Naprawa iPhone 8 / 8 Plus

Wymiana układu podświetlenia iPhone 8 / 8 Plus

Twój ekran jest ciągle czarny? Nie możesz wyłączyć przez to budzika ani zobaczyć kto do Ciebie dzwoni? Wiele wskazuje na to, że potrzebna będzie wymiana układu podświetlania iPhone 8. Czas na zawsze pożegnać ten problem, a pomoże w tym wizyta w serwisie iHospital! Czekamy na Ciebie w Poznaniu (na Jeżycach lub Polance), Katowicach, Krakowie i Gdańsku.

Wymień układ podświetlania w iPhone 8/8 Plus w iHospital

Bez sprawnego układu podświetlania niełatwo jest korzystać z iPhone. Niestety, usterka związana z układem podświetlenia raczej nie ustąpi samodzielnie, lecz może tylko pogłębiać problemy. Umów się telefonicznie lub mailowo na wizytę w iHospital. Nasz serwis Apple to miejsce, gdzie skutecznie rozprawiamy się z usterkami, używając sprawdzonych narzędzi i oryginalnych części.

Już dziś umów się na naprawę w iHospital!

Poznaj nas, jesteśmy miłośnikami Jabłek, którzy kochają przywracać je do życia. Nieustannie poznajemy ich dobre i złe strony, dzięki czemu wiemy, jak skutecznie je poskładać.

22000
20000
Śróbek

Sprawdź, jak wymieniamy układ podświetlania iPhone 8/8 Plus w iHospital

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by naprawa Apple była skuteczna, a Twoje rozstanie z Jabłkiem nie przeciągało się w nieskończoność. Dzielą Cię od tego 4 kroki. Poznaj je.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Dzień dobry! Na powitanie wypełnimy protokół serwisowy oraz uzgodnimy informacje, niezbędne do wymiany układu podświetlania iPhone 8/8 Plus lub naprawy innych wykrytych usterek.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Naprawa iPhone 8 rozpocznie się od wykonania diagnozy. Sprawdzimy, czy konieczna jest wymiana podświetlania iPhone 8, czy też problem leży po innej stronie. Wycenimy koszt naprawy oraz określimy termin odbioru.

Naprawa przetwornicy podświetlenia

Wymienimy układ podświetlania lub naprawimy inne zdiagnozowane usterki w iPhonie. Ze względu na zaawansowany poziom usterki, sprzęt może trafić do naszego laboratorium, gdzie przejdzie szczegółowe testy, a naprawa potrwa 7-14 dni.

Naprawa przetwornicy podświetlenia

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Na koniec przekażemy naprawiony sprzęt oraz 3-miesięczną gwarancję. W przypadku ewentualnych problemów nadal będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie.

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Wymiana układu podświetlania iPhone 8/8 Plus

Niech Twój iPhone 8/8 Plus rozświetli się na nowo i zapewnia pełną funkcjonalność! Wymiana przetwornicy zasilania to usterka wymagająca do naprawy profesjonalnej ręki! Zapewnij Twojemu Jabłku doskonałą opiekę i oddaj je do sprawdzonego serwisu Apple. Jako fachowcy zawodowo zajmujemy się naprawą iPhone, używając bezpiecznych narzędzi oraz oryginalnych części, na które otrzymasz gwarancję.