Naprawa iPhone 7 Plus

Naprawa przycisku on off iPhone 7 Plus

Przycisk włączania i wyłączania w Twoim smartfonie przestał działać lub działa nieprawidłowo? Naprawa przycisku on/off iPhone 7 Plus to rozwiązanie problemu. W serwisie iHospital wiemy, jak to zrobić! Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych sprzętach i wykorzystujemy wysokiej jakości, oryginalne części. Mamy doświadczenie w naprawianiu jabłek - oddając swój smartfon do naszego serwisu zyskujesz gwarancję, że naprawa przycisku on/off iPhone 7 Plus pozwoli Ci cieszyć się sprawnym działaniem urządzenia jak najdłużej. Na każdą naprawę czy wymianę przycisku on/off nasz serwis Apple udziela gwarancji.

Jeśli zatem przypuszczasz, że w Twoim telefonie konieczna będzie wymiana przycisku on/off, odwiedź nasz punkt serwisowy w jednym z czterech miast, a my profesjonalnie zajmiemy się Twoim iPhone 7 Plus.

Naprawimy przycisk on/off w Twoim telefonie w iHospital

Twój telefon nie chce się wyłączyć? A może przycisk on/off ciężko się wciska i reaguje z oporem? W naszym serwisie Apple poradzimy sobie z tą usterką szybko i skutecznie. Co zyskasz naprawiając przycisk on/off iPhone 7 Plus w naszym serwisie?

• 6 miesięcy gwarancji na naprawiony przycisk on/off,
  • realizację naprawy w  mniej niż 60 minut,
  • bezpłatną diagnozę urządzenia przed wykonaniem usługi,
  • test i sprawdzenie urządzenia po naprawie.

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Decydując się na naprawę przycisku on/off iPhone 7 Plus otrzymasz do wypełnienia formularz serwisowy, niezbędny do uzyskania informacji potrzebnych do realizacji naprawy.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Z Twoją pomocą ustalamy przyczynę problemu oraz sprawdzamy, czy konieczna jest naprawa przycisku on/off iPhone 7 Plus.

Naprawa przycisku on / off iPhone 7 Plus

Wykonujemy naprawę przycisku on/off iPhone 7 Plus w ustalonej cenie i w czasie krótszym niż 60 minut. Na wykonaną naprawę dajemy 6 miesięcy gwarancji.

Naprawa przycisku on / off iPhone 7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Dokładnie sprawdzamy urządzenie zarówno przed jak i po wykonaniu usługi.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Dokładnie sprawdzamy urządzenie zarówno przed jak i po wykonaniu usługi.

iPhone 7 Plus naprawa przycisku on/off

Czeka Cię wymiana przycisku on/off iPhone 7 Plus? Nie zwlekaj - skontaktuj się z nami, umów serwis przycisku on/off w Twoim telefonie i odzyskaj pełen komfort użytkowania smartfona. Po wizycie w naszym serwisie Twój telefon będzie tak sprawny, jak w chwili zakupu. Jeżeli w Twoim iPhone 7 Plus nie działa przycisk włączenia i nie jesteś w stanie wygodnie i szybko wyłączyć telefonu, przyjdź do nas. Szybko naprawiamy każdą usterkę - czas oczekiwania na naprawę to mniej niż 60 minut. To dokładnie tyle, ile zajmie Ci przerwa na lunch czy niewielkie zakupy. W naszym serwisie zadbamy o Twój sprzęt z najwyższą starannością - używamy narzędzi wysokiej klasy, bezpiecznych dla iPhone 7 Plus oraz oryginalnych komponentów. Na każdą wykonaną przez nas usługę serwisową otrzymasz półroczną gwarancję. Znamy się na tym, co robimy - na swoim koncie mamy naprawę ponad 30 tysięcy urządzeń Apple.

Naprawa przycisku on/off iPhone 7 Plus to koszt 229 zł w cenie promocyjnej. Na naszej stronie naprawa iPhone znajdziesz aktualny cennik oferowanych przez nas usług.

W naszym serwisie przywrócimy pełną sprawność Twojego on/off nie więcej niż w 60 minut.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i umów się na spotkanie w wybranym serwisie. Możesz także zamówić usługę kurierską bezpłatnie przez naszą stronę internetową, lub nadać przesyłkę w Paczkomacie.

Oferujemy usługi serwisowe Apple w czterech lokalizacjach: Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków.  Jeśli w Twoim iPhone 7 Plus nie działa przycisk on/off, odwiedź nasz serwis w wybranym mieście.

Zajmujemy się naprawą i serwisowaniem iPhone, iPad, MacBook, iMac. Naprawiamy niemal wszystko z logo jabłka.

Działamy rzetelnie, profesjonalnie i z pasją. Mamy doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt, dzięki czemu realizujemy wszystkie usługi sprawnie, skutecznie i solidnie.