Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020

Ekran Twojego iPhone jest czarny i nie reaguje na dotyk? A może obraz wyświetla się nieprawidłowo lub pojawiają się na nim plamy lub paski? Wiele wskazuje na to, że potrzebna jest wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór sprawdzonego serwisu Apple. Przyjdź do iHospital - działamy w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Jeśli wolisz, możesz skorzystać z wygodnej opcji - usługi naprawy wysyłkowej.

W iHospital mamy wszystko, co niezbędne, by wykonać rzetelną naprawdę w Twoim telefonie: doświadczenie, precyzję, a do tego specjalistyczne narzędzia i oryginalne części, na które wymienimy zepsuty akumulator. Nie odkładaj wizyty w naszym serwisie Apple na później - niesprawny wyświetlacz uniemożliwia korzystanie z iPhona, a wymiana na nowy zajmie nam nie więcej niż 60 minut!

Czekamy na Ciebie i Twój iPhone w iHospital

Mamy ogromne doświadczenie w wymianie wyświetlaczy we wszystkich modelach iPhonów. Umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo w wybranym przez Ciebie terminie. Gdziekolwiek mieszkasz, możesz zamówić na naszej stronie darmowego kuriera lub nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone SE 2020 znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone SE 2020 od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim Apple? W naszym serwisie iPhone SE 2020 w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone SE 2020 w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone SE 2020 potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

Sprawdź, jak wymieniamy wyświetlacz iPhone SE 2020 w iHospital

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego u nas zawsze możesz liczyć na kompleksowy serwis. Wymiana zbitej szybki i wyświetlacza zajmuje nam nie więcej niż 60 minut (o ile telefon nie ma innych usterek). Jak wygląda naprawa iPhone SE 2020?

Oddanie iPhone SE 2020 do naprawy

Pierwszym działaniem jest wypełnienie formularza naprawy w iHospital, w którym umieścimy się m.in. szczegółowy opis usterki oraz orientacyjny termin i koszt naprawy iPhone. Zachowaj formularz do odbioru urządzenia.

Oddanie iPhone SE 2020 do naprawy

Ustalimy przyczynę uszkodzonego wyświetlacza oraz wykonamy szczegółową diagnozę urządzenia. Zaproponujemy najlepsze rozwiązanie pod względem sposobu naprawy i kosztów.

Naprawa iPhone SE 2020

Precyzyjnie zdemontujemy uszkodzony wyświetlacz, przednią kamerę, czytnik linii papilarnych oraz tylną osłonę, a następnie wymienimy wyświetlacz na nowy. Do naprawy używamy wyłącznie specjalistycznych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego Jabłka.

Testowanie i wydanie iPhone SE 2020

Kiedy upewnimy się, że urządzenie jest w pełni sprawne, poinformujemy Cię o możliwości jego odbioru. Twój iPhone SE 2020 będzie wyglądał i działał jak nowy! Otrzymasz również kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części.

Testowanie i wydanie iPhone SE 2020

Wymiana wyświetlacza iPhone SE 2020

Jeśli telefon nie reaguje na dotyk i niewiele widać na jego ekranie, zaplanuj wizytę w Hospital i nie narażaj urządzenia na dodatkowe usterki. Wymiana wyświetlacza na nowy przywróci Ci radość z pełnego korzystania z iPhone podczas uwieczniania na zdjęciach niezapomnianych widoków i chwil, oglądania kolejnego sezonu ulubionego serialu czy scrollowania portali społecznościowych. W iHospital zawsze możesz liczyć na profesjonalny serwis i rzetelne wskazówki, jak dbać o ukochane Jabłko, by cieszyć się nim jak najdłużej.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Chwila nieuwagi i Twój iPhone SE 2020 ma uszkodzony ekran? Widzisz na nim rozlane plamy lub jest czarny? Zgłoś się do iHospital! Oferujemy szybką naprawę – profesjonalnie i przy użyciu bezpiecznych dla Twojego telefonu narzędzi.

Wymiana wyświetlacza w iPhonie SE 2020 to 449 zł w promocyjnej cenie, ale to i tak niewiele w stosunku do bezcennej jakości i zadowolenia z nowego ekranu i sprawnego Jabłka. Aktualne ceny usług zawsze znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Nie możesz korzystać ze swojego iPhonie SE 2020 ze względu na uszkodzony ekran? Zapraszamy do iHospital! W naszym profesjonalnym serwisie Apple uporamy się z tą usterką w zaledwie 60 minut, a Ty będziesz mógł bez przeszkód korzystać ze swojego Jabłka.

To łatwiejsze niż myślisz! Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście lub przekaż za pośrednictwem kuriera (usługa darmowa). A może wolisz nadać przesyłkę w najbliższym Paczkomacie? Też możesz.

Mamy aż 5 punktów serwisowych w 4 miastach w Polsce! Działamy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszamy! Prowadzimy również naprawę wysyłkową.

Jesteśmy magikami od naprawy zepsutych nadgryzionych Jabłek. Wyróżniają nas dokładność i profesjonalne podejście – używamy wyłącznie bezpiecznych narzędzi do naprawy i oryginalnych części. Mamy również optymistyczne podejście do życia, którym staramy się zarażać wszystkich wielbicieli Jabłek.

Kompleksowo usuwamy różne usterki sprzętów Apple. W naszych serwisach m.in. naprawiamy zepsute głośniki, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio, naprawiamy też skomplikowane usterki na płycie głównej.