Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro Display Repair

Cena standardowa: 2099 zł

Ekran Twojego Jabłka jest czarny? A może przestał reagować na dotyk? Zgłoś się do naszego serwisu – wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro to najlepszy sposób, by przywrócić urządzeniu idealny stan techniczny. Wykonamy dokładną diagnozę Twojego smartfona, by nie pominąć żadnej usterki. Dzięki temu masz pewność, że wrócisz do domu ze sprawnym urządzeniem i więcej nie zobaczysz na ekranie zaciemnionego obrazu, kolorowych pasków ani migotania.

Odwiedź nasz serwis Apple w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Katowicach lub Gdańsku. Nie możesz przyjść do iHospital osobiście? Skorzystaj z bezpłatnej wysyłki sprzętu i odzyskaj pełną funkcjonalność iPhone`a bez wychodzenia z domu! Doskonale rozumiemy, jak ważny jest stały dostęp do smartfona, dlatego naprawimy Twój sprzęt ekspresowo i w atrakcyjnej cenie. Oddaj Jabłko w ręce naszych specjalistów i zapomnij o niesprawnym wyświetlaczu.

Serwis iPhone 13 Pro w pięciu miastach w Polsce

Jeśli uszkodzony wyświetlacz uniemożliwia Ci korzystanie z iPhone`a 13 Pro, umów się na wizytę w naszym serwisie lub zadzwoń i skorzystaj z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej. Wymiana ekranu wymaga precyzji i doświadczenia, dlatego warto wybrać pomoc profesjonalistów.

MARCIN, ADAM i DAWID. TWOJA WIARA OD APPLE.

Na serwisie iPhone 13 Pro znamy się najlepiej - jesteśmy najchętniej polecanym serwisem w Poznaniu! Znajdziecie nas na Polance i Jeżycach.

KUBA. PRAWDZIWY SPECJALYSTA OD APPLE

Żadna dzielnica Warszawy nie chwyta za serce tak jak zielony Żoliborz. Dlatego serwisujemy Apple właśnie tutaj, oferując Wam naprawę iPhone 13 Pro od ręki w super cenach.

FB | Insta | Twitter | Google Maps | in

JONASZ & MATEUSZ. DOBRZE GODOJĄ I NAPRAWIAJĄ.

Masz problem ze swoim iPhone 13 Pro? W naszym serwisie Apple w Katowicach zrobimy wszystko, aby Twój iSprzęt był "jak nowy". Jesteśmy dokładni, efektywni i uczciwi.

SERWISUJE APPLE PO KRÓLEWSKU

W Krakowie serwisujemy iPhone 13 Pro w iście królewski sposób na ul. Topolowej 8. Każdy iPhone, iPad, MacBook zasługuję na opiekę godną monarchy, którą mu zapewnimy.

PIOTR. KAPITAN SERWISU NA POMORZU

Jeśli Twój iPhone 13 Pro potrzebuje skutecznego serwisu, koniecznie odwiedź nas przy ul. Grunwaldzkiej 99/101. Oferujemy najlepszą obsługę w Gdańsku.

Serwis iPhone 13 Pro – szybka i skuteczna wymiana ekranu

Wymiana uszkodzonego lub wylanego ekranu w iPhonie 13 Pro to najskuteczniejszy sposób, by uniknąć poważniejszych usterek Jabłka. Zadbamy o jego bezpieczeństwo i przywrócimy mu pełną sprawność. Sprawdź, jak wygląda naprawa w naszym serwisie.

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

Po przyjęciu iPhone`a do serwisu wypełnimy formularz, w którym znajdziesz szacunkowy czas i koszt naprawy oraz wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia. Możesz oddać Jabłko do naprawy osobiście lub wysłać je do nas kurierem.

Oddanie iPhone 13 Pro do naprawy

Podczas diagnozy sprawdzimy, czy uszkodzony wyświetlacz nie spowodował innych usterek iPhone`a. Następnie ustalimy z Tobą wszystkie szczegóły i zaproponujemy Ci najkorzystniejszy plan naprawy.

Naprawa iPhone 13 Pro

Wymienimy wyświetlacz w Twoim iPhonie na nowy. Nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo – korzystamy tylko ze sprawdzonych narzędzi.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Zanim zaprosimy Cię po odbiór urządzenia, przetestujemy je w laboratorium. Dzięki temu masz pewność, że wyjdziesz od nas ze sprawnym iPhonem.

Testowanie i wydanie iPhone 13 Pro

Wymiana ekranu iPhone 13 Pro

Jeśli w Twoim smartfonie zauważasz problem z wyświetlaczem, konieczna może być wymiana ekranu iPhone 13 Pro. W naszym serwisie Apple oferujemy usługę naprawy i wymiany wyświetlacza. Doświadczeni technicy przeprowadzą dokładną diagnozę Twojego urządzenia i omówią z Tobą szczegóły dotyczące naprawy ekranu. Wymiana wyświetlacza w iPhonie 13 Pro wymaga precyzji, specjalistycznej wiedzy i użycia odpowiednich narzędzi, bezpiecznych dla Twojego urządzenia. W iHospital posiadamy wszystkie niezbędne środki, aby przeprowadzić tę naprawę, a dodatkowo oferujemy gwarancję na nasze usługi. Po wymianie ekranu w iPhone 13 Pro będziesz mógł cieszyć się pełnym komfortem korzystania z urządzenia.

Wymiana wyświetlacza iPhone 13 Pro w iHospital

Wymiana ekranu w iPhone 13 Pro to zadanie wymagające dużej wiedzy i doświadczenia, dlatego warto zaufać profesjonalistom. W naszym serwisie zajmiemy się Twoim Jabłkiem, a Ty zapomnisz o problemach z ekranem, takich jak smugi, uszkodzone piksele czy trudności z funkcją dotykową. Dbamy o bezpieczeństwo Twojego urządzenia, a po naprawie zapewniamy pełen komfort korzystania ze smartfona. Możesz odwiedzić jedną z naszych lokalizacji: w Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Gdańsku. Jeśli nie masz możliwości przyjść do nas osobiście, możesz skorzystać z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej. W naszym serwisie oferujemy także inne usługi, takie jak wymiana szybki iPhone 13 Pro lub wymiana baterii iPhone 13 Pro. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Zgłoś się do nas, jeśli iPhone nie wyświetla prawidłowo obrazu, ma widoczne defekty lub nie reaguje na dotyk.

Podamy Ci dokładną cenę usługi przed rozpoczęciem naprawy.

Zadzwoń do nas, by poznać wszystkie szczegóły.

Odwiedź serwis lub wyślij do nas iPhone`a kurierem.

Pracujemy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Mieszkasz w innym mieście? Skorzystaj z naprawy wysyłkowej.

Jako pasjonaci sprzętu Apple nie akceptujemy półśrodków. Korzystamy z najlepszych narzędzi, dbamy o precyzję i angażujemy się w każdą naprawę w 100 procentach.

Nasz serwis to naprawa iPhone, a także innych urządzeń Apple: MacBooków, iPadów i Apple Watchy. Pomożemy Ci rozwiązać każdy problem.