O nas

Coś nie tak z Twoim Jabłkiem? Każdy z nas czasem potrzebuje ręki, która wyciągnęłaby go z kłopotów.

Precyzja

Cenimy sobie dokładność. W naprawie nie akceptujemy półśrodków.

Pozytywne podejście

Mamy pozytywne podejście do klientów i otaczającego nas świata.

Wyrozumiałość

Wysłuchamy, doradzimy, pomożemy. Doradzamy uczciwie i najlepiej jak potrafimy.

zdjęcia pracownicy

Marcin - ten, który wymyślił iHospital

Moja historia z Apple zaczęła się od powystawowego plastikowego macbook-a A1181 w wersji black. Służył mi długo. Kilka razy przedłużałem jego życie. Jestem absolutnym fanem designu i możliwości, jakie dają urządzenia firmy Apple. Moja miłość do Jabłek jest tak wielka, że gdy w moim domu pojawił się komputer Sony mojej dziewczyny, sprzedałem go bez jej wiedzy na aukcji i szybko kupiłem MacBooka.
Jestem - uparty, dokładny, cierpliwy, rozgadany.
Lubię - gdy wszystko działa dobrze, najwyższą jakość, przemyślane rozwiązania, górskie wyprawy motocyklowe, podróże do Włoch.
Tworzę – uczciwe środowisko pracy i bezglutenową szarlotkę!

Pozytwynych

Chciałbyś  dołączyć do naszego zespołu? Napisz.

Precyzyjni & Przemili

Magicy technicy

Nasz zespół

Piotr | iHospital Poznań

Moja historia z Apple... zaczęła się od pierwszego iPhone’a (2G), którego musiałem sprowadzić ze stanów, był to rok 2007 🙂
Jestem... fanem nowinek technicznych,w tygodniu realizuję się przy rozwiązywaniu zagadek iHospital, w weekendy przechodzę na mroczną stronę, rozwijając swoją pasję jako DJ.
Lubię... podróżować, odkrywając kulinarne zagadki, wyszukaną muzykę elektroniczną i dobrą whisky…
Tworzę... staram się tworzyć środowisko, w którym nie ma rzeczy niemożliwych 🙂

Radek | iHospital Gdańsk

Moja historia z Apple... może nie trwa długo, ale jest dość intensywna. Zaczęła się od zakupu pierwszego MacBooka. Oprócz pracy serwisanta, zajmuję się DJ-owaniem oraz próbuję tworzyć własne utwory, więc od nowego sprzętu oczekiwałem mocnego wsparcia. Komputer dał radę, jak żaden inny przed nim. Wzbudził moje zaufanie na tyle, że kolejnym zakupem był iPhone. Od tego czasu trzymamy się razem.
Jestem zabawny, pomysłowy, dociekliwy, zaangażowany, gdy coś nie idzie tak, jak sobie to wcześniej założyłem, staram się naprowadzić sprawy na właściwy tor.
Lubię gdy dużo się dzieje, a rzeczy dzieją się zgodnie z moim planem, odkrywać nowinki techniczne, tworzyć i grać dobrą muzykę.
Tworzę... miłą i profesjonalną atmosferę w pracy a także… solidne meble z drewna.

Przemek | iHospital Kraków

Moja historia z Apple... zaczęła się od używanego iPhone`a 5s, którego nabyłem na aukcji internetowej. Telefon niestety nie był do końca sprawny, więc postanowiłem samodzielnie dokonać naprawy i udało się! Kolejnym moim zakupem był komputer MacBook, do którego przywiązałem się jeszcze szybciej. Teraz ciężko mi sobie wyobrazić funkcjonowanie bez urządzeń z logiem Jabłka.
Lubię... dobre jedzenie, sporty motorowe, długie weekendy, gry na konsoli.
Jestem... ciekawy świata i nowych wyzwań, stanowczy, zawsze służę dobrą radą 🙂
Tworzę...dobrą atmosferę i staram się, aby nie było nudno

Krzysztof | iHospital Katowice

Moja historia z Apple... Moja historia z Apple zaczęła się w momencie, kiedy mój stary laptop przestał radzić sobie ze stabilnością i działaniem w programie, na którym codziennie pracowałem. Na zakup używanego MacBooka Pro namówił mnie kolega. Praca na nim to czysta przyjemność, spełnia wszystkie moje oczekiwania i gwarantuje stabilność pracy. Później poszło już z górki - następne zakupy: iPhone oraz Apple TV. Zaraziłem Jabłkiem również moją rodzinę i przyjaciół.
Jestem... bardzo cierpliwy, staram się być dokładny i pomocny.
Lubię... dobry dźwięk, nowinki techniczne, gadżety, jak przystało na stereotypowego faceta uwielbiam motoryzację. Moją ogromną pasją jest muzyka, którą mogę dzielić się z innymi ludźmi w lokalach w których grywam jako Dj od 13 lat.
Tworzę... przemyślane rozwiązania i zdaniem mojej żony, najlepszą jajecznicę.

Młodszy serwisant | iHospital Poznań

Jeśli jesteś... właścicielem Jabłka, wiesz jak o nie dbać i sprawić, że będzie jak nowe, ta praca jest dla Ciebie. Jesteśmy precyzyjni, wyrozumiali, mamy pozytywne podejście do klientów i otaczającego nas świata. Szukamy kogoś, kto uzupełni nasz zespół i wspólnie z Piotrem będzie naprawiał zepsute Jabłka w Poznaniu. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Nasze podejście

O nas

Zespół stworzony z... MIŁOŚCI DO JABŁEK

iHospital – to Marcin, Piotr, Przemek, Radek, Krzysztof i Iwo. Tworzymy sieć pogwarancyjnych serwisów urządzeń firmy Apple. Od 6 lat dbamy o Wasze urządzenia, reanimujemy je, upiększamy, doprowadzamy do „porządku”. Tam gdzie Apple mówi „nie da się”, my mówimy „spróbujmy”. Tam gdzie Wy mówicie „nie wiem jak to się stało” 😉 my mówimy „pomożemy”. Znamy Was i Wasze Jabłka. Wiemy, co zrobić by uszkodzone sprzęty były #JakNowe.

Chcemy się rozwijać i spełniać Twoje oczekiwania. Jeśli masz pomysł, jak możemy poprawić jakość naszej obsługi lub napraw

Nasze zasady

Jak odnovimy Twój sprzęt?

Gramy fair play. Naprawy wykonujemy rzetelnie, usługi wyceniamy sprawiedliwie.

Na swoje części oferujemy od 3 do 12 miesięcy gwarancji. Robimy naprawdę dużo, aby zapewnić Wam najwyższą jakość usługi.

7000 naprawionych Jabłek i tylko ułamek reklamacji, potwierdzają to nasze dobre opinie. Jak już ktoś wraca to tylko dla nas ;).

70% napraw iPhone, które mamy w ofercie realizujemy w 30 minut. Te bardziej skomplikowane potrwają 2 godziny. Umówi się wcześniej, aby mieć pewność, że naprawa zostanie wykonana szybko.

Nasz Zespół to znawcy, pasjonaci i wielbiciele produktów Apple. Naprawiają, doradzają i uczą, jak zachować Wasze Jabłka na dłużej.

Zrób zakupy, idź na kawę a w międzyczasie napraw swojego Appla. Do nas zawsze jest blisko. Szukaj w Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Krakowie