Wymiana układu WIFI i Bluetooth iPhone 8 / 8 Plus

Twój iPhone nie łapie sygnału WiFI? Jak funkcjonować w pracy lub w domu bez Internetu? Nie musisz się nad tym długo zastanawiać, jeśli oddasz sprzęt w nasze ręce! Możliwe, że konieczna jest wymiana układu WiFi i Bluetooth iPhone 8/8 Plus. Mamy aż 5 serwisów w 4 miastach: Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice, Kraków, Gdańsk. Jednak gdziekolwiek mieszkasz, możesz skorzystać z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej.

Przywrócimy WiFi w Twoim iPhonie

Nie masz WiFi i nie możesz nawiązywać połączeń przez Bluetooth? Wymiana układu WiFi i Bluetooth to dla nas codzienność w iHospital. Rzetelnie naprawimy Twój iPhone 8/8 Plus używając do tego sprawdzonych narzędzi i oryginalnych komponentów Apple. A na zakończenie naprawy, otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję

Problem z iPhone 8/8 Plus? Zapraszamy do iHospital!

Nie zastanawiaj się, lecz jak najszybciej zarezerwuj wizytę w jednym z naszych 5 serwisów. Możesz również wysłać nam telefon za pomocą bezpłatnej usługi kurierskiej. Profesjonalnie i kompleksowo rozwiążemy problem z Twoim iPhonem.

22000
20000

Sprawdź, jak wymieniamy układ WIFI i Bluetooth w iPhone 8 / 8 Plus w iHospital

Problem z WiFi w iPhone 8/8 Plus może wiązać się ze skomplikowaną usterką na płycie głównej, której naprawa wymaga nie tylko doświadczenia serwisanta, ale również specjalistycznych, bezpiecznych dla urządzenia narzędzi. Zapewniamy to wszystko w iHospital. Sprawdź, jak przebiega naprawa iPhone 8

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Po dostarczeniu iPhone do naszego serwisu Apple, spiszemy protokół naprawy. Znajdą się w nim m.in. takie informacje jak opis usterki oraz orientacyjny termin i koszt naprawy.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Zabierzemy sprzęt do naszego laboratorium i zbadamy, co jest przyczyną problemów z WiFi i Bluetooth w Twoim telefonie. Następnie wybierzemy najbardziej skuteczny i optymalny cenowo sposób rozwiązania usterki.

Wymiana układu WiFi i Bluetooth w iPhone 8/8 Plus

Naprawimy układ WiFi i Bluetooth lub inne usterki. Zwykle problem wymaga skomplikowanych działań płycie głównej, dlatego serwis może potrwać 7-14 dni. W tym czasie przeprowadzimy kompleksową naprawę i specjalistyczne testy urządzenia aż upewnimy się, że działa poprawnie.

Wymiana układu WiFi i Bluetooth w iPhone 8/8 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Przed oddaniem urządzenia, ponownie przeprowadzimy testy w laboratorium, by upewnić się, że oddamy Ci w pełni sprawne Jabłko. Co ważne, naprawa iPhone wiąże się również z otrzymaniem przez Ciebie kilkumiesięcznej gwarancji, więc w razie ewentualnych pytań w przyszłości, zawsze możesz na nas liczyć.

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Wymiana układu WiFi i Bluetooth iPhone 8 /8 Plus

Wyróżniamy się profesjonalnym serwisem urządzeń Apple. Wykonaliśmy już niejedną wymianę układu WiFi i Bluetooth w iPhone 8/8 Plus. Nasze sukcesy serwisowe są efektem wieloletniego doświadczenia w naprawie nawet najbardziej trudnych usterek Apple. Jednocześnie sami jesteśmy pasjonatami urządzeń z logo nadgryzionego Jabłka. Zaprzyjaźniliśmy się z nimi już dawno temu, więc znamy je od najmniejszej śrubki. A łącznie przekręciliśmy już ich niemal milion!