Naprawa iPhone XR

Wymiana baterii iPhone XR

iPhone XR Battery Repair

Masz dość zbyt szybko rozładowującej się baterii? Jej gorsza kondycja utrudnia Ci użytkowanie Jabłka? Wymiana baterii w iPhone XR to szybki sposób na przywrócenie sprawności urządzenia. Dzięki temu zapomnisz o obawach, czy Twój smartfon nie zawiedzie wtedy, gdy będziesz go najbardziej potrzebował. Realizowana dla iPhone XR wymiana baterii to usługa, jaką wykonujemy niezależnie od tego, czy Twoje Jabłko posiada jeszcze gwarancję, czy już nie. Nasz serwis Apple to miejsce, gdzie zawsze znajdziesz profesjonalne wsparcie i nie tylko! Wymiana baterii w iPhone XR to także promocyjna cena. Zapewniamy skuteczne rozwiązania, z których będziesz w pełni zadowolony - przekonaj się!

Wymień baterię w iPhone XR, by znów móc na nim polegać

Cena standardowa: 279 zł
Cena promocyjna: 179 zł

Nagłe wyłączanie się telefonu, puchnąca bateria wypychająca wyświetlacz, przegrzewanie się urządzenia - znajome? A może inny problem z baterią nie daje Ci spokoju? Nie czekaj, wymiana baterii w iPhone XR nie tylko pozwoli Ci odzyskać wygodę korzystania z urządzenia, ale także zapobiegnie powstawaniu kolejnych usterek, w przypadku których wykonana dla iPhone XR naprawa mogłaby okazać się zdecydowanie droższa. W iHospital:

  • realizowana dla iPhone XR wymiana baterii przebiega przy wykorzystaniu oryginalnych części
  • zapewniamy 6 miesięcy gwarancji na wymienione części
  • wykonujemy bezpłatną diagnozę urządzenia poprzedzającą naprawę
  • gwarantujemy profesjonalne i odpowiedzialne podejście do każdej naprawy - sprawdź opinie naszych klientów

Wybierz swój serwis Apple

Wymiana baterii w iPhone XR? Zobacz, jakie to proste!

Jeśli czeka Cię wymiana baterii w iPhone XR, a chcesz mieć pewność, że naprawa odbędzie się w wybranym przez Ciebie terminie - skontaktuj się z nami. Zastanawiasz się, jak przygotować się do naprawy?

  • zdiagnozuj problem,
  • wybierz naprawę, jaka Cię interesuje,
  • wybierz nasz serwis iPhone, w którym chcesz dokonać naprawy,
  • zadzwoń lub napisz do nas.

Jesteśmy w Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach - w każdym z naszych punktów wymienimy baterię w Twoim iPhone XR w promocyjnej cenie. Czekamy na Twój kontakt!

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone XR znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

KUBA. SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone XR od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone XR? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone XR w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone XR potrzebuje skutecznego serwisu Apple, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

Za co kochają nas klienci

Oceny z Google i Facebooka
Odpowiedzialność

"Fachowa i miła obsługa. Wizyta z nastawieniem na wymianę taśmy okazała się jej tylko ponownym przymocowaniu po poluzowaniu. Szybka naprawa, a iPhone znowu w pełni sprawny. Mogę zdecydowanie polecić."

 Jakub M. 

Profesjonalne podejście

"Jestem zachwycony poziomem usług świadczonych przez iHospital. Byłem dziś po raz pierwszy, ale z czystym sumieniem polecam usługi TEJ firmy. Prócz fachowej diagnozy, dodam racjonalnego podejścia do sprawy, bardzo precyzyjnie określono czas wykonania usługi, od samego początku gwarantując sprawne wykonanie zadania."

Piotr Ł.

Czas naprawy

Wymiana przycisku home w iPhone 8 odbyła się błyskawicznie, profesjonalnie. W przeciągu godziny mogłem dalej korzystać z telefonu. Polecam! Osoba pracująca na miejscu bardzo miła i pomocna.

Adam S.

Wymiana baterii w iPhone XR - jak to robimy?

Decydując się na wymianę baterii w iPhone XR w konkurencyjnej cenie, otrzymasz formularz naprawy - zachowaj go, będzie potrzebny podczas odbioru naprawionego urządzenia.

Oddanie iPhone XR do naprawy

Na wstępnie otrzymasz formularz serwisowy, na którym opisana zostanie usterka oraz informacje potrzebne do naprawy.

Krok 1

Oddanie iPhone XR do naprawy

Na wstępnie otrzymasz formularz serwisowy, na którym opisana zostanie usterka oraz informacje potrzebne do naprawy.

Krok 1

Diagnoza problemu

W momencie przyjęcia Jabłka do serwisu, diagnozujemy urządzenie, ustalamy przyczynę usterki oraz ustalamy czy wymiana baterii w iPhone XR to optymalne rozwiązanie.

