Wymiana tylnej szybki iPhone 8

Cena promocyjna: 249zł

Twój telefon upadł i konieczna jest wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 8? Zwróć się do iHospital! Nasz profesjonalny zespół szybko usunie usterkę, by umożliwić Ci ponowne korzystanie ze smartfonu. Szkło dodaje tylnej obudowie iPhone 8 niezwykłej elegancji, ale jednocześnie staje się bardziej podatna na zniszczenie. Mimo zastosowania bardzo wytrzymałego materiału, przy upadku istnieje ryzyko pęknięcia. Sprawia to, że uszkodzony telefon nie tylko wygląda nieestetycznie, ale również staje się bardziej wrażliwy na wilgoć. Jeśli woda dostanie się do płyty głównej, spowoduje jej awarię, a to znacznie poważniejszy problem i możliwe spore koszty. Dlatego serwis szkła tylnej obudowy iPhone 8 w iHospital to dobry wybór!

Naprawimy tylne szkło Twoim iPhone 8 w iHospital!

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Po przekazaniu przez Ciebie telefonu wypełnimy formularz serwisowy, a w nim m.in.: opisujemy usterkę, wskazujemy orientacyjny termin i koszt naprawy iPhone.

Oddanie iPhone 8 do naprawy

Przeprowadzimy wnikliwą diagnozę smartfona. Ustalimy przyczynę uszkodzenia kamery w telefonie, a następnie wybierzemy optymalny sposób usunięcia usterki.

Naprawa iPhone 8

Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 8 to proces, który zwykle zajmuje nam 2-5 dni roboczych.

Testowanie i wydanie iPhone 8

Na koniec przetestujemy działanie tylnego aparatu w Twoim iPhone 8 i poinformujemy Cię o zakończonej naprawie.

Testowanie i wydanie iPhone 8

Szkło tylnej obudowy w iPhone 8 - wymiana w iHospital

Uszkodzenie szkła tylnej obudowy w iPhone 8 wiąże się ze sporym dyskomfortem w użytkowaniu smartfona. Nie zwlekaj, ponieważ tego typu usterki mogą mieć się przerodzić w bardziej skomplikowane i kosztowne (jak wspomniana już naprawa płyty głównej, do której dostanie się woda). Nie probuj też ingerować w sprzęt Apple na własną rękę. Zaufaj doświadczonym fachowcom ze sprawdzonego pogwarancyjnego serwisu Apple, a zyskasz pewność, że Twój ukochany smartfon jest w najlepszych rękach.

Jak umówić się na wizytę w iHospital? To proste! Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie. Wybierz termin, który pasuje do Twojego grafiku lub nadaj do nas paczkę za pomocą bezpłatnego kuriera (również zamówisz tę usługę na stronie iHospital). Tylko tyle potrzeba, byśmy kompleksowo zajęli się wymianą szkła tylnej obudowy w Twoim smartfonie, a Ty już wkrótce znów będziesz mógł cieszyć się iPhone'm 8 wyglądającym jakby przed chwilą został wyciągnięty z pudełka.

Jeśli Twój telefon ma rozbitą tylną szybkę, zgłoś się do iHospital.

Tego typu naprawy zwykle zajmują nam około 2-5 dni roboczych.

Osobiście lub przez inną osobę. Możesz skorzystać też z usługi naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera.

W Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej skorzystasz z serwisu iHospital gdziekolwiek mieszkasz.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w urządzeniach Apple! Działamy sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo, o czym świadczą liczne opinie naszych Klientów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z Apple: iPhone, iPad, MacBook czy Apple Watch.