Naprawa iPhone 8 Plus

Wymiana głośnika audio iPhone 8 Plus

Wymiana głośnika audio iPhone 8 Plus powinna odbyć się, gdy poziom jakości głośnika spada. Jeżeli nie słyszysz zbyt dobrze rozmówcy, nie można bardziej pogłośnić dźwięków lub gdy inni źle słyszą Ciebie – pomyśl o naprawie głośnika. Zazwyczaj zła jakość głośnika wiąże się z upadkiem telefonu lub z jego zabrudzeniem. Jeżeli Twój iPhone 8 wymaga naprawy zgłoś się do iHospital – najlepszego serwisu Apple w Polsce.

Siedziby stacjonarne znajdziesz w takich miastach, jak Katowice, Poznań, Kraków i Gdańsk. Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, a nie masz możliwości pojawienia się osobiście, to wyślij do nas część wymagającą naprawy. Usługa wymiany głośnika audio w iPhone 8 Plus kosztuje u nas 229 złotych i zajmuje nam około godziny.

Napraw z nami swój głośnik audio w iPhone 8 Plus

Zobacz, jak przebiega wymiana głośnika audio w iPhone 8 Plus

Naprawa iPhone nie zabiera nam dużo czasu, jednak wymaga dużej dozy doświadczenia i precyzji. Podczas napraw używamy tylko wysokiej jakości komponentów, na które dodatkowo otrzymasz gwarancję.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Oddając iPhone osobiście, dostaniesz od nas formularz, na którym będą informacje o czasie naprawy, cenie, uszkodzeniach oraz podjętych krokach naprawy.

Oddanie iPhone 8 Plus do naprawy

Nasz serwis Apple gwarantuje darmową diagnozę, którą uzyska każdy zainteresowany. Jeżeli jesteś zdecydowany na nasze usługi, to dokładnie je omawiamy, wskazując źródło problemu.

Wymiana głośnika audio iPhone 8 Plus

Sama wymiana głośnika audio iPhone 8 Plus zajmuje nam 60 minut. Zdarza się, że napotkamy dodatkowe usterki, które w trakcie konsultujemy razem z Tobą.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Po wymianie lub naprawie oddajemy telefon właścicielowi, który w naszej obecności go testuje. Sprawdzamy głośność i dźwięk, a na usługę dostajesz gwarancję.

Testowanie i wydanie iPhone 8 Plus

Wymień swój głośnik audio w iPhone 8 Plus już dziś!

Jeżeli zdajesz sobie sprawę z tego, że głośnik w Twoim telefonie szwankuje, to nie czekaj i udaj się do serwisu. W iHospital pracują sami profesjonaliści, którzy naprawdę dołożą wszelkich starań, abyś był zadowolony z usług. Lata doświadczeń sprawiły, że nie boimy się wyzwań, gdyż wszystko co związane z marką Apple przeszło przez nasze ręce.

W czasie rozmów telefonicznych jakość słyszalności jest zła? Denerwujesz się, że nie możesz być pełni zadowolony ze swojego iPhona? Zgłoś się do iHospital jak najszybciej!

Wymiana głośnika audio w iPhone 8 Plus kosztuje 229 złotych.

Zazwyczaj zajmuje nam to 60 minut, chyba że telefon wymaga dodatkowego serwisowania.

To bardzo proste. Odwiedź nasz salon w jednym z miast albo przyślij swój telefon kurierem lub paczkomatem.

Działamy na terenie 4 miast, nasze serwisy znajdziesz w Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Gdańsku.

Przez nasze ręce przewinęło się tysiące urządzeń Apple. Ta firma nie ma przed nami tajemnic, bo znamy ją od podszewki. Ponadto zawsze realizujemy usługi na czas i jesteśmy w stanie naprawić nawet najbardziej wymagającą rzecz.

Naprawisz u nas każda usterkę związaną z iPhonem: wymienisz głośnik, naprawisz pękniętą szybkę, naprawisz przyciski czy wymienisz kamerkę. Oprócz tego naprawiamy iPady, MacBooki czy Apple Watche.