Krok 2

Diagnoza problemu

W momencie przyjęcia Jabłka do serwisu, diagnozujemy urządzenie, ustalamy przyczynę usterki oraz ustalamy czy wymiana baterii w iPhone XR to optymalne rozwiązanie.

Krok 2

Naprawa urządzenia

Realizujemy wymianę baterii dla Twojego urządzenia. Zwykle serwis iPhone XR zajmuje nam mniej niż 60 minut – czas naprawy może się wydłużyć w momencie, gdy kilka napraw łączymy w jedną.

Krok 3

Naprawa urządzenia

Realizujemy wymianę baterii dla Twojego urządzenia. Zwykle serwis iPhone XR zajmuje nam mniej niż 60 minut – czas naprawy może się wydłużyć w momencie, gdy kilka napraw łączymy w jedną.

Krok 3

Testowanie i wydanie iPhone XR

Kiedy wymiana baterii dla iPhone XR dobiegnie końca, otrzymasz sms lub maila z informacją. Po sprawdzeniu, czy z urządzeniem wszystko w porządku będziesz mógł odebrać swoje Jabłko i korzystać z niego tak komfortowo, jak na początku.

Krok 4

Testowanie i wydanie iPhone XR

Kiedy wymiana baterii dla iPhone XR dobiegnie końca, otrzymasz sms lub maila z informacją. Po sprawdzeniu, czy z urządzeniem wszystko w porządku będziesz mógł odebrać swoje Jabłko i korzystać z niego tak komfortowo, jak na początku.

Krok 4

Wymiana baterii iPhone XR

Wygoda korzystania z nowego urządzenia to świetne uczucie, prawda? Wymiana baterii w iPhone XR sprawi, że znów poczujesz się, jakbyś trzymał w rękach nowy model. Profesjonalnie przeprowadzony serwis iPhone XR pozwoli Ci znów swobodnie użytkować Jabłko przez tyle czasu, ile tylko potrzebujesz. Realizowana dla iPhone XR wymiana baterii to sposób na wygodną pracę na urządzeniu oraz na optymalną przyjemność czerpaną z przeglądania nowinek w sieci, słuchania muzyki czy uchwycania chwil na zdjęciach i filmach. W naszym serwisie wymiana baterii w iPhone XR to konkurencyjna cena za skuteczną usługę. Podobnie, jak w przypadku pozostałych napraw - listę tych najpopularniejszych znajdziesz niżej.

iPhone XR - wymiana baterii

Jeśli bateria w Twoim Jabłku szybko się wyczerpuje, urządzenie nagle się wyłącza lub nagrzewa w trakcie użytkowania, może to oznaczać konieczność wymiany baterii w iPhonie XR. Wymiana baterii nie tylko pozwoli Ci odzyskać wygodę korzystania z urządzenia, lecz również zapobiegnie powstawaniu kolejnych, poważniejszych usterek. Jeśli chcesz mieć pewność, że naprawa Twojego Jabłka przebiegnie profesjonalnie i szybko, zwróć się do nas. W iHospital posiadamy bogate doświadczenie, wieloletnią praktykę i pasję, dlatego szybko znajdujemy usterkę i naprawiamy ją.

Wymiana baterii iPhone XR - zwróć się do specjalistów z iHospital

Mamy duże doświadczenie w naprawie uszkodzonych Jabłek, dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci profesjonalne usługi serwisowe w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Odwiedź nas w jednej z sześciu placówek serwisowych: możesz wymienić baterię w iPhonie XR w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Katowicach . Jeśli nie chcesz lub nie możesz przyjść do nas osobiście, skorzystaj z opcji bezpiecznej usługi naprawy wysyłkowej. Możesz dokonać także wymiany szybki iPhone XR lub wymiany ekranu iPhone XR. Nie zastanawiaj się dłużej - zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

FAQ

Twój iPhone ani myśli działać bez podłączenia do prądu? A może rozładowuje się w zawrotnym tempie mimo normalnego użytkowania? To znak, że czeka go wymiana baterii. Nie zwlekaj! Oddaj urządzenia od jednego z naszych serwisów iHospital i odzyskaj radość z naprawionego telefonu!

Wymiana baterii w iPhone XR kosztuje u nas 199 zł. Cennik naszych usług, w tym atrakcyjne promocje, znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie internetowej. Bez względu na koszt usługi, Twoja radość z powrotu urządzenia do zdrowia pozostanie bezcenna.

Wymiana baterii w iPhone to dla nas codzienność. Aż 70% tego typu napraw zamykamy w 30 minut. Zanim się obejrzysz, będziesz już mógł odebrać telefon z w pełni działającą baterią.

Przynieś urządzenie do jedno z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu telefonicznym lub mailowym). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów. 

Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze. Skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych serwisów. 

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, a jeśli nam nie wierzysz, sprawdź setki opinii naszych zadowolonych klientów. 

Naprawić można z zasadzie wszystko, co związane z iPhone, Macbook czy iPad. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, złącze ładowania czy zepsute przyciski. Rzetelnie wykonujemy również skomplikowane usterki powiązane z płytą główną urządzenia.