Wymiana głośnika audio iPhone 6s

Nie możesz słuchać ulubionej playlisty i oglądać seriali, bo dźwięk w Twoim smartfonie jest przytłumiony lub nie działa wcale? Profesjonalna wymiana głośnika audio iPhone 6s przywróci jakość dźwięków w Twoim telefonie. Odwiedź nasz serwis Apple, w którym naprawimy głośnik w mniej niż godzinę.

Gdańsk, Kraków, Katowice i Poznań (na Jeżycach lub Polance) - to miasta, w których znajdziesz nasze punkty serwisowe. Dla wszystkich miłośników Apple oferujemy również opcję naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Zawodowa naprawa iPhone to nasza specjalność - mamy profesjonalne narzędzia, wiedzę, precyzję, doświadczenie i oryginalne części Apple, na które otrzymasz gwarancję! Dzięki temu szybko usuwamy usterki Jabłek i to w korzystnej cenie!

Naprawimy głośnik audio w Twoim iPhone 6s

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6s do naprawy

Na początku uzupełnimy formularz przyjęcia smartfona do serwisu, w którym opiszemy usterkę.

Oddanie iPhone 6s do naprawy

Z największą starannością zdiagnozujemy Twój iPhone 6s i znajdziemy powód niedziałającego audio, a następnie wybierzemy optymalny sposób naprawy.

Naprawa iPhone 6s

Wymienimy głośnik audio w Twoim iPhone 6s w ustalonej cenie i czasie krótszym niż godzina. Korzystamy przy tym ze specjalistycznych narzędzi i oryginalnych części.

Testowanie i wydanie iPhone 6s

Ponownie przetestujemy dźwięk w Twoim iPhone 6s, a gdy wszystko będzie działać sprawnie, poinformujemy Cię o możliwości odbioru telefonu (lub wyślemy go do Ciebie kurierem). Zapewniamy także kilkumiesięczną gwarancję po serwisie.

Testowanie i wydanie iPhone 6s

Wymiana głośnika audio iPhone 6s

Usterka głośnika doskwiera nie tylko miłośnikom słuchania muzyki czy podcastów. Dolny głośnik pomaga sygnalizować połączenia oraz odtwarzać rozmowy w trybie głośnomówiącym. Kiedy potrzebna jest wymiana głośnika audio iPhone 6s, wybierz profesjonalny serwis iHospital. Zarezerwuj w nim dogodny dla Ciebie termin naprawy, dostarcz telefon osobiście lub nadaj przesyłkę kurierem, a doświadczeni serwisanci naprawią go „od ręki”. Dzięki temu szybko zyskasz komfort korzystania z ukochanego Jabłka.

iHospital to miejsce stworzone przez pasjonatów Apple. Jeśli liczysz na kompleksowy serwis Twojego iPhone 6s, to doskonale trafiłeś. Większość standardowych napraw wykonujemy „od ręki”, dlatego możesz cieszyć się z naprawionego telefonu już tego samego dnia, w którym oddasz go do naszego serwisu. U nas zawsze zyskasz rzetelną pomoc i przydatne wskazówki dotyczące korzystania z urządzeń Apple. Do zobaczenia w iHospital!

Jeśli Twój iPhone 6s wydaje z siebie przytłumione dźwięki lub nie słychać ich wcale, zgłoś się do naszego serwisu.

Wymiana głośnika audio w iPhone 6 Plus to w iHospital 150 zł w promocyjnej cenie.

Już w niecałą godzinę możemy naprawić głośnik audio w iPhone 6s.

Możesz dostarczyć sprzęt osobiście lub przy pomocy innej osoby. Jeśli wolisz, skorzystaj z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Stacjonarnie w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w urządzeniach Apple! Działamy sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo, o czym świadczą liczne opinie naszych Klientów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.