Wymiana złącza ładowania iPhone XS

iPhone XS Charging Port Repair

Jabłko nie reaguje, kiedy podłączasz ładowarkę? To jeden z powodów, dla których w iPhone XS wymiana gniazda ładowania może okazać się koniecznością. W iHospital zdiagnozujemy urządzenie i wybierzemy optymalny sposób naprawy. Przeprowadzona przez naszych specjalistów wymiana portu ładowania w iPhone XS pozwoli Ci znów bez ograniczeń korzystać ze swojego telefonu. Sprawdź sam, jak nasz serwis iPhone radzi sobie z takimi usterkami - odwiedź jeden z naszych punktów, a zadbamy, żeby w Twoim iPhone XS naprawa gniazda ładowania przebiegła sprawnie i skutecznie.

Naprawa gniazda ładowania w iPhone XS - dlaczego warto wykonać ją w iHospital?

Zapewniamy urządzeniom wszystko, co najlepsze. Każda realizowana dla iPhone XS naprawa złącza ładowania odbywa się przy wykorzystaniu oryginalnych części. Kompleksowo dbamy, aby wykonywany przez nas serwis iPhone XS przeprowadzany był profesjonalnie i wywoływał na twarzy naszych klientów uśmiech. Właśnie dlatego:

• zapewniamy 6 miesięcy gwarancji na nowe części,
  • diagnozę urządzenia wykonujemy bezpłatnie,
  • naprawa wejścia do ładowarki w iPhone XS trwa krócej niż 60 minut,
  • do każdej usterki podchodzimy profesjonalnie i z pełną odpowiedzialnością - właśnie dzięki temu grono naszych zadowolonych klientów nieustannie się powiększa, sprawdź ich opinie i przekonaj się sam!

Jak umówić się na naprawę złącza ładowania?

Zdecydowałeś się na naprawę? Skontaktuj się z naszym serwisem i umów się na naprawę, by mieć pewność, że wymiana złącza ładowania w iPhone XS odbędzie się w dogodnym dla Ciebie terminie.

Jak będzie wyglądała wymiana gniazda ładowania iPhone XS

Po oddaniu iPhone XS do serwisowania powinieneś otrzymać każdorazowo formularz naprawy, który będzie postawą do wydania naprawionego sprzętu.

Oddanie iPhone XS do naprawy

Oddając zbitą szybkę iPhone XS do naprawy w naszym serwisie zawsze otrzymasz formularz serwisowy, na który zostanie opisany problem z Twoim Jabłkiem oraz wszelkie informacje niezbędne do realizacji naprawy.

Oddanie iPhone XS do naprawy

iPhone XS zostanie przyjęty do serwisu i zostanie wykonana diagnoza. Razem z Twoją pomocą ustalimy, co wydarzyło się ze sprzętem i sprawdzimy, czy wybrany przez Ciebie sposób naprawy jest odpowiedni dla Twojego iPhone.

Naprawa iPhone XS

W zależności od urządzenia i rodzaju usterki wykonujemy naprawę Jabłka. Jeśli problem dotyczy iPhone XS urządzenie w 80% przypadków naprawimy do 60 minut. Czas wydłuża się jeśli łączymy kilka napraw w jedną.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Po zakończeniu naprawy otrzymasz mail lub sms z informacją, że iPhone XS z nową szybą jest już gotowy do odebrania. Po sprawdzeniu, czy naprawa jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami, wydajemy Jabłko wraz z gwarancją na zamontowaną część.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Naprawa złącza ładowania w Twoim iPhone XS

Zapomnij o powolnym ładowaniu się Jabłka czy problemach z podłączeniem ładowarki. Wykonana w Twoim iPhone XS wymiana gniazda ładowania sprawi, że urządzenie będzie działało niczym nowy model. A chyba pamiętasz jeszcze, ile radości wtedy dawało Ci korzystanie z niego? Nie zwlekaj więc i zdecyduj się na wymianę portu ładowania w iPhone XS w iHospital. Tak jak inni klienci zdecydowali się na naprawy swoich urządzeń. Bo w naszym serwisie o Jabłka dbamy kompleksowo - poniżej znajdziesz najczęściej realizowane usługi.

Zebraliśmy już ponad 900 poleceń od właścicieli Jabłek, którzy korzystali z naszych usług serwisowych.