Naprawa iPhone 6s Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s Plus jest niezbędna, gdy uszkodzony głośnik uniemożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. Jeśli niewyraźnie lub bardzo cicho słyszysz swojego rozmówcę (a może nie słyszysz go wcale), nie zwlekaj, lecz zgłoś się do iHospital. Nasz serwis Apple to miejsce sprawdzone przez ponad 30 tysięcy miłośników Jabłek, którzy cieszą się z naprawionych przez nas urządzeń.

Katowice, Gdańsk, Kraków, Poznań (Jeżyce lub Polanka) - wybierz najbliższe Ci miasto i oddaj telefon do jednego z naszych serwisów. Dla Twojej wygody realizujemy również naprawy wysyłkowe z darmowym kurierem. Co nas wyróżnia?

• Szybka i profesjonalna naprawa głośnika rozmów w mniej niż godzinę.
  • Korzystanie ze specjalistycznych, bezpiecznych dla Apple narzędzi.
  • Oryginalne komponenty Apple, na które otrzymasz gwarancję.
  • Niska cena usług i najwyższy profesjonalizm.

Czekamy na Twój iPhone 6s Plus w naszych serwisach

Jak wygląda proces?

Krok 1 Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Po przyjęciu iPhone 6 Plus do naprawy wypełnimy formularz serwisowy, w którym znajdą się potrzebne do wykonania usługi informacje, np. opis usterki i orientacyjny czas naprawy.

Krok 1 Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Wykonany staranną diagnozę telefonu, sprawdzając, czy oprócz głośnika rozmów nie pojawiły się w nim dodatkowe usterki. Następnie wybierzemy optymalny sposób i koszt naprawy.

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 Plus

Jeśli naprawa dotyczy wyłącznie wymiany głośnika rozmów iPhone 6 Plus, wymienimy go na nowy, korzystając przy tym ze sprawdzonych narzędzi. Zajmie nam to nie więcej niż godzinę.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Damy Ci znać, kiedy naprawa iPhone dobiegnie końca. Wraz z naprawionym głośnikiem rozmów zyskasz gwarancję na wykonany serwis.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6s Plus

Wymiana głośnika rozmów iPhone 6 Plus jest niezbędna do korzystania z podstawowej funkcji telefonu, czyli prowadzenia konwersacji. Jeśli zamiast swoich rozmówców słyszysz trzaski (lub nie słyszysz kompletnie nic), zgłoś się do iHospital. Kompleksowy serwis Apple to nasza specjalność, dlatego, zanim rozpoczniemy naprawę, przeprowadzamy szczegółową diagnozę telefonu i dobierzemy optymalny pod każdym względem sposób usunięcia usterki.

Dlaczego warto wybrać sprawdzony serwis iHospital? Do każdej naprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, mamy specjalistyczne narzędzia, oryginalne części Apple i najwyższej jakości komponenty, na które otrzymasz gwarancję. Poza tym, w naszych serwisach zawsze panuje pozytywna atmosfera i lubimy dzielić się nowinkami ze świata Apple. A jeśli to dla Ciebie za mało, sprawdź liczne opinie naszych zadowolonych Klientów.

Zgłoś się do iHospital, kiedy uszkodzony głośnik iPhone 6 Plus uniemożliwia Ci prowadzenie rozmów telefonicznych.

Wymiana głośnika rozmów w iPhone 6 to 150 zł w promocyjnej cenie.

Wymianę głośnika rozmów iPhone 6 Plus realizujemy tego samego dnia, w którym Twój smartfon trafi do serwisu (zwykle zajmuje nam to nie więcej niż 60 minut).

Możesz dostarczyć sprzęt osobiście, za pośrednictwem innej osoby lub skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Naprawiamy Apple w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital z każdego zakątka Polski.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w Apple i naprawiliśmy ponad 30 tysięcy urządzeń. Wyróżniają nas: profesjonalizm, rzetelność, korzystanie ze specjalistycznych narzędzi i najwyższej klasy komponentów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.