Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 12 Pro

Cena standardowa: 399 - 649 zł
Cena promocyjna: 299 - 549 zł

Jeśli szkiełko w aparacie Twojego smartfona jest pęknięte lub ma widoczne ślady zarysowania, konieczna jest naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Pro. Uszkodzone szkiełko w aparacie uniemożliwia fotografowanie i filmowanie, co zdecydowanie odbiera nie tylko komfort użytkowania Jabłka, ale i jego funkcjonalność. Jako profesjonalny serwis Apple przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności szybko i solidnie. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoje Jabłko znów będzie robić zdjęcia i nagrywać filmy w doskonałej jakości. Jak wygląda realizacja usługi? Wymiana szkła tylnego aparatu w iPhonie 12 Pro zajmuje kilka godzin, a cena waha się w zależności od tego, czy do wymiany jest jedno, czy więcej szkieł. Zapraszamy do wizyty w iHospital, a wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości oraz z zaangażowaniem i profesjonalizmem pomożemy w odzyskaniu pełnej funkcjonalności Twojego Jabłka!

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 12 Pro - oddaj swoje Jabłko w ręce ekspertów

Wymiana szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 12 Pro jest możliwa w jednej z naszych lokalizacji. Działamy w pięciu miastach: Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Katowicach. Możesz również skorzystać z opcji naprawy wysyłkowej, jeśli dojazd do któregoś z punktów serwisowych jest dla Ciebie niemożliwy. Nie musisz martwić się o dodatkowe koszty - wszelkie opłaty związane z transportem są po naszej stronie!

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 12 Pro – jak wygląda proces?

W iHospital gwarantujemy naszym klientom najwyższy poziom usług. Używamy sprawdzonych narzędzi, korzystamy wyłącznie z najlepszych części. Jesteśmy precyzyjni, pracujemy rzetelnie i z najwyższym zaangażowaniem. Masz więc pewność, że naprawa iPhone 12 Pro w naszym serwisie to bezpieczny wybór.

Oddanie iPhone 12 Pro do naprawy

Po przekazaniu nam iPhone`a otrzymasz formularz serwisowy zawierający wszystkie informacje dotyczące naprawy, w tym opis usterki oraz warunki realizacji usługi.

Oddanie iPhone 12 Pro do naprawy

Dokładna i szczegółowa diagnoza pozwoli nam dowiedzieć się, z czego wynika problem i czy konieczna jest wymiana szkła tylnego aparatu w Twoim iPhonie 12 Pro. Na tej podstawie ustalimy skuteczny plan naprawy.

Naprawa iPhone 12 Pro

Profesjonalne narzędzia, najlepsze części, doskonała znajomość produktów Apple i pasja – wszystko to pozwala nam zachować normy i standardy bezpieczeństwa oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro

Naprawę iPhone`a 12 Pro kończymy przeprowadzeniem testów w naszym laboratorium. Dopiero, gdy upewnimy się, że problem ze szkiełkiem w tylnym aparacie został rozwiązany, zapraszamy Cię po odbiór smartfona.

Testowanie i wydanie iPhone 12 Pro

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 12 Pro

Jeśli konieczna jest wymiana szkła tylnego aparatu w Twoim iPhonie 12 Pro, jak najszybciej oddaj swoje Jabłko w ręce naszych ekspertów. Dzięki temu unikniesz poważniejszych uszkodzeń i bardziej kosztownych napraw. Odpowiedzi na mogące się pojawić pytania dotyczące naszych usług znajdziesz w sekcji poniżej. W razie wątpliwości zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Naprawa iPhone jest konieczna, jeśli szkiełko w tylnym aparacie jest zarysowane bądź pęknięte i utrudnia Ci korzystanie z Jabłka.

Skontaktuj się z nami, by poznać aktualną cenę usługi lub sprawdź cennik na naszej stronie.

Wymiana szkiełka aparatu w smartfonach Apple zazwyczaj trwa od 3 do 4 godzin. Przekażemy Ci szczegóły po przyjęciu zlecenia.

Oddaj iPhone`a w jednym z punktów serwisowych lub wyślij go do nas kurierem bez wychodzenia z domu.

Punkty serwisowe iHospital znajdują się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku, ale przyjmujemy sprzęt z całej Polski.

Naprawa iPhone`a 12 Pro to dla nas codzienność. Pozytywne opinie klientów iHospital potwierdzają, że łączymy specjalistyczną wiedzę z dużym doświadczeniem.

Serwis iHospital to naprawa iPhone`ów, a także profesjonalny serwis takich sprzętów, jak Apple Watch, iPad i MacBook.