Wymiana złącza ładowania iPhone 6s Plus

Uszkodzone gniazdo ładowania lightning jest częstą przyczyną problemów z ładowaniem. Zgłoś się do iHospital - wymiana złącza ładowania iPhone 6s Plus trwa u nas mniej niż godzinę, a na długo zapewni Ci komfort korzystania z telefonu. Nasz serwis Apple to miejsce, w którym kompleksowo naprawiamy wszystkie Jabłka. Znajdziesz nas w Poznaniu (Jeżyce, Polanka), Katowicach, Gdańsku i w Krakowie. Zachęcamy też do skorzystania z naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem.

Dlaczego warto wymienić złącze ładowania iPhone 6 Plus w iHospital?

• Zapewniamy darmową diagnozę smartfona przed naprawą w iHospital.
  • Mamy doświadczenie, precyzję i dobrze znamy się na Apple.
  • Montujemy nowe, najwyższej jakości części, na które otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję.
  • Oferujemy atrakcyjne ceny usług.

Czekamy na Ciebie w iHospital!

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 6s Plus do iHospital

Przygotujemy formularz przyjęcia smartfonu do serwisu, w którym m.in. opiszemy usterkę oraz przewidywany termin i koszt naprawy złącza ładowania.

Oddanie iPhone 6s Plus do iHospital

Ustalimy przyczynę problemu z ładowaniem telefonu, a następnie poinformujemy Cię o optymalnym sposobie i koszcie jego naprawy.

Naprawa iPhone 6s Plus

Jeśli problemem jest złącze ładowania iPhone 6s Plus, wymienimy je w mniej niż 60 minut, korzystając przy tym ze sprawdzonych narzędzi.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Przetestujemy ładowanie telefonu, by zyskać pewność, że oddamy Ci w pełni sprawny smartfon. Każda naprawa iPhone w iHospital objęta jest gwarancją, więc w razie potrzeby, będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie po serwisie.

Testowanie i wydanie iPhone 6s Plus

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s Plus

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s Plus rozwiąże problem z ładowaniem telefonu. Nie zwlekaj, bo usterka ładowania telefonu może mieć również inne podłoże (np. związane z wadliwą baterią lub uszkodzeniem na płycie głównej). Sprawdzimy to podczas starannej diagnozy przed naprawą telefonu. Dzięki niemu możemy precyzyjnie określić rodzaj usterki i dobrać do niej optymalny sposób i koszt naprawy.

Umów się na wizytę w iHospital telefonicznie lub mailowo. Znajdziesz nas łatwo w Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i w Krakowie, lecz jeśli nie mieszkasz w żadnej z okolic, skorzystaj z opcji naprawy wysyłkowej. To proste - zamów na naszej stronie darmowego kuriera, który przekaże Twój smartfon do naszego serwisu. Naprawimy go w maksymalnie krótkim czasie, być mógł szybko cieszyć się sprawnym smartfonem. Do usłyszenia w iHospital!

Zgłoś się do iHospital, jeśli Twój iPhone 6s Plus ma problem z ładowaniem, mikrofonem lub złączem słuchawkowym.

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s Plus to cena promocyjna 220 zł.

Wymiana złącza ładowania iPhone 6s Plus zwykle zajmuje nam nie więcej niż 60 minut.

Osobiście lub za pośrednictwem innej osoby. Skorzystaj również z opcji naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem lub wyślij przesyłkę Paczkomatem.

Działamy stacjonarnie w Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki naprawie wysyłkowej możesz skorzystać z serwisu iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Kochamy wszystkie sprzęty Apple i znamy się na nich doskonale. Wyróżnia nas profesjonalizm, rzetelność naprawy, korzystanie ze sprawdzonych narzędzi i najwyższej klasy komponentów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.