Naprawa iPhone 7 Plus

Naprawa tylnej kamery iPhone 7 Plus

Jeśli jakość zdjęć robionych Twoim smartfonem znacznie się pogorszyła (lub w ogóle nie możesz ich robić), możliwe, że czeka Cię wymiana tylnego aparatu iPhone 7 Plus. Zapraszamy do iHospital - nasz pogwarancyjny serwis Apple wykona staranną diagnozę telefonu, a następnie zaproponuje Ci optymalny sposób naprawy - pod względem czasu, sposobu i kosztu. Działamy stacjonarnie w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku. Oferujemy także opcję naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem na terenie Polski.

Kiedy niezbędna jest wymiana tylnego aparatu iPhone 7 Plus?

• Zdjęcia są niewyraźne, zamazane, zamglone lub z plamkami.
  • Aparat ma problem z ostrzeniem obrazu.
  • Nie masz możliwości robienia zdjęć i nagrywania filmów.

Umów się na wizytę w iHospital - a przywrócimy Ci opcję robienia doskonałej jakości zdjęć i nagrywania filmów.

Umów się na wizytę do iHospital

Jak wygląda proces?

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Po odebraniu smartfona uzupełnimy formularz serwisowy, w którym m.in. opiszemy usterkę oraz przewidywalny czas i koszt wymiany naprawy.

Oddanie iPhone 7 Plus do naprawy

Starannie zdiagnozujemy Twój smartfon, a następnie wybierzemy najlepszy sposób rozwiązania problemu. Przystąpimy do naprawy po zaakceptowaniu przez Ciebie jej sposobu, czasu i kosztu.

Naprawa wibracji iPhone 7 Plus

Wymienimy aparat na nowy, korzystając przy tym z nowoczesnych, bezpiecznych dla smartfona narzędzi i najwyższej klasy części. Zwykle zajmuje nam to nie więcej niż 60 minut.

Naprawa wibracji iPhone 7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Na zakończenie ponownie przetestujemy sprawność działania aparatu i kamery w Twoim smartfonie. Poinformujemy Cię, kiedy naprawa iPhone dobiegnie końca. Otrzymasz również gwarancję na wykonaną usługę.

Testowanie i wydanie iPhone 7 Plus

Tylny aparat iPhone 7 Plus - wymiana w iHospital

iPhone 7 Plus wyróżnia się znakomitym aparatem robiącym wysokiej jakości zdjęcia. Kiedy zauważasz, że wykonane przez Ciebie zdjęcia są rozmyte, mają widoczne plamki lub kamera nie działa w ogóle, umów się na wizytę do naszego serwisu. Przeprowadzimy rzetelną diagnozę, a następnie starannie wymienimy cały aparat na nowy.

Rezerwacja wizyty jest niezwykle łatwa, wystarczy, że do nas zadzwonisz, wyślesz maila lub wypełnisz formularz na stronie i wybierzesz pasujący Ci termin. Naprawa kamery zwykle zajmuje nam jeden dzień roboczy, ale o szczegółach poinformujemy Cię po starannej diagnozie Twojego iPhone 7 Plus. U nas zawsze możesz liczyć na rzetelną naprawę, atrakcyjne ceny usług i kilkumiesięczną gwarancję na wymienione oryginalne części Apple. Do zobaczenia w iHospital!

Jeśli Twój iPhone 7 Plus robi niewyraźne zamazane, zamglone lub nieostre zdjęcia (albo kamera w ogóle nie działa), zapraszamy do iHospital.

Naprawa tylnego aparatu to w iHospital 449 zł w promocyjnej cenie.

O czasie wykonania naprawy poinformujemy Cię po starannej diagnozie iPhone 7 Plus. Zwykle zajmuje nam to ok. 60 minut.

Przynieś urządzenie do naszego serwisu osobiście, przekaż za pośrednictwem kuriera (bezpłatnie) lub nadaj przesyłkę w najbliższym Paczkomacie.

Mamy serwisy w Poznaniu (na Polance i Jeżycach), Krakowie, Gdańsku i Katowicach. Realizujemy również naprawę wysyłkową dla miłośników Jabłek w całej Polsce.

Jesteśmy dokładni i profesjonalnie podchodzimy do każdej naprawy – używamy tylko bezpiecznych narzędzi i oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję.

Kompleksowo usuwamy różne usterki Apple. Naprawiamy m.in. uszkodzone wyświetlacze, złącza ładowania, zepsuty dotyk czy wibrację w telefonie. Wymienimy również baterię, głośnik rozmów lub audio.