Serwis Apple Gdańsk

iHospital Gdańsk - Apple OD.NOVA na Pomorzu.
Jak mówi reklama ING, Gdańsk morze więcej, dlatego nie mogło nas zabraknąć również na tutaj. Jeśli Twoje Jabłko potrzebuje skutecznej i szybkiej pomocy, koniecznie odwiedź nas na Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy fachową pomoc i pozytywne nastawienie do klienta.

SERWIS APPLE GDAŃSK

Twój Serwis Apple w Gdańsku

iHospital Gdańsk to pogwarancyjny serwis urządzeń firmy Apple. Tworzą go pasjonaci, którzy dla przywrócenia do życia produktów z “nadgryzionym jabłkiem” są w stanie zrobić wiele! Naprawą urządzeń firmy Apple zajmujemy się od 2012 roku. To właśnie dzięki temu, że kochamy naszą prace, zadbamy o to, aby Twoje urządzenia po “wyjściu” z iHospital były jak nowe. Tam gdzie Apple mówi “nie da się”, my mówimy “spróbujmy”. Ta mieszanka sprawia, że usługi świadczone przez nasz serwis są tak dobrze oceniane przez klientów Facebook Reviews (5,0 )

  • Jesteśmy dokładni i rzetelni
  • 50% napraw wykonujemy w 30 min
  • Oferujemy 3 miesiące gwarancji
  • Mamy uczciwe podejście do klienta

Gdańsk jest jednym z czterech polskich miast, w których z powodzeniem funkcjonuje nasz profesjonalny serwis Apple. Gdańsk to także jedno z naszych ulubionych miejsc na mapie Polski, gdzie po prostu nie mogło nas zabraknąć! Cieszymy się, że możemy zaoferować nasze usługi mieszkańcom Pomorza, którzy szukają profesjonalnego serwisu urządzeń z jabłkiem. Naprawa Apple w iHospital obejmuje wszystkie Jabłka – naprawiamy smartfony, tablety oraz komputery Apple, a 70% napraw wykonujemy w 30 minut!

UMÓW SIĘ NA NAPRAWĘ

SERWIS APPLE GDAŃSK

Pozostawienie przez Ciebie danych i wysłanie formularza oznacza Twoją zgodę dla iHospital Serwis na skontaktowanie się z Tobą w celu zaproponowania i umówienia terminu naprawy z użyciem adresu e-mail. Odpiszemy do Ciebie i potwierdzimy Twoje zainteresowanie naprawą. Podanie Twoich danych jest dobrowolne. Bez Twojej zgody nie będziemy się z Tobą kontaktować. *

CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Relacje z naszymi klientami są dla nas bardzo ważne. Dzięki naszym wspólnym rozmowom, Państwa opiniom mamy szansę rozwijać się i poprawiać jakość naszej obsługi.

Patrycja Z.

★★★★★ | Facebook
Szybka diagnoza i reanimacja ,pozwoliła na przywrócenie funkcji życiowych mojego telefonu, profesjonalne podejście oraz bardzo szybka realizacja naprawy. Kontakt oraz wskazówki telefoniczne na najwyższym poziomie, naprawdę polecam!

Magda En.

★★★★★ | Facebook
Bardzo dziękuję za ekspresową wymianę szybki! Profesjonalna i przemiła obsługa 🙂 Polecam!

Dorota K.

★★★★★ | Facebook
Szybko, profesjonalne, sprawnie i uczciwie. Z czystym sumieniem polecam 🙂

Nasza oferta

Naprawa iPhone Gdańsk

Pogwarancyjny serwis Apple Gdańsk oferuje naprawę Jabłek szybciej i taniej niż autoryzowane serwisy Apple. Dołożymy wszelkich starań, by naprawić każdą usterkę, nawet jeśli twoi znajomi mówili, że „nie ma szans”, a w autoryzowanym serwisie usłyszałeś hasło: „polecamy zakup nowego modelu”. Nie trać wiary i przyjdź do nas! W kilka chwil zdiagnozujemy problem, wycenimy usługę i ustalimy czas trwania naprawy. W iHospital naprawa Apple obejmuje m.in. wymianę zbitej szyby, ekranu LCD lub baterii, a także usunięcie uszkodzeń w obszarze mikrofonu, przycisków, głośnika, kamery lub czujnika zbliżeniowego. W serwisie pogwarancyjnym iHospital naprawa Apple trwa zazwyczaj nie dłużej niż godzinę – w tym czasie przywrócimy pełną sprawność twojemu Jabłku i sprawimy, że posłuży jeszcze przez długi czas.

Naprawa iPhone – Gdańsk

Usługą, z jakiej najczęściej korzystają nasi klienci na Pomorzu, jest naprawa iPhone. Gdańsk to miasto, gdzie na każdym kroku czekają atrakcje, które koniecznie trzeba uwiecznić na zdjęciach. Jednak częste korzystanie z iPhone’a sprawia, że nietrudno o wypadek skutkujący zbitą szybą. Nasz serwis Apple Gdańsk jest rozwiązaniem twojego problemu – wymienimy zbitą szybę na nową w kilkadziesiąt minut i udzielimy cennych wskazówek, dzięki którym zapobiegniesz wypadkom w przyszłości. Naprawa iPhone (Gdańsk) to jedna z naszych najpopularniejszych i najszybciej realizowanych usług. Oferujemy od 3 do 6 miesięcy gwarancji na nasze naprawy, z wyłączeniem Jabłek po zalaniu. Serwis Apple Gdańsk to najlepsze miejsce na Pomorzu dla twojego Jabłka!

Naprawa iPhone 8 Gdańsk

Naprawa iPhone 7 Gdańsk

Naprawa iPhone 7 Plus Gdańsk

Naprawa iPhone 6s Gdańsk

Naprawa iPhone 6s Plus Gdańsk

Naprawa iPhone 6 Gdańsk

Naprawa iPhone 6 Plus Gdańsk

Naprawa iPhone SE Gdańsk

Naprawa iPhone 5s Gdańsk

Naprawa iPhone 5 Gdańsk

Naprawa iPhone 5c Gdańsk

Naprawa iPhone 4/4s Gdańsk

Naprawa iPad & MacBook

Naprawa iPad Air 2 Gdańsk

Naprawa iPad Air Gdańsk

Naprawa iPad Mini Retina Gdańsk

Naprawa iPad Mini Gdańsk

Naprawa iPad 4 Gdańsk

Naprawa iPad 3 Gdańsk

Naprawa iPad 2 Gdańsk

Naprawa iMac, MacBook i Mac Pro Gdańsk