Naprawa iPhone 7 Plus

Naprawa kamery przedniej iPhone 7 Plus

Wymiana przedniego aparatu iPhone 7 Plus często jest następstwem upadku telefonu na twarde podłoże i uszkodzeniem mechanicznym kamery. Jeśli marzysz, by Twój smartfon znów robił rewelacyjnej jakości selfie i pozwalał na wideorozmowy, umów się na wizytę do iHospital. Nasz pogwarancyjny serwis Apple zdiagnozuje usterkę, następnie naprawi przednią kamerę w niecałą godzinę.

Zapraszamy do jednego z naszych serwisów lub skorzystania z naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Naszymi atutami są: profesjonalna naprawa iPhone przy użyciu nowoczesnych narzędzi, oryginalne części Apple i wysokiej jakości komponenty, na które udzielamy gwarancję. A na dodatek zapewniamy atrakcyjne ceny usług i przyjazną atmosferę.

Naprawimy aparat w Twoim iPhone 7 Plus!

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Po przekazaniu przez Ciebie iPhone 7 Plus wypełnimy formularz serwisowy, w którym znajdą się niezbędne do naprawy informacja jak opis usterki.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Przeprowadzimy szczegółową diagnozę telefonu, ustalimy przyczynę uszkodzenia aparatu, a następnie wybierzemy optymalny sposób, czas i koszt naprawy.

Naprawa przedniego aparatu iPhone 7 Plus

Wymienimy przedni aparat w Twoim iPhone 7 Plus na nowy, korzystając przy tym ze specjalistycznych narzędzi. Zwykle zajmuje nam to nie więcej niż godzinę.

Naprawa przedniego aparatu iPhone 7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Po naprawie ponownie przetestujemy działanie przedniej kamery w Twoim iPhonie 7. Wraz ze sprawnym smartfonem, otrzymasz również kilkumiesięczną gwarancję po serwisie.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Przedni aparat iPhone 7 Plus - wymiana w iHospital

Robione Twoim smartfonem selfie znacznie straciły na jakości? Zdjęcia są z plamkami, zamazane, zamglone lub nie możesz prowadzić wideorozmów? Postaw na pogwarancyjny sprawdzony serwis Apple, w którym naprawimy przednią kamerę w Twoim iPhone 7 Plus. Dzięki temu odzyskasz komfort z robienia selfie na swoje profile społecznościowe klub prowadzenia wideorozmów z rodziną lub partnerami biznesowymi.

Polecamy zarezerwować wizytę w iHospital telefonicznie, mailowo lub wypełniając znajdujący się na naszej stronie formularz. Wybierz dogodny dla Ciebie termin lub przekaż telefon za pomocą bezpłatnego kuriera. Naprawa przedniego aparatu iPhone 7 Plus zwykle zajmuje nam mniej niż godzinę, a Tobie przywróci radość z robienia doskonałych zdjęć na co dzień i na wakacjach. Do zobaczenia w iHospital!

Jeśli robione przez Ciebie selfie są rozmazane, zamglone, mają widoczne plamki (lub wcale nie możesz robić zdjęć ani prowadzić wideorozmów), zgłoś się do iHospital.

Naprawa przedniej kamery iPhone 7 Plus to u nas 249 zł w promocyjnej cenie.

Tego typu naprawy zwykle zajmują nam zwykle nie więcej niż 60 minut.

Osobiście lub przez inną osobę. Możesz skorzystać też z usługi naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera.

W Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Poznaniu (na Polance i Jeżycach). Dzięki opcji naprawy wysyłkowej skorzystasz z usług iHospital, gdziekolwiek mieszkasz.

Przekręciliśmy już niemal milion śrubek w urządzeniach Apple! Działamy sprawnie, profesjonalnie i kompleksowo, o czym świadczą liczne opinie naszych Klientów.

W zasadzie niemal wszystko, co związane z iPhone, iPad czy MacBook.