Naprawa iPhone 11 Pro Max

Wymiana złącza ładowania iPhone 11 Pro Max

Brak reakcji smartfona na próbę ładowania i połączenie go za pomocą kabla z komputerem, uniemożliwiają ładowanie jego baterii, a tym samym korzystanie z telefonu. W takim przypadku niezbędna jest wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max, którą naprawi dla Ciebie nasz serwis Apple w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Gdańsku lub w Krakowie.

Usterka gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max może być skutkiem:

• uszkodzenia złącza po uderzeniu lub upadku telefonu na twarde podłoże
  • silnego zabrudzenia lub zalania gniazda ładowania
  • używania ostrych przedmiotów do czyszczenia portu ładowania
  • korzystania z nieoryginalnych akcesoriów Apple

W naszym profesjonalnym serwisie Apple spotkasz wyłącznie specjalistów, dla których naprawa zepsutych sprzętów z logo Jabłka jest również największą pasją. Wiemy, jak bezpiecznie, a zarazem skutecznie wymienić gniazdo ładowania w iPhone Pro Max - zwykle zajmuje nam to mniej niż godzinę. Stosujemy wyłącznie sprawdzone narzędzia oraz najwyższej jakości części. Dzięki naszej naprawie znów będziesz mógł wygodnie ładować swój telefon i łączyć się z komputerem lub laptopem.

Naprawimy Twój iPhone 11 Pro Max w iHospital

Brak możliwości ładowania telefonu nie musi oznaczać konieczności wymiany go na nowy model. Taniej i szybciej jest naprawić złącze ładowania w sprawdzonym serwisie. Zgłoś się do iHospital telefonicznie, mailowo lub wypełniając formularz na naszej stronie. Oferujemy także usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem lub możliwość nadania przesyłki w Paczkomacie. Wnikliwa diagnoza smartfonu oraz kompleksowa naprawa iPhone w korzystnej cenie to u nas standard!

Posiadasz inny model iPhone?

Odszukaj swoje Jabłko i zarezerwuj naprawę

Zobacz, jak wygląda wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max w iHospital

Nurtuje Cię się, jak przebiega naprawa iPhone 11 Pro Max w iHospital? Zaufaj naszemu doświadczeniu, a zrobimy co w naszej mocy, by wymienić złącze ładowania szybko, a przede wszystkim bezpiecznie i skutecznie.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Przygotujemy formularz przyjęcia iPhone 11 Pro Max do serwisu, konieczny do kolejnych kroków. Opiszemy w nim szczegóły usterki oraz orientacyjny koszt i termin naprawy. Druk przyda Ci się do odbioru smartfona.

Oddanie iPhone 11 Pro Max do naprawy

Starannie zdiagnozujemy, co stało się ze złączem ładowania w Twoim smartfonie, następnie dopasujemy optymalne rozwiązanie problemu. Przed przystąpieniem do naprawy, poinformujemy Cię o jej koszcie i czasie.

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max

Starannie zdemontujemy uszkodzone gniazdo ładowania oraz wymienimy je na nowe, korzystając przy tym ze sprawdzonych, bezpiecznych dla Twojego smartfona narzędzi. Tego typu naprawa iPhone zwykle trwa u nas 1-2 h.

Testowanie i wydanie MacBooka

Przetestujemy ładowanie iPhone 11 Pro Max i łączenie się Twojego smartfona z komputerem, by upewnić się, że złącze ładowania jest w pełni sprawne. Wraz z nim otrzymasz gwarancję na naprawę.

Testowanie i wydanie MacBooka

Wymiana gniazda ładowania iPhone 11 Pro Max

Zepsuty port ładowania uniemożliwia naładowanie baterii oraz skomunikowanie smartfona za pomocą kabla USB, np. z laptopem. Nie musisz jednak inwestować w nowy model telefonu, wystarczy, że umówisz się na wizytę w iHospital i zaufasz naszym doświadczonym specjalistom, którzy przeprowadzą kompleksowy serwis. Wymiana złącza ładowania iPhone 11 Pro Max, będzie tańsza niż kupno nowego smartfona, a przywróci Twojemu Jabłku pełną funkcjonalność.

Twój iPhone 11 Pro Max ma problem z płynnym ładowaniem lub połączeniem się z komputerem? To znak, że czeka go wymiana gniazda ładowania. Nie zwlekaj! Oddaj urządzenie do jednego z naszych serwisów iHospital i odzyskaj radość z naprawionego telefonu!

Cennik naszych usług, w tym atrakcyjne promocje, znajdziesz w zakładce Cennik na naszej stronie internetowej. Bez względu na koszt usługi, Twoja radość z powrotu urządzenia do pełnej sprawności pozostanie bezcenna.

Wymiana gniazda ładowania w iPhone 11 Pro Max zajmuje nam zwykle 1-2 h.

Przynieś urządzenie do jednego z naszych serwisów (najlepiej po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo). Możesz też skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej. Zamów bezpłatnego kuriera (przez naszą stronę) lub nadaj sprzęt w Paczkomacie, a trafi do jednego z naszych pięciu serwisów.

Poznań, Katowice, Kraków i Gdańsk to miasta, w których znajdziesz nasze serwisy iHospital. Nie martw się, jeśli Ci nie po drodze i skorzystaj z naprawy wysyłkowej. Zamów kuriera, który bezpłatnie odbierze od Ciebie sprzęt i dostarczy do jednego z naszych punktów.

Jest wiele powodów. Odnowimy Twój sprzęt rzetelnie i profesjonalnie, używając bezpiecznych dla niego narzędzi i wysokiej jakości komponentów, na które otrzymasz gwarancję. Działamy sprawnie i skutecznie, a jeśli nam nie wierzysz, sprawdź setki opinii naszych zadowolonych klientów.

Naprawić można w zasadzie wszystko, co związane z iPhone, Macbook czy iPad. Wymienimy baterię, zbitą szybkę, wibrację w smartfonie czy zepsute przyciski. Rzetelnie wykonujemy również skomplikowane usterki powiązane na płycie głównej.