.

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Ustalimy przyczynę problemu ze złączem ładowania, a następnie wykonamy rzetelną diagnozę telefonu oraz określimy optymalny jakościowo i kosztowo sposób naprawy. Poinformujemy Cię, ile potrwa usunięcie usterki.

Naprawa iPhone 11 Pro

Zdemontujemy stare gniazdo ładowania, a następnie za pomocą specjalistycznych narzędzi wymienimy je na nowe. Twój smartfon odzyska funkcję ładowania i łączenia się z komputerem.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Wykonamy test ładowania telefonu, by upewnić się, że działa idealnie i poinformujemy Cię, kiedy iPhone będzie już gotowy do odbioru. Otrzymasz również gwarancję na wykonaną usługę.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro

Wymiana gniazda ładowania w iPhone 11 Pro

Jesteśmy doświadczonymi serwisantami, którzy na koncie mają już ponad 30 tysięcy naprawionych urządzeń Apple. Wyróżnia nas najwyższa jakość usług oraz miłość do wszystkich sprzętów z logo nadgryzionego Jabłka. U nas zawsze możesz liczyć nie tylko na kompleksowy serwis iPhone, ale również atrakcyjne ceny, możliwość skorzystania z opcji naprawy drogą wysyłkową oraz pozytywną atmosferę.

Twój telefon nie reaguje na próbę ładowania ani nie możesz go połączyć z komputerem? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Wymiana gniazda ładowania w iPhone 11 Pro to 349 zł w promocyjnej cenie, ale to i tak niewiele w stosunku do bezcennej jakości smartfona i komfortowego korzystania ze wszystkich jego funkcji. Aktualne ceny usług zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nie możesz naładować  iPhone 11 Pro i normalnie z niego korzystać? Zapraszamy do iHospital! W naszym profesjonalnym serwisie Apple postaramy naprawić się tę usterkę już tego samego dnia, ale ocenimy to po szczegółowej diagnozie urządzenia.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Prowadzimy również naprawę wysyłkową.

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami od naprawy sprzętów Apple. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi do naprawy i oryginalnych części. Mamy również optymistyczne podejście do życia, którym staramy się zarażać wszystkich wielbicieli Jabłek.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętów Apple. W naszych serwisach m.in. naprawiamy zepsute głośniki, zbite szybki, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio oraz naprawiamy skomplikowane usterki, powiązane z płytą główną.