Naprawa iPhone XS

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS

Tylni aparat w iPhone XS zaczął sprawiać kłopoty? Z doświadczenia wiemy, że do najczęściej zgłaszanych objawów tego typu usterki jest nieostry, złej jakości obraz, a przy poważniejszych uszkodzeniach, czy silnym zabrudzeniu – nawet jego brak! Niezależnie od przyczyny awarii gwarantujemy, że naprawa szkła tylnego iPhone XS realizowana za naszym pośrednictwem będzie szybka i niedroga. Staramy się, by usunięcie tego rodzaju usterki nie zajęło nam więcej niż 4 godziny. Oznacza to, że telefon odbierzesz nawet tego samego dnia! Odwiedź nas w jednym z pięciu miast Polski – Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach. Możesz również skorzystać z wygodnej usługi serwisu wysyłkowego.

Serwis iPhone XS – naprawa szkła tylnego aparatu

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS – jak wygląda proces?

Dbamy o to, by większość napraw realizowana była od ręki. Szacujemy, że naprawa lub całkowita wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS nie powinna nam zająć więcej niż 4 godziny.

Oddanie iPhone XS do naprawy

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS jest możliwa bezpośrednio po otrzymaniu od Ciebie urządzenia w jednej z naszych stacjonarnych placówek.

Oddanie iPhone XS do naprawy

Jeszcze przed wymianą szkła tylnego aparatu iPhone XS sprawdzamy, czy nie doszło również do uszkodzenia innych elementów Twojego smartfona (np. aparatu).

Na tym etapie naprawy usuwamy stare i montujemy nowe szkło aparatu lub tylko je oczyszczamy.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Sprawdzamy, czy naprawa tylnego szkła aparatu iPhone XS została zakończone sukcesem. Jeżeli tak – powiadomimy Cię o tym drogą SMS, lub e-mail.

Testowanie i wydanie iPhone XS

Naprawa szkła tylnego aparatu XS w iHospital jest bardzo szybka i niedroga! Szacujemy, że wszystkie czynności naprawcze nie powinny zająć nam więcej niż 4 godziny. Sprawna i fachowa obsługa w iHospital to zasługa gruntownej znajomości technologii Apple, a także praktycznego doświadczenia w naprawie urządzeń tej marki. To wszystko sprawia, że naprawa iPhone w iHospital będzie trwała i satysfakcjonująca. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i sprawdź, jak działamy w praktyce!

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS w iHospital może być przeprowadzona w pięciu miastach Polski – Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Możesz też skorzystać z serwisu wysyłkowego.

Wymiana szkła tylnego aparatu iPhone XS nie powinna zająć nam więcej niż 4 godziny. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naprawy.

Możesz zgłosić się do nas osobiście lub skorzystać z wygodnej usługi serwisu wysyłkowego.

Nasz serwis Apple naprawia wszystkie modele urządzeń, takie jak np. iPhone, Macbook czy iPad.