iPhone 14 Plus naprawa

Nic tak nie boli jak upadek iSprzętu z dużej wysokości. Tym bardziej jeśli jego efektem jest pęknięte szkło iPhone 14 Plus, uszkodzenie aparatu, albo niedziałający ekran. Ale po to jesteśmy my - profesjonalny serwis Apple iHospital. Zdejmiemy z Ciebie ten problem, już nie musisz sie nim martwić. Od lat zajmujemy się przywracaniem Waszych urządzeń z Jabłkiem do całkowitej sprawności, jednocześnie doprowadzając ich wygląd do stanu pierwotnej doskonałości. Dlaczego tak nam na tym zależy? Bo też kochamy Apple

Jeśli naprawa iPhone 14 Plus to tylko w miejscu, któremu możesz zaufać. Żeby się przekonać sprawdź opinie naszych Klientów, które są dla nas niezwykle cenne. Bo naprawiamy Apple już od ponad 10 lat, a nasi pracownicy to zajawkowicze i pasjonaci, dla których nie ma tajemnic.

Czytaj dalej

Dlatego naprawa iPhone będzie szybka i efektywna. Możesz oddać swój iSprzęt w pięciu miastach: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku lub Warszawie, w każdym z nich mamy swoją siedzibę. Jeśli jednak mieszkasz zbyt daleko, mamy dla Ciebie opcję darmowej dostawy. Wypełnij formularz, a my zajmiemy się resztą. 

W jaki sposób oddać sprzęt do naszego serwisu?

  • Upewnij się jaka usterka dotyczy Twojego iPhone 14 Plus.
  • W cenniku poniżej wyszukaj naprawę, która będzie jej odpowiadała.
  • Wybierz serwis iHospital, w którym chcesz oddać swoje urządzenie.
  • Umów się na naprawę lub zamów darmowego kuriera.

Poznaj szczegóły naprawy

iPhone 14 Plus - odszukaj swój problem z Jabłkiem

Problem z iPhone 14 Plus Oferowana naprawa iPhone 14 Plus Czas naprawy Cena naprawy Cena promocyjna
Zbita szybka w iPhone 14 Plus Wymiana zbitej szybki iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 1 699zł 1 149zł
Wylany, czarny ekran iPhone 14 Plus Wymiana ekranu + zbitej szybki iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 2 349zł 2 199zł
iPhone 14 Plus słaba bateria, problemy z baterią Wymiana baterii iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 469zł 369zł
Pęknięte tylne szkło iPhone 14 Plus Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 1 099zł 799zł
iPhone 14 Plus pęknięte szkło w aparacie Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 449-699zł 349-599zł
iPhone 14 Plus kamera tylna nie działa, obraz jest zamazany Naprawa kamery tył iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 1 049zł 899zł
iPhone 14 Plus nie słychać rozmówcy Naprawa głośnika rozmów iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 439zł 339zł
iPhone 14 Plus problem z ładowaniem Naprawa złącza ładowania iPhone 14 Plus Do ustalenia telefonicznie 469zł 369zł

Odszukaj swój problem z Jabłkiem

Cennik naprawy iPhone 14 Pro na skróty

Naprawa: Wymiana zbitej szybki iPhone 14 Plus
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  1 699 zł
Cena po promocji: 1 149 zł 
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana zbitej szybki + ekranu, dotyku iPhone 14 Plus
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena: 2 349 zł
Cena po promocji: 2 199 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Wymiana baterii iPhone 14 Plus
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  469 zł
Cena po promocji: 369 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

 

Naprawa: Wymiana szkła tylnej obudowy iPhone 14 Plus
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  1 099 zł
Cena po promocji: 799 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

 

Naprawa: Naprawa kamery tył iPhone 14 Plus
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  1 049 zł
Cena po promocji: 899 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Naprawa głośnika rozmów iPhone 14 Plus
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena: 439 zł 
Cena po promocji: 339 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

Naprawa: Naprawa złącza ładowania iPhone 14 Plus
Czas: do ustalenia telefonicznie
Cena:  469 zł
Cena po promocji: 369 zł
W cenie: diagnoza, usługa, część oraz gwarancja.

