Serwis Apple Gdańsk

Naprawa iPhone Gdańsk

W iHospital Gdańsk umiemy Apple, czyli mega dobrze naprawiamy zepsute Jabłka. Nasz pogwarancyjny serwis Apple Gdańsk iHospital oferuje naprawę Jabłek szybciej i taniej niż autoryzowane serwisy Apple. Dołożymy wszelkich starań, by naprawić każdą usterkę, nawet jeśli twoi znajomi mówili, że „nie ma szans”, a w autoryzowanym serwisie usłyszałeś hasło: „polecamy zakup nowego modelu”. Nie trać wiary i przyjdź do nas! W kilka chwil zdiagnozujemy problem, wycenimy usługę i ustalimy czas trwania naprawy. W iHospital naprawa Apple obejmuje m.in. wymianę zbitej szyby, ekranu LCD lub baterii, a także usunięcie uszkodzeń w obszarze mikrofonu, przycisków, głośnika, kamery lub czujnika zbliżeniowego. W serwisie pogwarancyjnym iHospital naprawa Apple trwa zazwyczaj nie dłużej niż godzinę – w tym czasie przywrócimy pełną sprawność twojemu Jabłku i sprawimy, że posłuży jeszcze przez długi czas.

  • Jesteśmy dokładni i rzetelni
  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy od 6 do 12 miesięcy gwarancji
  • Mamy uczciwe podejście do klienta

Gdańsk jest jednym z czterech polskich miast, w których z powodzeniem funkcjonuje nasz profesjonalny serwis Apple. Gdańsk to także jedno z naszych ulubionych miejsc na mapie Polski, gdzie po prostu nie mogło nas zabraknąć! Cieszymy się, że możemy zaoferować nasze usługi mieszkańcom Pomorza, którzy szukają profesjonalnego serwisu urządzeń z jabłkiem. Naprawa Apple w iHospital obejmuje wszystkie Jabłka – naprawiamy smartfony, tablety oraz komputery Apple, a 70% napraw wykonujemy w 30 minut!

WSPÓLNIE WYBIERZEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE

DARMOWA WYCENA

Formularz kontaktowy
Tylko do 16 września przy wymianie baterii ładowarka GRATIS
*

Nasza oferta

Naprawa iPhone Gdańsk

Naprawa iPhone – Gdańsk

Usługą, z jakiej najczęściej korzystają nasi klienci na Pomorzu, jest naprawa iPhone. Gdańsk to miasto, gdzie na każdym kroku czekają atrakcje, które koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach. Jednak częste korzystanie z iPhone’a sprawia, że nietrudno o wypadek skutkujący zbitą szybą. Nasz serwis Apple Gdańsk jest rozwiązaniem twojego problemu – wymienimy zbitą szybę na nową w kilkadziesiąt minut i udzielimy cennych wskazówek, dzięki którym zapobiegniesz wypadkom w przyszłości. Naprawa iPhone (Gdańsk) to jedna z naszych najpopularniejszych i najszybciej realizowanych usług. Oferujemy od 3 do 6 miesięcy gwarancji na nasze naprawy, z wyłączeniem Jabłek po zalaniu. Serwis Apple Gdańsk to najlepsze miejsce na Pomorzu dla twojego Jabłka!

Naprawa iPad & MacBook

Serwis Apple Gdańsk

Blog iHospital. Z technologią #PoLudzku.