Naprawa iPhone 6

Wymiana przedniego aparatu iPhone 6

Usterka przedniej kamery uniemożliwia Ci robienie ulubionych selfie i prowadzenie wideorozmów? Zapraszamy do iHospital - wymiana przedniego aparatu iPhone 6 to jedna z usług, które wykonujemy już tego samego dnia, w którym smartfon trafi do naszego serwisu, a przy tym w pełni starannie i w dobrej cenie.

Nasz serwis Apple to sprawdzone miejsce, w którym naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy urządzeń z logo Jabłka. Nasz punkty znajdują się w kilku miastach, lecz dzięki usłudze naprawy wysyłkowej przywracamy do życia sprzęt Apple z całej Polski. Już dziś umów się na wizytę telefonicznie, mailowo lub zamów darmowego kuriera, a niebawem będziesz znów cieszył się z doskonałej jakości zdjęć w Twoim iPhonie!

Czekamy na Twój iPhone 6 w naszych serwisach

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6 do naprawy

Po przyjęciu iPhone 6 do naprawy wypełnimy formularz serwisowy, w którym znajdą się potrzebne do wykonania usługi informacje, np. opis usterki i orientacyjny czas naprawy.

Oddanie iPhone 6 do naprawy

Wykonamy staranną diagnozę telefonu, określając przyczynę uszkodzenia przedniego aparatu. Następnie zatwierdzimy z Tobą optymalny czas i koszt naprawy iPhone 6.

Wymiana przedniego aparatu iPhone 6

Wymiana przedniego aparatu iPhone 6 zwykle zajmuje nam maksymalnie 60 minut. Wykonujemy ją przy użyciu nowoczesnych specjalistycznych narzędzi i montujemy w pełni nowy aparat.

Testowanie i wydanie iPhone 6

Przetestujemy sprawność działania przedniej kamery, by upewnić się, że znów będziesz mógł z jej pomocą wykonać znakomite selfie. Damy Ci znać, kiedy naprawa iPhone dobiegnie końca.

Testowanie i wydanie iPhone 6

Przedni aparat - wymiana iPhone 6 w iHospital

Przesłankami do wymiany przedniego aparatu iPhone 6 są niewyraźne, niewystarczające ostre zdjęcia lub całkowity brak możliwości ich wykonywania, nagrywania filmów przednią kamerą i prowadzenia wideorozmów. Nie zwlekaj, lecz już dziś umów się na naprawę w iHospital. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub wypełnisz znajdujący się na stronie formularz i wybierzesz pasujący Ci dzień. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu naszych punktów, możesz zamówić usługę darmowego kuriera, który odbierze od Ciebie smartfon i bezpiecznie dostarczy do naszego serwisu.

Jesteśmy profesjonalistami, dla których produkty Apple to jedna z największych pasji. Oprócz specjalistycznej wiedzy i precyzji, mamy również niezbędne nowoczesne narzędzia do naprawy oraz oryginalne i wysokiej jakości komponenty. Na wymienione części udzielamy gwarancji, dlatego będziesz mógł na nas liczyć znacznie dłużej niż tylko po opuszczeniu naszego serwisu. Czekamy na Ciebie i Twój iPhone 6 w iHospital!

Zgłoś się do iHospital, kiedy uszkodzony aparat uniemożliwia Ci wykonywanie selfie, prowadzenie wideorozmów i nagrywanie filmów przednią kamerą.

Wymiana przedniego aparatu w iPhone 6 to 150 zł w promocyjnej cenie.

Wymianę przedniej kamery iPhone 6 realizujemy tego samego dnia, w którym smartfon trafia do serwisu (zwykle zajmuje nam to nie więcej niż 60 minut).

Możesz dostarczyć sprzęt osobiście, za pośrednictwem innej osoby lub skorzystać z usługi naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Naprawiamy Apple w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital z każdego zakątka Polski.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.