Naprawa iPhone 7 / 7 Plus

Wymiana modułu GSM (Baseband) iPhone 7 / 7 Plus

Masz problem z zasięgiem lub Twój telefon nie wykrywa karty? Możliwe, że potrzebna jest wymiana Basebandu iPhone 7/7 Plus. Bez modułu GSM nie będziesz mógł odbierać ani wykonywać połączeń głosowych, wysyłać wiadomości tekstowych i MMS oraz korzystać z Internetu w ramach pakietu. Taka usterka wymaga wizyty w profesjonalnym serwisie. Zgłoś się do nas - czekamy na Ciebie w iHospital!

Wymiana modułu GSM iPhone 7/7 Plus

Nasz serwis Apple to miejsce, w którym wiemy, jak zawodowo poskładać w części zepsute Jabłka. Czekamy na Ciebie w naszych punktach iHospital w czterech miastach: Poznań (Jeżyce lub Polanka), Katowice, Gdańsk, Kraków. Jeśli Twój iPhone nieustannie zawiadamia o braku sieci i nie jest w stanie połączyć się z operatorem, umów się na wizytę, a rzetelnie naprawimy moduł Baseband iPhone 7/7 Plus.

Czekamy na Ciebie i Twój iPhone w iHospital

Wystarczy, że umówisz się na wizytę telefonicznie lub mailowo, a raz na zawsze pożegnasz powiadomienia o braku połączenia z siecią. W końcu będziesz mógł w pełni korzystać z podstawowych funkcji Twojego iPhone 7/7 Plus - nadawania i odbierania połączeń głosowych i tekstowych.

22000
20000

Zobacz, jak wymieniamy Baseband iPhone 7/7 Plus w iHospital

Odlicz do czterech, a naprawa iPhone 7 dobiegnie końca. Staramy się, jak możemy, by sprawnie i rzetelnie rozprawiać się z usterkami, a Ty mógł na nowo cieszyć się wszystkimi funkcjami Twojego Jabłka.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Po umówieniu wizyty, przyjdź do naszego serwisu. Spiszemy protokół naprawy oraz ustalimy inne niezbędne informacje.

Oddanie iPhone 7/7 Plus do naprawy

Przed oddaniem iPhone do naszego serwisu bezpłatnie sprawdzimy, co dokładnie dolega Jabłku i jest rzeczywistą przyczyną problemów braku sieci. Ustalimy proces leczenia, czas pobytu i łączny koszt.

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone 7/7 Plus

Ze względu na złożoność problemu, naprawa iPhone może być kontynuowana w naszym laboratorium, gdzie Twoje Jabłko przejdzie specjalistyczne testy, by w pełni zdrowe mogło opuścić nasz iHospital. Poinformujemy Cię, kiedy będziesz mógł je odebrać.

Naprawa modułu GSM (Baseband) iPhone 7/7 Plus

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Odbierając sprzęt, upewnisz się, że naprawa iPhone przyniosła oczekiwane rezultaty. Otrzymasz od nas 3-miesięczną gwarancję, więc zawsze będziesz mógł się do nas zgłosić w przypadku ewentualnych problemów.

Testowanie i wydanie iPhone 7/7 Plus

Wymiana modułu GSM (Baseband) iPhone 7/7 Plus

Nie jest łatwo korzystać z iPhone, jeśli nieustannie zawiadamia o braku zasięgu. Jak najszybciej rozpraw się z problemem, zgłaszając się do nas - specjalistów z iHospital. Wiemy, jak skutecznie zaradzić problemom ze sprzętami Apple. Do napraw używamy tylko bezpiecznych dla nich narzędzi oraz oryginalnych części, na które udzielamy gwarancję. Nam zawsze możesz zaufać!