Naprawa iPhone 7 Plus

Wymiana głośnika audio iPhone 7 Plus

Jeśli dźwięk w Twoim telefonie jest zniekształcony lub nic nie słychać, konieczna może być wymiana głośnika audio iPhone 7 Plus. W iHospital naprawimy Twój telefon korzystając z nowoczesnych narzędzi i najwyższej jakości komponentów, a na wymienione elementy otrzymasz od nas gwarancję.

Problemy z dźwiękiem, dziwne trzaski i hałasy mogą skutecznie zakłócać prowadzenie rozmów czy słuchanie muzyki w Twoim iPhone 7 Plus. Oferujemy Ci profesjonalny serwis Apple na najwyższym poziomie - naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy urządzeń Apple. Mamy wiedzę, doświadczenie, nowoczesny sprzęt do naprawy, dlatego możesz być pewien, że Twój smartfon będzie u nas bezpieczny. Jeśli czeka Cię wymiana głośnika audio iPhone 7 Plus - odwiedź nas w jednym z czterech miast w Polsce i przekonaj się, co potrafimy!

Wymienimy głośnik audio w Twoim iPhone 7 Plus w iHospital

Jeśli Twój smartfon:

• trzeszczy podczas rozmowy,
  • słabo lub w ogóle nie słychać rozmówcy,
  • podczas odtwarzania muzyki dźwięk jest zniekształcony,

oznacza to, że konieczna może być wymiana głośnika audio.

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Przygotujemy formularz oddania smartfonu do serwisu. Znajdą się w nim niezbędne do naprawy informacje jak opis usterki.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Ustalimy, co jest przyczyną uszkodzonego głośnika audio, a następnie zaproponujemy najkorzystniejszy sposób naprawy i optymalne koszty.

Wymiana głośnika audio iPhone 7 Plus

Naprawimy Twój głośnik lub w razie konieczności – wymienimy na nowy. Użyjemy nowoczesnych, bezpiecznych dla Twojego smartfona narzędzi.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Wymiana głośnika audio w iPhone 7 Plus nie zajmie nam więcej niż 60 minut. Przed wydaniem urządzenia sprawdzamy jego niezawodność, a Ty odbierając je od nas otrzymujesz poserwisową gwarancję.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus wymiana głośnika audio

Jeśli zauważasz jakiekolwiek problemy z głośnikiem audio w Twoim iPhone 7 Plus, nie zwlekaj z oddaniem smartfona do iHospital. Przyczyną uszkodzenia głośnika audio jest najczęściej kurz, wilgoć czy inne zanieczyszczenia dostające się do środka podczas codziennego użytkowania. Na szczęście, jesteśmy specjalistami od naprawy sprzętu Apple i wiemy, jak zadbać o głośnik Twojego smartfona! Możesz skorzystać z naszych usług, gdziekolwiek mieszkasz, zamawiając bezpłatnego kuriera lub przekazując telefon osobiście do jednego z naszych serwisów. Nasze punkty serwisowe znajdują się w czterech miejscowościach: Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Krakowie. Przyjdź do nas - naprawimy Twój telefon szybko i profesjonalnie.

Wymiana głośnika audio iPhone 7 Plus to koszt 229 zł w cenie promocyjnej. Na naszej stronie naprawa iPhone znajdziesz aktualny cennik oferowanych przez nas usług.

W naszym serwisie przywrócimy pełną sprawność Twojego głośnika audio nie więcej niż w 60 minut.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy i umów się na spotkanie w wybranym serwisie. Możesz skorzystać także z usługi naprawy wysyłkowej, zamawiając na naszej stronie bezpłatnego kuriera, lub nadać przesyłkę w Paczkomacie.

Oferujemy usługi serwisowe Apple w czterech lokalizacjach: Poznań, Katowice, Gdańsk, Kraków.  Jeśli w Twoim iPhone 7 Plus nie działa wibracja, odwiedź nasz serwis w wybranym mieście.

Zajmujemy się naprawą i serwisowaniem iPhone, iPad, MacBook, iMac. Naprawiamy niemal wszystko z logo jabłka.

Działamy rzetelnie, profesjonalnie i z pasją. Mamy doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt, dzięki czemu realizujemy wszystkie usługi sprawnie, skutecznie i solidnie.