Wymiana układu Audio IC iPhone SE

iPhone SE Audio IC Repair

Twój telefon nie wydaje z siebie żadnych dźwięków? Możliwe, że jedynym rozwiązaniem problemu będzie naprawa Audio IC iPhone SE. Mamy złą i dobrą wiadomość. Zła jest taka, że to skomplikowana usterka, związana z płytą główną. Dobra, że w iHospital naprawimy ją skutecznie i profesjonalnie! Wybierz nasz serwis Apple w jednym z czterech miast: Gdańsk, Kraków, Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice.

Wymiana układu Audio IC iPhone SE w iHospital

Skąd wiedzieć, że niezbędna jest naprawa Audio IC iPhone?

• Nie działają głośnik i mikrofon,
  • nie możesz włączyć dyktafonu,
  • nie działa tryb głośnomówiący,
  • telefon długo się uruchamia lub zawiesza na logo Apple.

Kiedy zauważysz te objawy w telefonie, nie próbuj samodzielnie go naprawiać, by nie spowodować dalszych usterek. Zaplanuj wizytę w profesjonalnym serwisie Apple i oddaj telefon w ręce profesjonalistów.

Superbohaterowie od naprawy Apple

Zwą nas superbohaterami od naprawy zepsutych sprzętów Apple. Tak naprawdę rzetelna i kompleksowa naprawa iPhone to zasługa naszego wieloletniego doświadczenia z najbardziej złożonymi usterkami Apple. Jedną z nich jest właśnie problem z Audio IC. Zaufaj nam, a skutecznie rozwiążemy problem z urządzeniem.

22000
20000

Sprawdź, jak wygląda naprawa Audio IC iPhone SE w iHospital

Naprawa iPhone i jego usterek na płycie głównej to skomplikowany proces. W iHospital wiemy, jak ostrożnie obchodzić się ze sprzętem Apple, dlatego podczas naprawy korzystamy z bezpiecznych narzędzi oraz wymieniamy w nim części na sprawdzone komponenty.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Pierwszym krokiem jest oddanie urządzenia do naszego serwisu, w którym przygotujemy formularz serwisowy, a w nim opis usterki oraz szacunkowy termin i koszt naprawy iPhone SE

Oddanie iPhone SE do naprawy

Zabierzemy sprzęt do naszego laboratorium Apple, gdzie upewnimy się, co jest rzeczywistą przyczyną problemu i czy potrzebna jest naprawa Audio IC iPhone SE. Cena również ma znaczenie dla wielbicieli Jabłek, dlatego wybierzemy optymalny kosztowo, a zarazem najbardziej skuteczny plan usunięcia usterki.

Naprawa iPhone SE

Naprawy związane z działaniem na płycie głównej to skomplikowane procesy, wymagające wizyty w naszym laboratorium i poddania urządzenia specjalistycznym testom. Rozwiązanie problemu może potrwać 7-14 dni, aż upewnimy się, że iPhone SE działa sprawnie.

Naprawa iPhone SE

Testowanie i wydanie iPhone SE

Kiedy naprawa Audio IC iPhone SE dobiegnie końca, ponownie przetestujemy Twoje urządzenie, by oddać Ci je w pełni sprawne. Zapewniamy także kilkumiesięczną gwarancję na wymienione części, więc w razie problemów zawsze będziesz mógł się z nami skontaktować.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Naprawa układu Audio IC iPhone SE

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w naprawie nawet najbardziej skomplikowanych usterek Apple. Dzięki temu zarówno naprawa Audio IC iPhone SE, jak i innych usterek w iHospital zawsze przebiega profesjonalnie i kompleksowo. Używamy do niej bezpiecznych narzędzi oraz sprawdzonych komponentów Apple.