Naprawa iPhone 11 Pro

Naprawa kamery przedniej iPhone 11 Pro

Cena: 499 zł.

Podczas rozmów wideo z bliskimi tracisz ostrość? Czeka Cię naprawa kamery przód iPhone 11 Pro. W iHospital znajdziemy przyczynę niepoprawnego działania aparatu i szybko usuniemy dostrzeżoną usterkę. Nasz serwis Apple naprawił już ponad 30 tysięcy urządzeń z logo Jabłka. Posiadamy zatem bogate doświadczenie, a usługi wykonujemy starannie i w dobrej cenie. Zajmujemy się również wymianą kamery przód iPhone 11 Pro. Jeśli Twój telefon posiada zadrapania, pęknięcia lub nie ostrzy obrazu, nie wahaj się i skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub przyjdź do jednej z 6 naszych placówek serwisowych w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu lub Warszawie.

Serwis iPhone 11 Pro – naprawa kamery przód iPhone 11 Pro

Naprawa kamery przedniej w iPhone 11 Pro to usterka, którą kompleksowo naprawimy w jednym z naszych 6 serwisów w 5 miastach. Już dziś umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo, a jeśli nie jest Ci po drodze, przekaż telefon przez darmowego kuriera (zamów go na naszej stronie) lub najbliższy paczkomat.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na naprawie iPhone 11 Pro znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem Apple w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 11 Pro? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był nowy. Jesteśmy skuteczni i uczciwi.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego naprawiamy iPhone 11 Pro właśnie tutaj, oferując Wam serwis Apple od ręki w super cenach.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie naprawiamy iPhone 11 Pro w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 11 Pro potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

20000
Śróbek

Naprawa kamery przód iPhone 11 Pro – jak wygląda proces?

Naprawa iPhone 11 Pro odbywa się w czterech prostych krokach.

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

To Ty musisz wykonać pierwszy krok – oddaj nam iPhone 11 Pro osobiście lub wyślij go kurierem.

Oddanie iPhone 11 Pro do naprawy

Diagnoza problemu skupia się na wybraniu optymalnej metody naprawy oraz oszacowaniu czasu potrzebnego, by wykonać serwis kamery przedniej iPhone 11 Pro.

Naprawa iPhone 11 Pro wykonywana jest przez nasz doświadczony zespół. Wykorzystuje on odpowiednie narzędzia i najwyższej jakości części.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Ostatnim etapem jest dokładne przetestowanie telefonu. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz w pełni sprawny smartfon.

Testowanie i wydanie iPhone 11 Pro Max

Naprawa kamery przód iPhone 11 Pro to usługa, którą wykonujemy często. Dzięki wiesz, że Twój telefon trafi w dobre ręce. Nasi fachowcy wykonają serwis szybko, a przede wszystkim w atrakcyjnej cenie. Twój budżet nie ucierpi, a Ty ponownie będziesz robić selfie. Wiele osób poleca nasze usługi – przekonaj się, czemu są tak pozytywnie oceniane. Zapraszamy do iHospital!

Naprawa kamery przedniej iPhone 11 Pro jest konieczna, gdy aparat jest zarysowany, pęknięty lub wykonane nim zdjęcia są nieostre.

Naprawa iPhone 11 Pro kosztuje w promocyjnej cenie 249 zł.

Większość napraw w iHospital trwa 60 minut. Gdy Twój telefon będzie wymagał bardziej skomplikowanej naprawy, poinformujemy Cię o tym.

iPhone wyślij kurierem lub dostarczyć go osobiście do jednej z naszych placówek serwisowych.

Zapraszamy do naszych serwisów w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.

Oferujemy usługi najwyższej jakości, a jednocześnie w niskiej cenie. Korzystamy tylko z najlepszych narzędzi i części.

Zajmujemy się naprawą: iPadów, MacBooków oraz szybek w Apple Watch.