Naprawa iPhone XS Max

Wymiana tylnej kamery iPhone XS Max

Kiedy naprawa kamery tył iPhone XS Max może okazać się niezbędna? Do takich sytuacji można zaliczyć zauważalne pogorszenie jakości obrazu, a nawet w niektórych przypadkach – całkowity brak jej działania. Do takich sytuacji dochodzi najczęściej na skutek uszkodzeń mechanicznych, zalania smartfona, ale też błędów w oprogramowaniu. W iHospital, gwarantujemy, że wymiana kamery tył iPhone XS Max będzie szybka i bezproblemowa. Część napraw wykonujemy dosłownie od ręki, więc wysoce prawdopodobne, że przywrócenie Twojemu Jabłku dawnej funkcjonalności nie zajmie nam więcej niż 60 minut. Jeśli problem z tylną kamerą w iPhone dotyczy też Ciebie, odwiedź nas w jednym z sześciu punktów stacjonarnych zlokalizowanych w 5 miastach Polski lub skorzystaj z wygodnej usługi serwisu wysyłkowego. Sprawdź, jak działamy w praktyce!

Serwis iPhone XS Max – naprawa tylnej kamery

Wymiana kamery tylnej iPhone XS Max – jak wygląda proces?

Nie wiesz, ile będzie trwała naprawa kamery tył w iPhone XS Max? Skontaktuj się z nami! W iHospital naprawy realizujemy według skutecznego schematu czterech kroków:

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Naprawa kamery tył iPhone XS Max możemy rozpocząć bezpośrednio po otrzymaniu od Ciebie urządzenia. Możesz przynieść nam je osobiście lub skorzystać z serwisu wysyłkowego.

Oddanie iPhone XS Max do naprawy

Na tym etapie naprawy określamy powód awarii i szacujemy czas niezbędny do naprawy urządzenia.

Naprawiamy powstałe uszkodzenia, a jeśli to konieczne – wymieniamy kamerę tylną w iPhone XS Max.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Testujemy kamerę i sprawdzamy, czy działa. Jeśli tak – przekażemy Ci informację o możliwości odbioru smartfona.

Testowanie i wydanie iPhone XS Max

Jak widzisz, naprawa kamery tył iPhone XS Max może być bezproblemowa – błyskawiczna i niedroga. Sprawną i fachową obsługę zawdzięczasz naszemu wieloletniemu doświadczeniu w praktycznej naprawie urządzeń z Jabłkiem, ale też szczerej pasji do technologii Apple. Dzięki nim możesz mieć pewność, że naprawa iPhone nie obciąży mocno Twojego budżetu i nie będzie bardzo czasochłonna. Większość naszych Klientów pochodzi z polecenia, a to dla nas najlepsza reklama!

Naprawa kamery tył iPhone XS Max może być zrealizowana w jednej z naszych placówek zlokalizowanych w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Jeśli wolisz – skorzystaj z naszego serwisu wysyłkowego.

Staramy się, by większość napraw realizowana była od ręki. Jednak pamiętaj o tym, że ostateczny czas naprawy Twojego urządzenia zawsze zależy od charakteru usterki.

Możesz zdecydować się na  serwis wysyłkowy lub odwiedzić nas osobiście, w jednej z sześciu placówek stacjonarnych.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń marki, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.