Wymiana modułu GSM (Baseband) iPhone SE

iPhone SE GSM (Baseband) Repair

Kiedy potrzebna jest wymiana Basebandu iPhone SE?
Gdy Twój telefon:

• nieustannie zawiadamia o braku zasięgu,
  • nie wykrywa karty,
  • uniemożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń głosowych i tekstowych,
  • nie pozwala na korzystanie z Internetu mimo dostępnego pakietu operatora.

Zgłoś się do profesjonalnego serwisu iHospital, w którym doświadczeni specjaliści skutecznie naprawią problem, a Ty ponownie będziesz mógł swobodnie wykonywać połączenia głosowe i wysyłać wiadomości SMS i MMS.

Naprawa Basebandu iPhone SE? Pomożemy!

Odwiedź nasz serwis Apple w Gdańsku, Krakowie, Katowicach lub Poznaniu (tutaj mamy aż 2 punkty - na Polance i Jeżycach) lub skorzystaj z opcji naprawy wysyłkowej. Naprawa modułu GSM iPhone SE odbywa się u nas przy użyciu sprawdzonych i bezpiecznych dla telefonu narzędzi. Wymieniamy części na oryginalne komponenty Apple, na które otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję.

Wizyta u nas to same plusy!

Naprawa iPhone SE to ogromne wyzwanie, szczególnie jeśli chodzi o uszkodzony moduł GSM. To złożona usterka, jednak w iHospital naprawiamy ją rzetelnie i profesjonalnie. Już dziś zaplanuj wizytę w jednym z naszych 5 punktów serwisowych Apple.

22000
20000

Chcesz wiedzieć, jak wymieniamy Baseband iPhone SE w iHospital?

Wiemy, jak potrzebny może być iPhone do codziennej pracy i rozrywki. Jednak wymiana GSM iPhone SE to złożona czynność związana z płytą główną urządzenia, wymagająca doświadczenia serwisanta, precyzji i czasu. Naprawa iPhone może trwać 7-14, aż upewnimy się, że Twój telefon działa sprawnie.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Po oddaniu iPhone do naprawy, przygotujemy formularz serwisowy, w którym szczegółowo opiszemy usterkę oraz przewidywany czas i koszt naprawy.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Zabierzemy sprzęt do naszego laboratorium, gdzie zdiagnozujemy, co jest faktyczną przyczyną problemu braku wykrywania karty SIM. Następnie ustalimy najbardziej skuteczny (i optymalny cenowo) sposób naprawy usterki.

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone SE

Jeśli problem okaże się złożony, naprawa iPhone SE kontynuowana będzie w naszym laboratorium, w którym urządzenie przejdzie szczegółowe testy. Może to potrwać 7-14 dni – aż upewnimy się, że Twój telefon jest w pełni sprawny i może opuścić iHospital.

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone SE

Testowanie i wydanie iPhone SE

Na koniec ponownie przetestujemy Twoje urządzenie w naszym laboratorium i poinformujemy Cię, kiedy będzie gotowe do odbioru. Już w naszym serwisie sprawdzisz działanie naprawionego iPhone i wykonasz pierwszy telefon. Dodatkowo otrzymasz gwarancję na wymienione części i możesz liczyć na nasze wsparcie również po naprawie.

Testowanie i wydanie iPhone SE

Wymiana modułu GSM (Baseband) iPhone SE

Nie warto zwlekać, gdy konieczna jest wymiana modułu GSM iPhone SE. Brak możliwości odbierania i wykonywania połączeń (w tym alarmowych) jest uciążliwy. Zgłoś się do naszego serwisu, a profesjonalnie zajmiemy się naprawą, a Ty odzyskasz podstawowe funkcje telefonu. Zapewniamy kompleksowy serwis z dbałością o najmniejsze szczegóły. A to wszystko w przyjemnej atmosferze, na którą zawsze możesz liczyć dzięki naszym rzetelnym serwisantom.