Naprawa Mac

Mac

Naprawa MacBook, iMac, Mac Pro

MacBook, Macbook Air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac, Mac Pro – to cała gama komputerów Apple, które trafiają do naszych serwisów. Najczęstsze naprawy jakie wykonujemy to:

  • Wymiana baterii
  • Wymiana matrycy skrzydła LCD
  • Wymiana taśmy dysku twardego
  • Montaż dysku SSD
  • Rozbudowa pamięci RAM
  • Wymiana TouchPad
  • Wymiana klawiatury

W trakcie przyjęcia Jabłka do serwisu otrzymasz formularz przyjęcia. Każde serwisowane urządzenie otrzymuje swój numer naprawy. Jabłko jest dokładnie fotografowane na etapie przyjęcia, diagnozowania i naprawy.

Powiedzmy sobie szczerze – żaden sprzęt elektroniczny nie jest niezniszczalny. Mimo że komputery Apple należą do niedoścignionych i są wybierane przez osoby pragnące korzystać z najwyższej jakości sprzętu, również im zdarzają się usterki, które wymagają wizyty w serwisie. W iHospital zajmujemy się naprawą wszystkich komputerów Apple – MacBook, Macbook Air, MacBook Pro, Mac Mini, iMac oraz Mac Pro. Naprawa Mac w naszym serwisie to gwarancja szybkości, profesjonalizmu i atrakcyjnej ceny!

Wybierz swój serwis Apple

TWÓJ SERWIS APPLE

Jesteśmy miłośnikami urządzeń Apple, którzy łączą życiową pasję z pracą. Fascynuje nasz nawet najdrobniejszy szczegół i w trakcie naszej kariery zawodowej rozebraliśmy na części już niejednego Maca. Naprawa Mac rozpoczyna się profesjonalną diagnozą i wyceną pracy. Po akceptacji ze strony klienta przystępujemy do wymiany baterii, matrycy skrzydła LCD, taśmy dysku twardego, TouchPada lub klawiatury, a w razie potrzeby zajmujemy się również bardziej skomplikowanymi naprawami.

Pierwsza pomoc dla twojego Jabłka

Komputer jest w obecnych czasach sprzętem bardzo ważnym, który wykorzystujemy nie tylko w celach rozrywkowych, lecz przede wszystkim zarobkowych. Naprawa Mac w iHospital przebiega niezwykle szybko – zależy nam na tym, by ograniczyć twoją rozłąkę z Jabłkiem do koniecznego minimum. Nasz serwis pogwarancyjny znajdziesz w czterech polskich miastach – Poznaniu, Krakowie, Katowicach oraz Gdańsku. Przyjdź do nas, jeśli zależy ci na szybkiej, profesjonalnej i skutecznej naprawie Maca!