Wymiana szkiełka tylnego aparatu iPhone

Naprawa szkła tylnego aparatu w iPhone należy do napraw drobniejszych, ale za to zmieniających naprawdę wiele! Popękana szybka uniemożliwia wykonywanie zdjęć, a przecież doskonale wiemy, jak wiele pięknych chwil wartych jest zatrzymania chociaż na fotografii. Dlatego z przyjemnością naprawimy dla Ciebie tę usterkę - i to już w 60 minut! Tylko tyle wystarczy, by Twój smartfon stał się nieodłącznym towarzyszem przygód. Przyjdź do jednego z naszych serwisów i przekonaj się, że wymiana szkiełka tylnego aparatu w iPhone w mgnieniu oka przywróci Ci radość korzystania! Wybierz:

  • Poznań,
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice

i odwiedź nasz serwis Apple, gdzie zajmiemy się Twoim Jabłkiem profesjonalnie i z pasją.

Wybierz dogodny termin wymiany szkiełka tylnego aparatu w Twoim iPhone

Jeśli czeka Cię naprawa szkła tylnego aparatu w iPhone nie zwlekaj, umów się na spotkanie w iHospital i już dziś zadbaj o sprawność swojego Jabłka. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza online, by mieć pewność, że wykonamy wymianę szkiełka tylnego w Twoim iPhone w wybranym przez Ciebie terminie.

Nasz serwis iPhone realizuje naprawy dla następujących urządzeń:

Model Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
iPhone X 1 dzień roboczy 399zł 300zł
iPhone 8 60 minut 349zł 249zł
iPhone 8 Plus 60 minut 349zł 249zł
iPhone 7 60 minut 270zł 199zł
iPhone 7 Plus 60 minut 270zł 199zł
iPhone 6 60 minut 270zł 199zł
iPhone 6s 60 minut 250zł 150zł
iPhone SE 60 minut 250zł 150zł
iPhone 5/5c 60 minut 220zł 120zł
iPhone 5s 60 minut 250zł 150zł

Wymiana szybki w iPhone to usługa, której cena ustalona jest jeszcze przed rozpoczęciem naprawy - nie musisz obawiać się o jej nagłą zmianę czy ukryte koszty. W iHospital za wymianę szybki do iPhone zapłacisz już od 170 zł! Ceny usługi dla poszczególnych modeli iPhone znajdziesz w naszym cenniku.

Naprawa szkła tylnego aparatu w iPhone - szybko i skutecznie

Uszkodzenie szybki aparatu to bardzo częsta usterka. Niewiele przecież potrzeba, aby gdzieś ją zarysować czy stłuc. Odpowiednio szybko wykonana naprawa szkła tylnego w iPhone pozwoli nie tylko znów wykonywać zdjęcia w optymalnej jakości, ale także zapobiegnie powstaniu kolejnych uszkodzeń, takich jak:

  • zarysowanie obiektywu aparatu,
  • dostaniu się do niego wody. 

Wymiana szkiełka tylnego aparatu w iPhone to usługa, która wykonujemy od ręki, a także dajemy na nią gwarancję. Możesz jednak nam zaufać, że nie będzie potrzeby, by z niej skorzystać. Wszystkie naprawy w naszym serwisie realizujemy przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi i wysokiej klasy części. Będziesz cieszył się w pełni sprawnym smartfonem przez długi czas!