Naprawa iPhone 8 / 8 Plus

Wymiana wyrwanego gniazda na płycie głównej iPhone 8./ 8 Plus

Szukasz profesjonalnego serwisu Apple, ponieważ potrzebna Ci wymiana wyrwanego gniazda ładowania na płycie głównej iPhone 8/8 Plus? Zapraszamy do nas, specjalistów z iHospital w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Krakowie, Katowicach i w Gdańsku. Nie narażaj sprzętu na dalsze komplikacje i już dziś oddaj go w nasze zdolne ręce.

Wyrwane gniazdo? Naprawimy je w iHospital!

Jako profesjonaliści od naprawy zepsutych sprzętów Apple zawodowo poradzimy sobie z problemem, jakim jest naprawa wyrwanego złącza iPhone 8/8 Plus. Bezpłatnie zdiagnozujemy Twój sprzęt przed oddaniem go do naszego serwisu. Do naprawy stosujemy wyłącznie bezpieczne narzędzia i oryginalne części, na które udzielamy gwarancję.

Odwiedź nasz serwis, czekamy w 4 miastach!

Nie ma nic prostszego niż umówienie się na wizytę w serwisie Apple. Wystarczy zgłosić się do nas mailowo lub telefonicznie w wybranym przez Ciebie terminie. Nie wiemy jak Ty, ale my już nie możemy doczekać się spotkania z Tobą i Twoim Jabłkiem.

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak naprawiamy gniazdo na płycie głównej iPhone 8/8 Plus w iHospital

Wiemy, jak trudno rozstać się z ukochanym sprzętem, używanym każdego dnia. Nie martw się, zrobimy co w naszej mocy, by możliwie szybko, a na pewno skutecznie naprawić gniazdo w iPhonie 8/8 Plus. Dzielimy proces na 4 kroki.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Przyjdź do nas, a na początku wypełnimy formularz serwisowy i uzgodnimy dalsze działanie.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Sprawdzimy iPhone 8/8 Plus, określając, jakiej uległ awarii i jak przeprowadzić leczenie w iHospital. Dowiesz się, jak długo potrwa i ile będzie kosztować naprawa iPhone.

Naprawa wyrwanego gniazda iPhone 8/8 Plus

W zależności od zdiagnozowania problemu – wymienimy wyrwane gniazdo iPhone 8/8 Plus lub naprawimy inne usterki. Kiedy Twój sprzęt trafi do naszego laboratorium na dodatkowe testy, może to potrwać 7-14 dni.

Naprawa wyrwanego gniazda iPhone 8/8 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Kiedy naprawa iPhone 8 dobiegnie końca, otrzymasz od nas informację o możliwości odbioru. Już w naszym serwisie przetestujesz sprzęt. Otrzymasz również 3 miesiące gwarancji, więc w razie ewentualnych problemów możesz liczyć na naszą pomoc.

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Naprawa wyrwanego gniazda na płycie głównej iPhone 8/8 Plus

Wszelkie usterki powiązane z płytą główną mogą być niebezpieczne dla Twojego iPhone. Nie warto zwlekać z naprawą, lecz od razu zgłosić się do rzetelnego serwisu Apple, w którym profesjonaliści zajmą się nim skutecznie. Zapewniamy znakomitą jakość usług na każdym etapie naprawy, korzystne ceny oraz bezpieczne narzędzia, oryginalne części i gwarancję. W przypadku problemów zawsze czekamy na Ciebie w naszych serwisach w 4 miastach w Polsce.