Serwis Apple Gdańsk

Naprawa iPhone, iPad, MacBook w iHospital Gdańsk - Apple OD.NOVA na Pomorzu. 

Gdańsk „morze” więcej, dlatego nie mogło nas zabraknąć również na tutaj. Jeśli Twoje Jabłko potrzebuje skutecznej i szybkiej pomocy, koniecznie odwiedź nas na Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy fachową pomoc i pozytywne nastawienie do klienta.

SERWIS APPLE GDAŃSK

Twój Serwis Apple w Gdańsku

Pogwarancyjny serwis Apple Gdańsk iHospital oferuje naprawę Jabłek szybciej i taniej niż autoryzowane serwisy Apple. Dołożymy wszelkich starań, by naprawić każdą usterkę, nawet jeśli twoi znajomi mówili, że „nie ma szans”, a w autoryzowanym serwisie usłyszałeś hasło: „polecamy zakup nowego modelu”. Nie trać wiary i przyjdź do nas! W kilka chwil zdiagnozujemy problem, wycenimy usługę i ustalimy czas trwania naprawy. W iHospital naprawa Apple obejmuje m.in. wymianę zbitej szyby, ekranu LCD lub baterii, a także usunięcie uszkodzeń w obszarze mikrofonu, przycisków, głośnika, kamery lub czujnika zbliżeniowego. W serwisie pogwarancyjnym iHospital naprawa Apple trwa zazwyczaj nie dłużej niż godzinę – w tym czasie przywrócimy pełną sprawność twojemu Jabłku i sprawimy, że posłuży jeszcze przez długi czas.

  • Jesteśmy dokładni i rzetelni
  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy 3 miesiące gwarancji
  • Mamy uczciwe podejście do klienta

Gdańsk jest jednym z czterech polskich miast, w których z powodzeniem funkcjonuje nasz profesjonalny serwis Apple. Gdańsk to także jedno z naszych ulubionych miejsc na mapie Polski, gdzie po prostu nie mogło nas zabraknąć! Cieszymy się, że możemy zaoferować nasze usługi mieszkańcom Pomorza, którzy szukają profesjonalnego serwisu urządzeń z jabłkiem. Naprawa Apple w iHospital obejmuje wszystkie Jabłka – naprawiamy smartfony, tablety oraz komputery Apple, a 70% napraw wykonujemy w 30 minut!

UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ

SERWIS APPLE GDAŃSK

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla iHospital Serwis na skontaktowanie się z Tobą w celu zaproponowania i umówienia terminu naprawy z użyciem adresu e-mail. Odpiszemy do Ciebie i potwierdzimy Twoje zainteresowanie naprawą. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. *

CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Diagnoza i naprawa została wykonana sprawnie i fachowo. Udzielono krótkiego instruktażu dotyczących naprawianego modelu iPhone. Miła obsługa. Polecam. 
Piotr | Google | ★★★★★
 
Nawalił mi service FaceTime w moim iphonie 5. Często korzystam z możliwości bezpłatnych połączeń telefonicznych które stwarza producent Apple dla swoich klientów. Odwiedziłem 3 punkty serwisu Appla, niestety nigdzie nie zdiagnozowano problemu. W serwisie iHospital w Gdansku pan Radek majstrował dwa dni aż zdiagnozował usterkę. Wykazał cierpliwość, zdeterminowanie, a przede wszystkim fachowość. Polecam wszystkim użytkownikom iphonów serwis iHosptal w Gdańsku Wrzeszczu, naprzeciw Manhattanu. Ceny przystępne.
Janusz | Google | ★★★★★
 
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, a tym bardziej z wykonanej naprawy iPhone 6. Polecam jak najbardziej bo warto 🙂
Jowita | Google | ★★★★★
 

Wymieniłam baterię, która po wrześniowych aktualizacjach nieco zaczęła świrować, i miałam jeszcze do przyklejenia ekran, jednak miły Pan doradził mi, aby wymienić cały ekran i myślę, że był to strzał w dziesiątkę  Super, ekspresowa obsługa (wszystko zajęło godzinę), naprawdę punkt godny polecenia! Dziękuję za pomoc 

Karolina | Facebook | ★★★★★
 

Nasza oferta

Naprawa iPhone Gdańsk

Naprawa iPhone – Gdańsk

Usługą, z jakiej najczęściej korzystają nasi klienci na Pomorzu, jest naprawa iPhone. Gdańsk to miasto, gdzie na każdym kroku czekają atrakcje, które koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach. Jednak częste korzystanie z iPhone’a sprawia, że nietrudno o wypadek skutkujący zbitą szybą. Nasz serwis Apple Gdańsk jest rozwiązaniem twojego problemu – wymienimy zbitą szybę na nową w kilkadziesiąt minut i udzielimy cennych wskazówek, dzięki którym zapobiegniesz wypadkom w przyszłości. Naprawa iPhone (Gdańsk) to jedna z naszych najpopularniejszych i najszybciej realizowanych usług. Oferujemy od 3 do 6 miesięcy gwarancji na nasze naprawy, z wyłączeniem Jabłek po zalaniu. Serwis Apple Gdańsk to najlepsze miejsce na Pomorzu dla twojego Jabłka!

Naprawa iPhone 8 Gdańsk

Naprawa iPhone 7 Gdańsk

Naprawa iPhone 7 Plus Gdańsk

Naprawa iPhone 6s Gdańsk

Naprawa iPhone 6s Plus Gdańsk

Naprawa iPhone 6 Gdańsk

Naprawa iPhone 6 Plus Gdańsk

Naprawa iPhone SE Gdańsk

Naprawa iPhone 5s Gdańsk

Naprawa iPhone 5 Gdańsk

Naprawa iPhone 5c Gdańsk

Naprawa iPhone 4/4s Gdańsk

Naprawa iPad & MacBook

Naprawa iPad Air 2 Gdańsk

Naprawa iPad Air Gdańsk

Naprawa iPad Mini Retina Gdańsk

Naprawa iPad Mini Gdańsk

Naprawa iPad 4 Gdańsk

Naprawa iPad 3 Gdańsk

Naprawa iPad 2 Gdańsk

Naprawa iMac, MacBook i Mac Pro Gdańsk