Naprawa iPhone XS

Wymiana tylnej szybki iPhone XS

Zdarza się, że na skutek upadku lub innego urazu mechanicznego szklana obudowa w Twoim iPhone XS ulegnie uszkodzeniu. Efektem tego może być zarówno pojedyncza linia, jak też rozległy „pajączek” na szkle otaczającym obudowę. W żadnym wypadku nie powinno się jednak ignorować tego rodzaju uszkodzenia, ponieważ może ono postępować i doprowadzić do jeszcze poważniejszych zniszczeń, a nawet do Twojego skaleczenia! W iHospital możemy zapewnić Cię, że wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS będzie sprawna i niedroga! Możesz liczyć na to, że serwis zakończymy w ciągu 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w pozostałych miastach. Sprawdź, jak działamy w praktyce!

Serwis iPhone XS – wymiana szkła tylnej obudowy

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS – jak wygląda proces?

Dokładamy wszelkich starań, by wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS nie zajęła nam więcej niż 5 dni. W Poznaniu serwis tego rodzaju usterki zajmuje z kolei 2-3 dni. Działamy według 4 sprawdzonych kroków:

Oddanie iPhone XS do naprawy

Naprawa szkła tylnej obudowy iPhone XS rozpoczyna się niezwłocznie, zaraz po przyjęciu Twojego smartfona do naszej placówki. Jeśli wolisz, skorzystaj z usługi wysyłkowej.

Oddanie iPhone XS do naprawy

W tym kroku dokładnie sprawdzamy, czy uszkodzeniu uległo tylko szkło obudowy, czy awaria objęła również inne elementy Twojego urządzenia

Wymiana szkła iPhone XS polega na sprawnym demontażu uszkodzonego szkła i trwałym naklejeniu nowego.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Sprawdzamy, czy wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS przebiegła pomyślnie. Wyślemy do Ciebie wiadomość SMS lub e-mail z zaproszeniem po odbiór smartfona

Testowanie i wydanie iPhone XS

Naprawa iPhone w iHospital jest sprawna, skuteczna i niedroga. Staramy się, by maksymalnie w ciągu 5 dni, smartfon wrócił do Ciebie z nowym szkłem. W Poznaniu mamy dwie placówki stacjonarne, dzięki czemu serwis możemy przeprowadzić nieco szybciej, bo w terminie 2-3 dni. Niezależnie od wyboru lokalizacji, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci szybkie i profesjonalne usługi serwisowe. Serwis szkła tylnej obudowy iPhone XS nie ma przed nami tajemnic! Odwiedź nas w jednej z sześciu placówek stacjonarnych lub skorzystaj z bezpiecznej usługi serwisu wysyłkowego.

Serwis szkła tylnej obudowy iPhone XS może być zrealizowany w pięciu miastach – Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Warszawie i Katowicach. Zachęcamy również do skorzystania z wygodnej opcji serwisu wysyłkowego.

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone XS nie trwa zwykle dłużej niż 2-3 dni w Poznaniu i do 5 dni w innych miastach.

Możesz odwiedzić nas osobiście lub przekazać telefon kurierowi.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.