Naprawa iPhone 6s Plus

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 6s Plus

Ramka wyświetlacza w Twoim iPhone 6s Plus wymaga zabezpieczenia i podklejenia? Przyczyny odklejenia się ramki wyświetlacza w Twoim smartfonie najczęściej leżą u podstaw urazów mechanicznych. Nie czekaj, aż uszkodzenia staną się bardziej rozległe! W iHospital oferujemy szybkie podklejenie ramki wyświetlacza, które skutecznie zapobiegnie ewentualnym z nim problemom. To, co ważne – podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 6s Plus nie zajmie nam więcej niż 60 minut! Kiedy Ty spokojnie pójdziesz na smaczną kawę, my przywrócimy Twojemu Jabłku pełną funkcjonalność i dawny, dobry wygląd. Zadzwoń do nas i umów się na wizytę stacjonarną, lub skorzystaj z wygodnej formy serwisu wysyłkowego dla Klientów z całej Polski! W iHospital naprawisz swoje Jabłko błyskawicznie, w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Serwis iPhone 6s Plus– podklejenie ramki wyświetlacza

Podklejenie ramki wyświetlacza iPhone 6s Plus – jak wygląda proces?

Szacujemy, że łączny czas niezbędny na podklejenie ramki wyświetlacza w iPhone 6s Plus wynosi zwykle nie więcej niż 60 minut. Serwis składa się z czterech kroków:

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Naprawa głośnika rozmów iPhone 6s Plus rozpoczyna się od razu po przyjęciu do naszego serwisu Twojego smartfona. Możesz przynieść go osobiście lub skorzystać z usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone 6s Plus do naprawy

Podklejenie ramki nie wymaga diagnozy – od razu przystępujemy do naprawy

Podklejenie ramki nie wymaga diagnozy – od razu przystępujemy do naprawy

Podklejamy ramkę wyświetlacza w Twoim iPhone 6s Plus

Podklejamy ramkę wyświetlacza w Twoim iPhone 6s Plus

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Sprawdzamy, jak przebiegła naprawa i informujemy Cię o możliwości odbioru urządzenia. Otrzymasz od nas wiadomość SMS lub e-mail

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Podklejenie ramki wyświetlacza w iPhone 6s Plus w iHospital nie jest czasochłonne i drogie. Nasze doświadczenie i doskonała znajomość technologii Apple sprawia, że naprawa iPhone będzie nie tylko sprawna, ale co najważniejsze – bardzo solidna! Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, jak wygodny może okazać się proces naprawy Twojego smartfona. Mamy doświadczenie nie tylko w usuwania awarii wyświetlacza i samej obudowy iPhona. W iHospital zajmujemy się też diagnozowaniem i naprawą problemów z jego oprogramowaniem! Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że powrót do pełnej funkcjonalności Twojego Jabłka jest w zasięgu Twoich możliwości!

Podklejenie ramki wyświetlacza w iPhone 6s Plus możesz wykonać stacjonarnie, umawiając się na wizytę w jednej z pięciu placówek w  Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Możesz również skorzystać z serwisu wysyłkowego.

Szacujemy, że podklejenie szybki nie zajmie nam dłużej niż 60 minut.

Po umówieniu wizyty, zapraszamy Cię do jednej z pięciu placówek iHospital. Możesz również przesłać nam swoje Jabłko kurierem.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takich jak np. iPhone, Macbook czy iPad.