Wymiana układu Audio IC iPhone 8 / 8 Plus

Twój telefon nie wydaje z siebie dźwięków? Możliwe, że konieczna będzie naprawa Audio IC iPhone 8/8 Plus. Diagnoza może brzmieć groźnie, gdyż to usterka związana z płytą główną. Jednak nie martw się - jako profesjonaliści od naprawy Apple, rozprawimy się z nią zawodowo. Czekamy na Ciebie w Gdańsku, Krakowie, Katowicach i w aż dwóch punktach w Poznaniu (na Jeżycach i Polance).

Naprawa Audio IC iPhone? Tylko w iHospital

Czy wiesz, że nasz serwis Apple to miejsce, w którym przekręciliśmy już niemal milion śrubek w sprzęcie z logo nadgryzionego Jabłka? Umów się na wizytę telefonicznie lub mailowo, a wykonamy kompleksowy i profesjonalny serwis Twojego iPhone.

Wymiana Audio IC iPhone jest konieczna, kiedy w Twoim iPhone:

• nie działają głośnik i mikrofon,
  • nie można włączyć dyktafonu,
  • nie działa tryb głośnomówiący,
  • iPhone uruchamia się nadzwyczaj długo,
  • proces uruchamiania telefonu zawiesza się na logo Apple.

W iHospital wiemy, jak skutecznie naprawiać usterki Apple, dlatego zgłoś się do nas i skorzystaj z usługi wymiany Audio IC w korzystnej cenie.

Skutecznie naprawiamy wszystkie sprzęty Apple

Nasza praca to nasza pasja. Uwielbiamy rozkładać Jabłka na części, naprawiliśmy już ponad 30 tysięcy urządzeń Apple. Zawsze działamy rzetelnie, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie naprawiać nawet najbardziej skomplikowane usterki Apple.

22000
20000

Chcesz wiedzieć, jak wygląda naprawa Audio IC iPhone 8/8 Plus?

Naprawa układu Audio IC iPhone to skomplikowana sprawa, którą warto powierzyć doświadczonym specjalistom. Skorzystaj z wygodnej opcji naprawy wysyłkowej lub przynieś urządzenie do jednego z naszych punktów iHospital, by odzyskać w pełni funkcjonalnego iPhone.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Wypełnimy formularz serwisowy, w którym m.in. opiszemy usterkę, przewidywany termin naprawy oraz orientacyjny koszt usługi.

Oddanie iPhone 8/8 Plus do naprawy

Szczegółowo zdiagnozujemy urządzenie w naszym laboratorium, by dowiedzieć się, co jest rzeczywistą przyczyną braku Audio w Twoim iPhonie. Następnie określimy, jak będzie wyglądać naprawa iPhone 8, by zakończyła się skutecznie, a jednocześnie optymalnie pod względem kosztów.

Naprawa iPhone 8/8 Plus

Jeśli usterka okaże się skomplikowana, Twój iPhone spędzi w iHospital 7-14 dni. W tym czasie przejdzie specjalistyczną naprawę i szczegółowe testy. Do naprawy używamy bezpiecznych dla urządzenia narzędzi i oryginalnych komponentów, na które otrzymasz kilkumiesięczną gwarancję.

Naprawa iPhone 8/8 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Po naprawie w laboratorium, ponownie przetestujemy Twoje urządzenie, by oddać Ci w pełni sprawne Jabłko. Poinformujemy Cię, kiedy Twój naprawiony iPhone będzie gotowy do odbioru.

Testowanie i wydanie iPhone 8/8 Plus

Wymiana układu Audio IC iPhone 8/8 Plus

Jak to możliwe, że iPhone 8/8 Plus się zepsuł? Wiele osób zadaje nam to pytanie. Sprzęt Apple ceni się za wysoką jakość wykonania, jednak i ona czasem zawodzi. Kiedy wszystko wskazuje na to, że konieczna jest wymiana układu Audio IC iPhone, nie próbuj naprawiać go samodzielnie, by nie spowodować kolejnych usterek. Zaufaj nam - specjalistom z iHospital i umów się na wizytę w jednym z naszych serwisów w 4 miastach w Polsce.