Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 13 Pro Max

Cena standardowa: 449-699 zł
Cena promocyjna: 349-599 zł

Szybko, solidnie, w dobrej cenie – właśnie tak wygląda naprawa szkła tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro Max w iHospital. Wiedza i doświadczenie naszych serwisantów oraz dostęp do najlepszych części pozwalają nam skutecznie ratować uszkodzone Jabłka. Dzięki temu, że jesteśmy specjalistami od technologii Apple, masz pewność, że Twój iSprzęt jest u nas bezpieczny. Na myśl o oddaniu Jabłka do serwisu ogarnia Cię stres? Rozumiemy, ale nie masz o co się martwić! Zanim wymienimy pękniętą szybkę aparatu w iPhonie, skonsultujemy z Tobą zakres oraz warunki naprawy. Chętnie odpowiemy też na wszystkie pytania – jabłkowe tematy mamy w małym palcu! Dzięki temu pozbędziesz się wątpliwości i szybko zapomnisz o stresie. Odwiedź nasz serwis Apple w jednym z pięciu miast, by znowu robić imponujące zdjęcia i nagrywać filmy wysokiej jakości!

Umów się na wizytę w iHospital

Poznań, Warszawa, Katowice, Gdańsk oraz Kraków – to w tych miastach każdego dnia dajemy Jabłkom nowe życie. Napisz do nas lub zadzwoń i zarezerwuj termin wizyty w wybranej lokalizacji. Dzięki temu nie będziesz czekać w kolejce, a my od razu zajmiemy się Twoim Jabłkiem. Wymiana szkła tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro Max bez wychodzenia z domu? U nas to możliwe! Zajrzyj do zakładki Wysyłka i zamów bezpłatnego kuriera pod swój adres. W ten sposób zaoszczędzisz czas bez ponoszenia żadnych dodatków kosztów.

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone 13 Pro Max – jak wygląda proces?

Niezależnie od usterki naprawa iPhone zawsze składa się z kilku etapów. Dzięki temu jesteśmy w stanie omówić z Tobą problem, dokładnie go zweryfikować i opracować skuteczny oraz korzystny cenowo plan działania. Masz więc pewność, że wymiana szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro Max zostanie wykonana rzetelnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Kiedy przekażesz nam urządzenie, wypełnimy formularz naprawy. Opiszemy w nim zakres, przewidywany koszt oraz czas realizacji usługi.

Oddanie iPhone 13 Pro Max do naprawy

Twoje Jabłko trafi do laboratorium, gdzie wgryziemy się w problem i ustalimy, jak poważna jest usterka.

Naprawa iPhone 13 Pro Max

Naprawimy szkiełko tylnego aparatu w Twoim Jabłku za pomocą specjalistycznych narzędzi. Nie musisz więc martwić się o jego bezpieczeństwo.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Zanim zaprosimy Cię po odbiór iPhone`a, poddamy go testom i upewnimy się, że naprawa zakończyła się sukcesem. Udzielamy gwarancji na wymienione części, ale doświadczenie podpowiada nam, że Ci się nie przyda.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro Max

Naprawa szkła tylnego aparatu – iPhone 13 Pro Max

Naprawa szkiełka tylnego aparatu w iPhonie 13 Pro Max przywróci Jabłku sprawność i elegancki wygląd, ale podniesie też bezpieczeństwo urządzenia. Uszkodzenia zewnętrznych elementów są niebezpieczne, ponieważ do środka może dostać się wilgoć, kurz oraz inne zanieczyszczenia. To z kolei prowadzi do poważnych usterek. Jeśli nie chcesz narażać się na dodatkowe koszty, oddaj Jabłko w nasze ręce, gdy tylko zauważysz, że szkiełko jest pęknięte!

Zgłoś się do nas, jeśli szkiełko tylnego aparatu jest pęknięte lub mocno porysowane.

Aktualną cenę naprawy możesz sprawdzić w zakładce Cennik. Zobaczysz tam przedział cenowy (w zależności od tego, czy do wymiany jest jedno, czy więcej szkieł).

Zapraszamy do jednego z naszych oddziałów. Możesz też zamówić darmowego kuriera przez formularz na stronie.

Odwiedź nas w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Warszawie lub Gdańsku.

Bo kochamy to, co robimy! Pasja do sprzętu Apple sprawia, że angażujemy się w każdą naprawę i dbamy o najwyższy standard usług. Dzięki temu możesz zwrócić się do nas z każdym jabłkowym tematem – pomożemy, zawsze.

Każdy iSprzęt: wszystkie modele iPhone`ów, MacBooki, iPady oraz Apple Watche.