Wymiana zbitej szybki iPhone 14 Plus

iPhone 14 Plus Screen Repair

Cena standardowa: 1699zł
Cena promocyjna: 1149zł

Zbita szybka w Jabłku utrudnia Ci korzystanie z urządzenia? Chcesz, by smartfon znowu wyglądał jak nowy? Wymiana szybki iPhone'a 14 Plus to najlepszy wybór – pod warunkiem, że zdecydujesz się na sprawdzony serwis Apple. W iHospital możesz liczyć na wnikliwą diagnostykę i skuteczne rozwiązanie problemu. Korzystamy z profesjonalnych narzędzi i najlepszych części, na które udzielamy gwarancji. Oprócz tego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w naprawie iPhone'ów – odnowiliśmy już tysiące Jabłek. Dzięki temu wiesz, że Twój iSprzęt jest u nas bezpieczny. Jeśli chcesz, by Twój iPhone 14 Plus trafił w najlepsze ręce, a wymiana szybki przebiegła sprawnie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Wymiana szybki iPhone 14 Plus w pięciu miastach w Polsce

Wymiana tylnej szybki, naprawa głośnika, zepsuty aparat w iPhone 14 Plus? Bez względu na usterkę już dziś umów się na wizytę w naszym profesjonalnym serwisie Apple. Dzięki nam Twoje Jabłko odzyska pełną sprawność i fantastyczny wygląd. Dodatkowo możesz liczyć na porady dotyczące użytkowania iPhone’a, aby cieszył Cię swoją sprawnością jeszcze bardzo długo. Umów się na naprawę w jednym z pięciu miast: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Gdańsku. Zawsze możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej, jeśli wizyta w serwisie jest niemożliwa z powodu odległości. Wybór serwisu Twojego Jabłka w iHospital to pewność, że naprawa iPhone 14 Pro Max będzie profesjonalna i sprawna.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 14 Plus znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 14 Plus od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 14 Plus? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 14 Plus w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 14 Plus potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Wymiana szybki iPhone 14 Plus – jak wygląda proces?

Naprawa iPhone w iHospital to starannie zaplanowany proces, w którym nie ma miejsca na błędy ani przypadkowe działania. Zanim przystąpimy do prac serwisowych zweryfikujemy stan techniczny Twojego urządzenia w laboratorium. Dzięki temu będziemy w stanie opracować skuteczny i optymalny cenowo plan naprawy. W razie jakichkolwiek pytań o wymianę zbitej szybki w iPhonie 14 Plus jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Oddanie iPhone 14 Plus do naprawy

Po przyjęciu Twojego urządzenia uzupełnimy specjalny formularz zawierający opis usterki, szacowany koszt naprawy i czas realizacji usługi.

Oddanie iPhone 14 Plus do naprawy

Podczas diagnozy sprawdzimy, jak poważna jest usterka. Jeśli okaże się, że konieczna jest wymiana wyświetlacza, skontaktujemy się z Tobą, by ustalić wszystkie szczegóły.

Naprawa iPhone 14 Plus

Przy użyciu specjalistycznych narzędzi usuniemy zbitą szybkę i ostrożnie zamontujemy nową. Zadbamy, by Twój iPhone 14 Plus wyglądał jak w dniu zakupu.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Plus

Dzięki testom w laboratorium będziemy mieli 100-procentową pewność, że wymiana zbitej szybki w iPhonie 14 Plus zakończyła się sukcesem. Gdy wszystko będzie gotowe, zaprosimy Cię po odbiór smartfona.

Testowanie i wydanie iPhone 14 Plus

iPhone 14 Plus – wymiana szybki w profesjonalnym serwisie Apple

Jeśli Twój iPhone 14 Plus ma zbitą szybkę, nie odkładaj naprawy na później. Przez uszkodzenia do wnętrza Jabłka mogą się dostać różnego rodzaju zanieczyszczenia, a także wilgoć. To niebezpieczne. Aby uniknąć ryzyka poważnej usterki wyświetlacza, już dzisiaj umów się na wizytę w naszym serwisie. Profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie naszego zespołu to najlepsza gwarancja, że naprawa przebiegnie sprawnie i bezproblemowo, a Twój iPhone znowu będzie elegancko się prezentował.

Zbita lub mocno zarysowana szybka to znak, że czas udać się do serwisu.

By sprawdzić aktualną cenę, zajrzyj do cennika dostępnego na stronie lub skontaktuj się z nami.

Czas naprawy zależy od dostępności części. Zadzwoń do nas, by poznać szczegóły, a my zrobimy wszystko, by szybko naprawić Twojego iPhone’a.

Masz dwie możliwości: możesz przynieść urządzenie do jednego z naszych oddziałów lub wysłać je do nas kurierem.

Rozgryzamy uszkodzone Jabłka w Warszawie, Krakowie, Gdańsku Poznaniu i Katowicach.

Pasja do technologii Apple, specjalistyczna wiedza i doświadczenie w naprawie iSprzętu pozwalają nam realizować usługi na najwyższym poziomie. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i bezpieczeństwie Jabłka, nasz serwis iPhone na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Niesprawna bateria w iPadzie? Szwankujące głośniki w MacBooku? Rozbity Apple Watch? Dla nas to nie problem – zapraszamy do kontaktu!