Naprawa iPhone 8 Plus

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 8 Plus

Zauważyłeś, że ramka wyświetlacza w iPhone 8 Plus zaczęła się odklejać? W takiej sytuacji musisz działać szybko, by uszkodzenia nie stały się bardziej rozległe. Jedną z najczęściej diagnozowanych przyczyn tego rodzaju usterki są uszkodzenia mechaniczne, czyli np. upadek smartfona na twardą powierzchnię. W iHospital, podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 8 Plus nie zajmie nam więcej niż 60 minut! Zadzwoń do nas i koniecznie umów się na wizytę w jednej z naszych sześciu placówek stacjonarnych. W każdej chwili możesz też wysłać nam swoje Jabłko kurierem, w formie bezpiecznego serwisu wysyłkowego dla Klientów z całej Polski!

Serwis iPhone 8 Plus – podklejenie ramki wyświetlacza

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 8 Plus – jak wygląda proces?

Zakładamy, że cały przebieg prac serwisowych nie zajmie nam dłużej niż 60 minut. Sprawność działań gwarantuje nasze doświadczenie i realizowanie naprawy według 4 prostych kroków.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Naprawę rozpoczynamy od przyjęcia Twojego urządzenia do serwisu. Możesz odwiedzić nas osobiście lub wysłać Jabłko kurierem.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Podklejenie ramki nie wymaga diagnozy. Przechodzimy do kolejnego kroku!

Podklejenie ramki nie wymaga diagnozy. Przechodzimy do kolejnego kroku!

Podklejamy ramkę wyświetlacza w Twoim iPhone 8 Plus.

Podklejamy ramkę wyświetlacza w Twoim iPhone 8 Plus.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Sprawdzamy, jak prezentuje się naprawione urządzenie, szybko poinformujemy Cię o możliwości odbioru Twojego smartfona. Otrzymasz od nas wiadomość SMS lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Podklejenie ramki wyświetlacza w iPhone 8 Plus w iHospital nie zajmuje dużo czasu i nie pożera Twojego budżetu. Mamy bogate doświadczenie w naprawach wszystkich urządzeń marki z logo Jabłka. Gwarantujemy, że podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 8 Plus będzie trwałe, estetyczne i szybkie! Naprawa iPhone realizowana za naszym pośrednictwem to czysta przyjemność dla Ciebie i ulga dla Twojego budżetu. Sprawdź, jak działamy w praktyce!

Podklejenie ramki wyświetlacza w iPhone 8 Plus możesz zrealizować  w jednej z sześciu placówek w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Odwiedź nas osobiście lub wyślij swoje Jabłko kurierem!

Zazwyczaj podklejenie ramki nie zajmuje nam dłużej niż 60 minut.

Zapraszamy Cię do jednej z sześciu placówek iHospital. Możesz również przesłać nam swoje Jabłko kurierem. Nie zapomnij „zapowiedzieć” się telefonicznie!

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takich jak np. iPhone, MacBook czy iPad.