Naprawa iPhone XS Max

Wymiana tylnej szybki iPhone XS Max

Zdarza się, że na skutek upadku, uderzenia lub innego rodzaju uszkodzenia mechanicznego, szkło tylnej obudowy Twojego iPhona pęka. Aby nie doprowadzić do pogorszenia stanu obudowy musisz szybko działać! W iHospital wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS Max jest szybka i niedroga. Swój smartfon z wymienionym szkłem możesz odebrać już w ciągu 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w pozostałych naszych placówkach w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Z uwagi na rosnące zainteresowanie naszą ofertą nie wykluczamy, że pojawimy się również w innych miastach. Jeśli masz do nas daleko – zdecyduj się na naprawę za pośrednictwem serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone XS Max – wymiana szkła tylnej obudowy

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS Max – jak wygląda proces?

Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, by Twój smartfon wrócił do Ciebie szybko – w doskonałym stanie technicznym. Nasz serwis składa się z 4 prostych kroków:

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Naprawa szkła tylnej obudowy iPhone XS Max rozpoczynamy niezwłocznie po otrzymaniu Twojego urządzenia. Możesz je nadać kurierem lub odwiedzić nas osobiście.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Oceniamy rozległość uszkodzeń i sprawdzamy, czy zniszczeniu nie uległy również inne elementy smartfona. Oceniamy też czas niezbędny do naprawy szkła tylnej obudowy iPhone XS Max.

Odklejamy stare szkło, a w jego miejsce wklejamy nowe.

Odklejamy stare szkło, a w jego miejsce wklejamy nowe.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Sprawdzamy dokładnie, jak przebiegła wymiana szkła i czy Twój smartfon prezentuje się tak, jak powinien. Jeśli naprawa przebiegła pomyślnie, wysyłamy do Ciebie SMS-a lub wiadomość e-mail z zaproszeniem po odbiór urządzenia.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Naprawa iPhone w iHospital nie musi być kosztowna i czasochłonna. O jakości naszych usług niech świadczy fakt, że większość naszych Klientów pochodzi z polecenia – to dla nas najlepsza rekomendacja. Dzięki szczerej pasji do technologii Apple, a także praktycznemu doświadczeniu w naprawie urządzeń tej marki, jesteśmy w stanie zapewnić Ci profesjonalne usługi serwisowe w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeśli problem naprawy szkła tylnej obudowy iPhone XS Max dotyczy też Ciebie -  odwiedź nas w jednej z sześciu placówek stacjonarnych lub zdecyduj się na usługi serwisu wysyłkowego.

Naprawa szkła tylnej obudowy iPhone XS Max w iHospital jest możliwa w placówkach zlokalizowanych w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jeśli masz do nas daleko skorzystaj z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego.

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS Max nie zajmuje zazwyczaj więcej niż 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w pozostałych miastach. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Możesz odwiedzić nas osobiście lub przekazać telefon kurierowi.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.