Nie chcesz naprawić?

Sprzedaj nam swojego uszkodzonego iPhone'a

Jeśli z jakiegoś powodu nie zdecydujesz się na naprawę swojego iPhone’a, możemy zaoferować Ci atrakcyjną opcję i odkupimy Twój telefon. A może starszy model Jabłka zalega w Twojej szufladzie, a Ty zastanawiasz się jak szybko sprzedać iPhone’a? Z chęcią zaproponujemy Ci rozwiązanie.

Sprzedaz iPhone

Jak bezpiecznie sprzedać uszkodzonego iPhone’a w 4 krokach:

1. Wypełnij formularz

Wybierz konkretny model i pojemność Twojego iPhone’a, a potem opisz krótko jakie uszkodzenia w nim występują. Jeśli nie masz pewności co dokładnie jest uszkodzone nie mart się, sprawdzimy to przy finalnej wycenie.

2. Wstępna wycena

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 h. W krótkiej rozmowie postara się doprecyzować wszystkie informacje, które pomogą nam we wstępnej wycenie, którą otrzymasz od nas mailowo. 

3. Finalna wycena

Żeby otrzymać finalną wycenę Twojego urządzenia musisz odwiedzić nas w serwisie w jednym z pięciu miast: Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie lub Krakowie lub wysłać do nas swojego iPhone’a kurierem. Dlaczego? Musimy ocenić dokładne uszkodzenia i stan urządzenia na miejscu. Finalną wycenę otrzymasz na maila maksymalnie 24 h po otrzymaniu przez nas Twojego iPhone’a.

4. Podejmij decyzję

Na podstawie otrzymanej od nas wyceny możesz podjąć decyzję w sprawie sprzedaży swojego urządzenia. A potem… cieszyć się dodatkową gotówką!

Wstępna wycena

Wybierz konkretny model i pojemność Twojego iPhone’a, a potem opisz krótko jakie ma uszkodzenia.

SPRZEDAJ iPHONE
*

Co bierzemy pod uwagę w wycenie Twojego iPhone’a:

Stan podzespołów

Oprócz wskazanych przez Ciebie uszkodzeń sprawdzamy pozostałą kondycję podzespołów w iPhonie. Przykładowo sprawdzamy czy mikrofon, głośniki, Face ID, ekran itd. działają prawidłowo. Bierzemy również pod uwagę fakt, czy telefon był w przeszłości zalany lub naprawiany.

Ogólny stan wizualny

Sprawdzamy ogólny, wizualny stan urządzenia: czy iPhone posiada widoczne ślady użytkowania, rysy, zadrapania, odbarwienia, a także czy obudowa nie jest popękana.

Stan prawny

Jeśli Twój telefon był zakupiony na raty lub w ramach abonamentu, który jeszcze się nie zakończył – nie będziemy mogli go od Ciebie odkupić.

Dlaczego warto sprzedać swojego uszkodzonego iPhone'a w iHospital:

Każdy z nas to przeżywał. iPhone zepsuł się na tyle, że nie warto go naprawiać. Stary, nieużywany model zalega w szufladzie. A może po prostu nie chcesz naprawiać swojego Jabłka z jakichkolwiek powodów? Jeśli któraś z tych sytuacji Cię dotyczy, wyceń sprzedaż iPhone’a w naszym serwisie.

Jak bezpiecznie sprzedać iPhone

Oszczędność czasu

Nie musisz zajmować się czasochłonną sprzedażą swojego telefonu, publikować ogłoszenia ze zdjęciami, ani tworzyć szczegółowego opisu. I odpisywać na nieracjonalne propozycje kupujących.

Jak sprzedać iPhone

Większe bezpieczeństwo

Nie wprowadzisz nikogo w błąd sprzedając iPhone’a, w którym zakres uszkodzeń może być szerszy, niż Ci się wydaje.

Gdzie sprzedać iPhone

Pozbycie się problemu

Twój iPhone nie działa prawidłowo, nie chcesz go naprawiać lub jego naprawa jest nieopłacalna? Uwolnimy Cię od tego problemu.

Wybierz swój serwis Apple

Gdzie nas znajdziesz:

iHospital Katowice

ul. Wojewódzka 36
40-026 Katowice

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-19.00

e-mail: katowice@ihospital.pl
telefon: 507 592 778

iHospital Kraków

ul. Topolowa 8
31-512 Kraków

godziny otwarcia:
pn.-pt. 9.00-17.30

e-mail: krakow@ihospital.pl
telefon: 509 909 156

iHospital Warszawa

ul. Mickiewicza 52
01-650 Warszawa

godziny otwarcia:
pn.-pt. 09.00-17.00

e-mail: warszawa@ihospital.pl
telefon: 572 101 221

iHospital Gdańsk

ul. Grunwaldzka 99-101/U7
80-244 Gdańsk

godziny otwarcia:
pn.-pt. 09.00-18.00

e-mail: gdansk@ihospital.pl
telefon: 519 405 508