Naprawa iPhone 6 Plus

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus

Podczas rozmów Twój ekran nie wygasa, albo robi to za szybko? Potrzebna jest Ci naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus! Nasz serwis Apple zrealizuje ją od ręki i to w około 60 minut! Profesjonalna obsługa placówek serwisowych znajdzie każdy błąd wynikający z oprogramowania lub mechanicznych uszkodzeń. Powierz nam telefon i przekonaj się, jak szybko i tanio wykonamy wszystkie niezbędne czynności, które umożliwią Ci korzystanie z Twojego sprzętu.

Gdy niemożliwa jest naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus, wymienimy go na zupełnie nowy. Jeśli nadal masz wątpliwości, czy powierzyć nam smartfona – skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania. Zadzwoń lub przyjdź do jednej z 6 naszych placówek serwisowych w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku lub Krakowie.

Serwis iPhone 6 Plus – naprawa czujnika zbliżeniowego

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus – jak wygląda proces?

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus odbywa się w 4 krokach.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

Najpierw musisz nam przekazać telefon, udając się do najbliższej placówki serwisowej iHospital lub wysyłając iPhone 6 Plus kurierem.

Oddanie iPhone 6 Plus do naprawy

By możliwa była naprawa iPhone, najpierw musimy znaleźć przyczynę nieprawidłowego funkcjonowania telefonu. Dopiero diagnoza pozwala nam określić sposób naprawy i jej szacunkowy czas.

Następnie przechodzimy do zasadniczego etapu, czyli do naprawy lub wymiany czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Gdy wykonamy już wszystkie niezbędne czynności serwisowe, testujemy Twój telefon. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz sprawny iPhone 6 Plus.

Testowanie i wydanie iPhone 6 Plus

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który o naprawie czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus wie wszystko. Przynosząc lub wysyłając nam telefon, wiesz, że trafił on w dobre ręce. Znajdujemy przyczynę problemu i ją zlikwidujemy. Wszystkie nasze działania są przemyślane i precyzyjne, dzięki dokładnej znajomości technologii Apple. Będziesz mógł cieszyć się sprawnie działającym Jabłkiem przez długi czas. Naprawa przeprowadzona w naszych placówkach serwisowych jest błyskawiczna i przede wszystkim niedroga. Wiele osób poleca usługi iHospital – przekonaj się dlaczego!

Nasze placówki serwisowe znajdują się w 5 największych miastach Polski. Skorzystaj z naprawy w Warszawie. Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Krakowie.

Długość naprawy czujnika zbliżeniowego iPhone 6 Plus zależy od typu uszkodzenia. Zazwyczaj nie trwa ona dłużej niż 60 minut.

Telefon iPhone 6 Plus wyślij pocztą, kurierem lub osobiście zanieś go do jednej z naszych placówek.

U nas poza iPhonami naprawisz również: iPady, MacBooki i Apple Watche. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!