>Zamawiam naprawę<

 

Wybierz swój serwis Apple

Naprawa iPhone 14 Plus w pięciu miastach w Polsce

Wymiana tylnej szybki, naprawa głośnika, zepsuty aparat w iPhone 14 Plus? Bez względu na usterkę już dziś umów się na wizytę w naszym profesjonalnym serwisie Apple. Dzięki nam Twoje Jabłko odzyska pełną sprawność i fantastyczny wygląd. Dodatkowo możesz liczyć na porady dotyczące użytkowania iPhone’a, aby cieszył Cię swoją sprawnością jeszcze bardzo długo. Umów się na naprawę w jednym z pięciu miast: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Warszawie lub Gdańsku. Zawsze możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej, jeśli wizyta w serwisie jest niemożliwa z powodu odległości. Wybór serwisu Twojego Jabłka w iHospital to pewność, że naprawa iPhone 14 Pro Max będzie profesjonalna i sprawna. 

Za co kochają nas klienci

Oceny z Google i Facebooka
Odpowiedzialność

"Fachowa i miła obsługa. Wizyta z nastawieniem na wymianę taśmy okazała się jej tylko ponownym przymocowaniu po poluzowaniu. Szybka naprawa, a iPhone znowu w pełni sprawny. Mogę zdecydowanie polecić."

 Jakub M. 

Profesjonalne podejście

"Niestety musiałem zawitać jakiś czas temu z mała awaria w telefonie. Polecam ze względu na miłą atmosferę, naprawdę dobre ceny i fajne podejście do klienta. Jeżeli niestety będę musiał znowu naprawiać coś od Appla to napewno wybiorę się tutaj"

Marcin

Czas naprawy
"Jestem bardzo zadowolony. W konkurencyjnym serwisie powiedziano, że naprawa jest nieopłacalna. iHospital naprawił telefon, taniej niż konkurencja prz okazji poprawiając parę niedoróbek z poprzednich napraw (konkurencji). Szybko, dobrze, tanio."

Adam S.

FAQ

Spotkasz nas w pięciu miastach: Poznaniu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Jeśli jednak odległość do każdego z nich jest zbyt duża i przez to naprawa iPhone utrudniona, możesz skorzystać z bezpłatnego kuriera.

Najlepiej jeśli odwiedzisz nas w którymś z punktów (gdy umówisz się wcześniej na naprawę wysyłając maila, wypełniając formularz kontaktowy lub kontaktując się telefonicznie Twoja naprawa przebiegnie jeszcze sprawniej). Nie martw się jednak jeżeli dzieli Cię od nas zbyt duża odległość. Zamów bezpłatnego kuriera, a Twój zepsuty iPhone 14 Plus bezpiecznie trafi w nasze ręce.

Zdecydowanie największą częścią naszej pracy jest naprawa iPhone. Ale taką samą wiedzę i doświadczenie posiadamy w naprawie iPad’ów, MacBooków i Apple Watch’y. Jeśli potrzebna jest wymiana wyświetlacza iPad, wymiana klawiatury MacBook, wymiana szybki Apple Watch lub jakakolwiek inna naprawa, sprawnie zajmiemy się serwisem. Przed wizytą sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami, zawsze chętnie pomożemy.

Naprawiamy urządzenia Apple od ponad 10 lat. Nasi pracownicy to prawdziwi zajawkowicze i pasjonaci, nie ma przed nimi tajemnic jeśli chodzi o urządzenia z logo Jabłka. Najbardziej jednak cenimy zdanie naszych Klientów, sprawdź opinie na temat naszej pracy i przekonaj się, że możesz nam zaufać, bo będzie to bezpieczna naprawa iPhone 14 Plus.