Naprawa iPhone 13

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 - ile kosztuje?

Wymiana tylnej szybki iPhone 13 to najlepszy sposób, by zadbać o estetyczny wygląd i bezpieczeństwo Jabłka. Kiedy warto się do nas zgłosić? Jeśli tylna szybka Twojego smartfona uległa zniszczeniu, na przykład w wyniku upadku, od razu skontaktuj się z iHospital. Wykonamy dokładną diagnozę usterki, by upewnić się, że nie doszło do poważnego uszkodzenia wewnętrznych komponentów. Skonsultujemy z Tobą plan naprawy i sprawnie wymienimy tylną szybkę na oryginalną.

Odwiedź serwis Apple w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Gdańsku. Możesz też za darmo wysłać do nas Jabłko kurierem. Wiemy, jak irytująca jest uszkodzona tylna szybka, dlatego naprawimy Twojego iPhone`a 13 szybko, niedrogo i w 100% skutecznie. Masz pytania dotyczące urządzenia? Zadzwoń do iHospital i przekonaj się, jak duża jest nasza wiedza i pasja do technologii Apple.

Pęknięta tylna szybka? To dla nas żaden problem!

Umów się na wizytę w serwisie lub wyślij Jabłko do naprawy bez wychodzenia z domu. Wymiana tylnej szybki w iPhonie 13 to najskuteczniejszy sposób, by odzyskać doskonały wygląd i pełną funkcjonalność urządzenia.

Sprawdź, jak wygląda wymiana tylnej szybki w iPhone 13

iHospital to miejsce, w którym zawsze możesz liczyć na nasze specjalistyczne wsparcie, wiedzę i doświadczenie. Sprawdź, jak wygląda naprawa w serwisie i przekonaj się, że to wygodne rozwiązanie.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Kiedy oddasz iPhone`a do naprawy, uzupełnimy specjalny formularz, w którym znajdziesz orientacyjny termin i cenę usługi. Możesz przekazać nam urządzenie osobiście lub za pośrednictwem kuriera.

Oddanie iPhone 13 do naprawy

Diagnoza usterki pozwoli nam przygotować najskuteczniejszy plan naprawy. Dzięki temu odzyskasz w pełni sprawnego iPhone`a.

Podczas naprawy ostrożnie usuniemy uszkodzoną szybkę, wyczyścimy panel oraz zamontujemy nową, oryginalną część. Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo iPhone`a – używamy wyłącznie sprawdzonych narzędzi.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Zanim oddamy Ci Jabłko, przetestujemy je w laboratorium. Powiadomimy Cię, że jest gotowe do odbioru, gdy będziemy w 100% pewni, że działa i wygląda, jak należy. Otrzymasz od nas kilkumiesięczną gwarancję na wymienioną tylną szybkę.

Testowanie i wydanie iPhone 13

Wymiana tylnej szybki iPhone 13

Uszkodzona tylna szybka nie wpływa wyłącznie na wygląd iPhone`a 13. Usterka może sprawić, że do wnętrza urządzenia dostanie się wilgoć, kurz lub piasek. To niebezpieczne – zgłoś się do naszego serwisu, by uniknąć poważnych i kosztownych problemów z Jabłkiem. Dzięki dużemu doświadczeniu i pasji do sprzętu Apple wykonamy naprawę precyzyjnie i skutecznie. Podpowiemy Ci też, jak uniknąć podobnych usterek w przyszłości. Skontaktuj się z nami i odzyskaj w pełni sprawnego iPhone`a!

Zgłoś się do nas, jeśli tylna szybka w Twoim iPhonie 13 jest zbita lub porysowana.

Zadzwoń do nas – sprawdzimy, czy posiadamy potrzebne części i podamy Ci aktualną cenę.

Kiedy zdiagnozujemy Twoje urządzenie, podamy Ci orientacyjny termin realizacji naprawy.

Przynieś iPhone`a do serwisu lub wyślij go do nas kurierem. Koszty transportu zostaw nam.

Znajdziesz nas w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku.

Opinie na temat naszych usług mówią same za siebie. Działamy szybko, skutecznie, a nasze ceny są konkurencyjne. W przypadku sprzętu Apple nie akceptujemy półśrodków.

iHospital to profesjonalna naprawa iPhone. Zajmujemy się także serwisem MacBooków, Apple Watchy i iPadów.