iPhone SE Touch IC Repair

Kontroler dotyku Touch IC przypisany jest do płyty głównej. Jeśli zatem Twój telefon nie reaguje na dotyk, oddaj go w ręce profesjonalistów. Jest to skomplikowana usterka, wymagająca dużego doświadczenia serwisanta i specjalistycznych narzędzi do naprawy. Odwiedź nasz serwis Apple w Poznaniu na Jeżycach lub Polance, Katowicach, Gdańsku lub w Krakowie.

Bez obaw, wymienimy układ Touch IC iPhone SE

Jak rozpoznać, że niezbędna jest naprawa układu dotyku Touch IC iPhone SE?

• W telefonie nie działa dotyk lub reaguje on tylko w niektórych częściach ekranu.
  • Pojawia się migający pasek w górnej części ekranu.

Naprawa układu dotyku Touch IC iPhone SE to usterka uniemożliwiająca korzystanie z telefonu. Skutecznie naprawi ją wyłącznie profesjonalny serwis Apple. Zgłoś się do nas - specjalistów z iHospital, którzy wiedzą, jak bezpiecznie i skutecznie naprawić nawet najbardziej skomplikowane usterki Apple.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo. Oferujemy również usługę naprawy wysyłkowej z darmowym kurierem. Rozwiążemy problem, używając sprawdzonych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego iPhone. Otrzymasz od nas także gwarancję po naprawie.

22000
20000

Zobacz, jak naprawiamy układ dotyku Touch IC iPhone SE w iHospital

Zobacz, jak przebiega naprawa iPhone SE w każdym z naszych serwisów. Usterki związane z płytą główną wymagają zaawansowanych działań i testowania sprzętu w naszym laboratorium, dlatego proces naprawy może potrwać 7-14 dni roboczych.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Na początku przygotujemy protokół serwisowy niezbędny do dalszych działań. Opiszemy w nim m.in. usterkę oraz szacunkowy koszt i termin naprawy iPhone.

Oddanie iPhone SE do naprawy

Kolejno diagnozujemy urządzenie, określamy przyczynę uszkodzenia, a w przypadku, jeśli znajdziemy także inne usterki, podajemy, jaka – dla wymiany baterii w MacBooku Air oraz naprawy pozostałych usterek – będzie łączna cena.

Naprawimy problem związany z układem dotyku Touch IC iPhone SE. Jest to skomplikowana usterka, więc jej rozwiązanie może potrwać 7-14 dni. Urządzenie trafi do naszego laboratorium, w którym wykonamy specjalistyczną naprawę przy użyciu sprawdzonych narzędzi, bezpiecznych dla Twojego telefonu.

Naprawa układu dotyku Touch IC iPhone SE

Skomplikowane usterki, szczególnie te związane z płytą główną, wymagają profesjonalnej pomocy. Naprawa układu dotyku Touch IC iPhone SE to jedna z nich. Nie próbuj być fachowcem na własną rękę, gdyż samodzielna ingerencja może grozić kolejnymi uszkodzeniami urządzenia. Lepiej od razu zaplanuj wizytę w iHospital i oddaj Twoje ukochane Jabłko w ręce specjalistów, którzy naprawili już ponad 30 tysięcy sprzętów Apple.

Wymień baterię w MacBooku Air i korzystaj z urządzenia swobodnie

Męczy Cię już zbyt szybkie rozładowywanie się baterii, nagłe wyłączanie, kiedy wskaźnik naładowania baterii wskazuje 20%? A do tego puchnąca bateria, która może spowodować kolejne szkody. Nie ma na co czekać - zadbaj o swoje Jabłko i zdecyduj się na realizowaną dla MacBooka wymianę baterii. W ten sposób nie tylko odzyskasz komfort pracy w każdych warunkach, ale także przyczynisz się do lepszej żywotności urządzenia. Pamiętaj, że w iHospital zapewniamy nie tylko wymianę baterii w Macach, ale i kompleksowy serwis - wyjdziesz od nas z MacBookiem sprawnym, niczym nowy model! Sprawdź, jakie jeszcze naprawy realizujemy dla Maców.