Wymiana szybki Apple Watch 2

Apple Watch 2 Screen Repair

Apple Watch to to codzienny pomocnik w monitorowaniu treningów, parametrów życiowych czy snu. Niezbędna będzie wymiana szybki Apple Watch 2, a tym zajmiemy się my - specjaliści z Hospital! Działamy w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Apple Watch 2 to niewielkie, lecz niezwykle inteligentne urządzenie, które wymaga ogromnej precyzji, doświadczenia serwisanta i specjalistycznych narzędzi, by dokonać w nim starannej naprawy.

Nasz serwis Apple ma wszystko, co potrzebne, żeby rzetelnie i kompleksowo naprawić problem z uszkodzoną szybką w Apple Watch 2. Wymiana szybki zajmuje nam zwykle 7 dni, ale wierzymy, że warto tyle czekać, by ponownie ujrzeć w pełni wyrazisty wyświetlacz codziennego towarzysza, jakim jest smartwatch.

Zaufaj specjalistom i oddaj Apple Watch 2 do iHospital

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w sprzętach Apple i wiemy, jak skutecznie oraz bezpiecznie je naprawiać. Oddaj Twój Apple Watch 2 do naszego serwisu, a kompleksowo rozwiążemy problem z uszkodzonym wyświetlaczem.

Sprawdź, jak wymieniamy szybkę w Apple Watch 2 w iHospital

Umów się na wizytę telefonie, mailowo lub za pomocą formularza, dostępnego na naszej stronie. Możesz zamówić również usługę naprawy wysyłkowej, korzystając z darmowego kuriera. Sprawdź, jak wygląda naprawa Apple Watch 2.

Oddanie Apple Watcha 2 do naprawy

Na początku przygotujemy formularz serwisowy, w którym określimy wszystkie niezbędne do rozwiązania problemu informacje (m.in. opis usterki oraz orientacyjny koszt i czas wymiany ekranu Apple Watch 2).

Oddanie Apple Watcha 2 do naprawy

Szczegółowo zdiagnozujemy Apple Watch 2, a następnie wybierzemy optymalne (pod względem skuteczności i kosztów) rozwiązanie. O wszystkim Cię poinformujemy.

Wymiana szybki w Apple Watch 2

Wymienimy szybkę w Apple Watch 2 na nową, używając bezpiecznych dla sprzętu Apple narzędzi i oryginalnych komponentów. Zajmie nam to ok. 7 dni.

Wymiana szybki w Apple Watch 2

Testowanie i wydanie Apple Watcha 2

Poinformujemy Cię o możliwości odbioru Apple Watch 2 – znów odzyskasz swojego codziennego pomocnika w monitorowaniu snu, treningu czy czynności życiowych. Otrzymasz także gwarancję na wymienioną szybkę.

Testowanie i wydanie Apple Watcha 2

Wymiana ekranu w Apple Watch 2

Profesjonalna i kompleksowa naprawa sprzętu Apple to nasza specjalność - przekręciliśmy już niemal milion śrubek w ponad 30 tysiącach urządzeń. Jeśli niezbędna Ci wymiana szybki Apple Watch 2, zgłoś się do nas, specjalistów od naprawy sprzętów z logo nadgryzionego Jabłka. Oferujemy również inne usługi dla właścicieli kłopotliwych urządzeń Apple jak naprawa iPhone, iPad oraz MacBook. Czekamy na Ciebie w 5 serwisach w 4 miastach w Polsce.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Twój Apple Watch 2 ma zbitą szybkę? Nie możesz przez to efektywnie z niego korzystać? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy rzetelną naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego smartwatcha narzędzi.

Wymiana szybki w Apple Watch 2 to 550 zł w promocyjnej cenie, ale to i tak niewiele w stosunku do bezcennej jakości urządzenia i możliwości korzystania z niego na nowo w pełni komfortowo. Aktualne ceny usług zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nie możesz już patrzeć na pękniętą szybkę w Apple Watch 2 i wygodnie korzystać ze smartwatcha? Zapraszamy do iHospital! W naszym profesjonalnym serwisie Apple uporamy się z tą usterką w 7 dni, a Ty będziesz mógł na nowo korzystać z urządzenia podczas treningu czy monitorowania snu.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś Apple Watch do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Prowadzimy również naprawę wysyłkową.

Jesteśmy magikami od naprawy zepsutych nadgryzionych Jabłek. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi do naprawy i oryginalnych części. Mamy również optymistyczne podejście do życia, którym staramy się zarażać wszystkich wielbicieli Jabłek.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętów Apple. W naszych serwisach m.in. naprawiamy zepsute głośniki, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio oraz naprawimy skomplikowane usterki na płycie głównej.