Naprawa tylnej kamery iPhone

Zdjęcia, jakie robi Twój iPhone są gorszej jakości niż wcześniej? A może kamera w ogóle nie generuje obrazu? Naprawa tylnego aparatu w iPhone to sposób na problemy z wykonywaniem zdjęć. W iHospital wykonamy ją od ręki i w atrakcyjnej cenie już od 99 złotych! Wystarczy, że przyjdziesz do jednego z naszych punktów, a my kompleksowo i profesjonalnie zajmiemy się Twoim urządzeniem. Naprawa tylnej kamery w iPhone wykonana przy użyciu specjalistycznych narzędzi sprawi, że znów będziesz upamiętniać wyjątkowe chwile na wysokiej jakości filmach i zdjęciach! Odwiedź:

  • Poznań,
  • Gdańsk,
  • Kraków,
  • Katowice

spotkaj się z nami i wróć do domu z Jabłkiem, które będzie sprawne, jak nowy model. Nasz serwis Apple sprawi, że w mgnieniu oka przekonasz się, jak wiele może zmienić szybka, ale profesjonalna naprawa lub wymiana tylnego aparatu w iPhone!

Chcesz szybko naprawić tylny aparat w iPhonie? Umów się!

Doskonale wiemy, jak niewiele potrzeba, by smartfon uległ uszkodzeniu, dlatego z pasją i radością, że możemy Ci pomóc, wykonamy naprawę i wymianę tylnego aparatu. Jeśli zależy Ci, aby naprawa lub wymiana tylnej kamery w iPhone została wykonana jak najszybciej, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza online i umów się na wybrany dzień. Czekamy na Ciebie!

Nasz serwis iPhone wykonuje naprawy dla następujących modeli:

Model Czas naprawy Cena naprawy iPhone Cena promocyjna iPhone
iPhone X 1 dzień roboczy 1099zł 500zł
iPhone 8 Do ustalenia telefonicznie 499zł 399zł
iPhone 8 Plus Do ustalenia telefonicznie 549zł 449zł
iPhone 7 Do ustalenia telefonicznie 349zł 299zł
iPhone 7 Plus Do ustalenia telefonicznie 650zł 599zł
iPhone 6 60 minut 300zł 200zł
iPhone 6 Plus 60 minut 300zł 200zł
iPhone 6s 60 minut 350zł 250zł
iPhone 6s Plus Do ustalenia telefonicznie 450zł 349zł
iPhone SE 60 minut 350zł 299zł
iPhone 5/5c 60 minut 350zł 159zł
iPhone 5s 60 minut 350zł 159zł
iPhone 4/4s 60 minut 149zł 99zł

Jak może mi pomóc naprawa tylnego aparatu w iPhone?

Przede wszystkim skutecznie. Jeśli uszkodzenie nie jest poważne lub uległa mu tylko szybka, wystarczy naprawa tylnego aparatu iPhone, jeśli usterka jest poważna, konieczna będzie wymiana tylnej kamery w Twoim iPhone. Niezależnie od stopnia uszkodzenia, realizowana przez nas naprawa pozwoli Ci zapomnieć o:

  • rozmazanych, niewyraźnych, zamglonych zdjęciach,
  • problemach z ostrzeniem,
  • widocznych plamkach na zdjęciach,
  • braku możliwości robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Zatem, jeśli aparat w Twoim smartfonie uległ uszkodzeniu mechanicznemu, dostała się do niego wilgoć lub zanieczyszczenia - mamy na to sposób. Wykonamy dla Ciebie naprawę lub wymianę tylnego aparatu w iPhone, a na usługę udzielimy gwarancji.